Сосиска_Втесте• 04 июня в 10:58

Якшо чоловік перестав хотіти

Йому 40, мені 32. Разом лише два роки, з них рік в шлюбі. Без дітей. Перші роки півтора **ахались як кролики. Останнім часом якось все рідше. Останнього разу в нього взагалі не встав, хоча я і так, і сяк. Мені стало дуже неприємно, наче удар по самооцінці

Раніше бувало таке, що втома, