Дуняша• 03 июня в 23:50

Перша анестезія дитині у стоматолога, алергопроби, препарати від анаф. шоку

Питань декілька, така розвернута тема.

Все ж таки, чи дійсно алергопроби по крові інформативні? Чи це є фактично перестраховка лікаря від наслідків, якщо що?

Якщо в клініці немає ніяких препаратів у випадку анафілактичного шоку, чи це норма, чи ні?
Старшій дитині перші рази кололи анестетик в лікарні, я не переживала. Меншій ось треба лікувати зуби і знаю, що у тій клініці, де зараз лікую старшу, окрім дексаметазону немає нічого. Чи мають бути такі ліки взагалі в приватних клініках?
Летала_НаМетле• 03 июня в 23:53
Думаю, що перестраховка лікаря.
Знаю від знайомого стоматолога, що не можна робити анестезією, якщо немає засобів реанімації. Яких саме не знаю
Летала_НаМетле• 03 июня в 23:56
У вас дитина алергик? Чому переживаєте? Наявність дексаметазона уже непогано. Як мінімум перша мінімальна допомога буде
автор Дуняша • 03 июня в 23:59
Ответ дляЛетала_НаМетле
Думаю, що перестраховка лікаря.
Отож. Якщо реально проби по крові до одного місця, то це дурно викинуті гроші.
Через дорогу від нашої клініки пологовий. Це мене заспокоює, та все ж, ризики є.
автор Дуняша • 04 июня в 00:02
Ответ дляЛетала_НаМетле
Ви знаєте, я не алергик, а в тому році після обробки десни гелем з бензокаіном ( перед уколом анестезії), лице і шия вкрилися червоними плямами. Мусила йти в аптеку по антігістамінні.
Судячи по реакції лікаря, він з цим не стикався і взагалі відмовився лікувати мене в той день. Тоді я і взнала, що окрім декси нічого немає.
вАлнуюся сильнА• 04 июня в 00:09
Если организм не сталкивался с любой анестезией, кровь ничего не покажет, всё будет ок в анализе. Только после повторного введения анестетика возможно покажет . В кабинете должен быть адреналин, это то что положено .
Летала_НаМетле• 04 июня в 00:09
Ответ дляДуняша
Я лікувала дитині зуби, то потім їй вночі було погано дихати, пульс низький ставав. Сказала то стоматологу, вона сказала, що реакція може бути на анестезію. Ходила добу з холтером, але слава Богу нічого не знайшли, більше не повторювалося. Потім через пару років знову лікували зуби і знову після уколу стало важко дихати, але швидко минулося. Після того мені сказали здати кров на алергопроби, по крові все ок. На наступний наш візит в клініці чергував анестезіолог і укол робили уже іншим препаратом. Діюча речовина та сама, але виробник інший. Такої реакції не було. Все добре.
Так що алергія може бути на що завгодно, не обов´язково на те, що ви перевіряєте. А все не перевіриш.
Зоя Жорівна• 04 июня в 00:15
Когда сыну было 2 года, лечили ему зубы под медицинским сном. Сдавали кровь на все перед этим. Украина.
Теперь сыну 10 и операция на десне под общим наркозом без каких либо предварительных анализов - только снимок. Германия.

Прям не знаю что хуже
автор Дуняша • 04 июня в 00:16
Ответ длявАлнуюся сильнА
Мені таке в лікарні і казали, лікарка тоді просто вколола анестетик і спостерігала за станом дитини під час операції.
автор Дуняша • 04 июня в 00:19
Ответ дляЛетала_НаМетле
У мене давно був випадок з анестезією, я попливла після уколу, але минулося. Кололи септанест, як завжди, після того ще багато разів кололи і нічого. Спрогнозувати реакцію неможливо, це точно.
Ви шукали клініку з анестезіологом чи як це відбувалося?
автор Дуняша • 04 июня в 00:24
Ответ дляЗоя Жорівна

Прям не знаю что хуже
Шокував випадок з 5 річним хлопчиком у Львові, не врятували. Ось недавно у Києві був випадок.
То ж незрозуміло, чи в тих клініках не було препаратів, чи чому так сталося, в новинах же не пишуть.
Мене попереджали, що може знадобитися медсон, що б якісніше та швидше зробити.
А на початку війни я старшій ледве знайшла дитячого стоматолога і взагалі лікували без анестезії, в цій клініці, що зараз і мови не йде про таке.
Не знаю, що й робити з цим всим.
Мати тріля• 04 июня в 00:27
Ответ дляЗоя Жорівна

Прям не знаю что хуже
говорят, что проверка на аллергию не информативна. Аллергия же может в любой момент впервые проявиться: и на первое введение, и на 101-е. Типа считается, что анализ покажет все ОК, а потом при лечении - реакция.
Хотя мне тоже спокойнее было бы с пробами какими-нибудь.
Зоя Жорівна• 04 июня в 00:30
Ответ дляМати тріля
Да, так и есть.
И анестезиолог меня спрашивал - есть ли у ребёнка какие-то аллергии на медикаменты - да откуда же я знаю. Не было
Зоя Жорівна• 04 июня в 00:31
Ответ дляДуняша
Не знаю, що й робити з цим всим.
Да, слышала об этом. Жутко, конечно
Летала_НаМетле• 04 июня в 00:34
Ответ дляДуняша
Так, шукала клініку
Летала_НаМетле• 04 июня в 00:39
Ответ дляДуняша
Не знаю, що й робити з цим всим.
Мені довелося робити наркоз дитині в Охматдит, то анасезіолог сказав, що вони ставлять трубку і підключають до апарату, який дихає за пацієнта. Це самий безпечний наркоз. А так званий медсон це наркоз без трубки і є більш ризикованим.
JulJul07• 04 июня в 00:44
А що без наркозу зовсім немає варіантів лікувати зуби? Наркоз - це зручність для лікаря, і величезна шкода організму дитини
автор Дуняша • 04 июня в 00:48
Ответ дляЛетала_НаМетле
Отож виходить, що це якась рулетка, і з анестезією і з медсном. Ті випадки з дітьми сталися саме у приватних клініках.
У вас був важкий випадок з зубами чи дитина відмовлялася лікуватись?
автор Дуняша • 04 июня в 00:53
Ответ дляJulJul07
Отож, я теж не зрозуміла, чому не запропонували спробувати без наркозу. Так, дитині може бути неприємно, та я бачила, як це відбувається, там більше страху, що шипить чи жужить в роті.
Мабуть, шукатиму іншу клініку.
Летала_НаМетле• 04 июня в 00:55
Ответ дляДуняша
Зуби лікую без наркозу, анестезія звичайна. Доводиться колоти по два уколи, бо мою дитину вона не бере, якщо один. Але то все через нерви, коли хвилюється сильно, то її болить навіть після двох ампул анестетика.
Тому перед візитом до стоматолога даю магній, гліцисед з недільку так мінімум, можна довше і тоді все ок, вкололи, полікували.
Наркоз побили в Охматдит по іншій причині. Якби можна було не робити, то не робила б.
Стоматологів, які пропонували лікування під медсном слала лісом. Це не цукерка. І не один зуб не вартує того ризику. Бо наркоз це ризик
Летала_НаМетле• 04 июня в 00:58
Ответ дляДуняша
Мабуть, шукатиму іншу клініку.
Хіба вам пропонують наркоз зі старту, не анестезію?
автор Дуняша • 04 июня в 01:10
Ответ дляЛетала_НаМетле
Ой, два уколи, як знайомо))
Мені пояснили, що це через адреналін, який виділяється як реакція на стрес, він звужує судини і анестетик не спрацьовує.
Дякую за ідею з магнієм
Медсон це запропонувала нова лікарка, наша пішла в декрет. Дитині 4 роки, вона сумнівається, що вийде полікувати нормально. Вона не впевнена, що зможе якісно поставити пломби, молода, 3 роки досвіду. Алергопроби обовʼязково, без них не візьметься. Ще сказала, що перед лікуванням потрібна професійна чистка.
автор Дуняша • 04 июня в 01:11
Ответ дляЛетала_НаМетле
Спочатку анестезію, але типу дитина не сидітиме, бо мала.
Летала_НаМетле• 04 июня в 01:12
Ответ дляДуняша
Ой, два уколи, як знайомо))
Дякую за ідею з магнієм
Професійна чистка потрібна.
З власного досвіду скажу, якщо лікар сама сумнівається, то краще до неї і не йти. Лікар має бути впевненим, діти то все дуже відчувають.
Летала_НаМетле• 04 июня в 01:20
Ответ дляДуняша
Не ведіться на наркоз. Шукайте лікаря.
Перший раз лікували зуби в 5 мабуть років. Без анестезії. Лікар попалася така, що зуби заговорила дитині, перший раз одну пломбу поставила, за наступний візит 10 пломб!!! Дитина спокійно сиділа, без анестезії. Я не знаю, як їй то вдалося. Коли пішли уже постійні зуби, то вона не бралася, бо сказала, що без укола то не зробить, а дітей колоти не може, вона дорослий лікар. І пішли ми в дитячу стоматологію. То було жахливо. І досі у мене стрес після кожного лікування. Але добре, що дається. То ниє, що буде боліти, то ниє, що болить, то ниє, що нудно лежати, то ниє, що надоїло і хоче додому.
Після лікування обов´язково ідемо знімати стрес, щось купую, що вона хоче, чи просить грошима їй відшкодувати терпіння так і живемо
автор Дуняша • 04 июня в 01:21
Ответ дляЛетала_НаМетле
Професійна чистка потрібна.
Лікарка наче й розумна дівчина, та я бачу, що в її погоні за якістю і зручністю зростають мої ризики.
Летала_НаМетле• 04 июня в 01:22
Ответ дляДуняша
Молочні зуби, нехай зробить, щоб достояв, не треба там супер якості
автор Дуняша • 04 июня в 01:32
Ответ дляЛетала_НаМетле
Не ведіться на наркоз. Шукайте лікаря.
Буду шукати, де таку лікарку знайти ще те питаннячко) Хоч би кілька років пломби простояли, поки підросте.
10 пломб, о так, у моєї старшої те саме, вже 2 пломби в постійних. Чого такі погані зуби в дітей зараз. Розпитувала маму, то у неї в дитинстві навіть зубної щітки не було, перша пломба в 20.
Зараз спец пасти, електричні щітки, флоси, мус тус на ніч і молочні зуби як фольга.
Летала_НаМетле• 04 июня в 01:38
Ответ дляДуняша
Я думаю, що від антибіотиків. У моєї було запалення легень, лікували двома антибіотиками і після того зуби почали псуватися. Можливо це спадкове, в мене погані зуби, але я теж часто хворіла в дитинстві, мама казала, що я виросла в лікарні. Порушується баланс бактерій і в ротовій порожнині селяться більше ті, які їдять зуби.
А що таке?• 04 июня в 07:41
Лікуйте в великих клініках, де є всі лікарі, а не тільки стоматологи.
Да Щас же• 04 июня в 08:29
Ответ дляДуняша
Дексаметазон нормально діє.
У мене був набряк Квінке і у дитини анафілактичний на препарат. Кололи саме дексаметазон, хоча у випадку з дитиною були і інші препарати у відділенні. Лікарі не починають з ’важкої артилерії’ бо там є і шкода. Можна Адреналін вколоти, але там для серця є нюанси.

Дексаметазон подіяв за секунди. Кололи не наш.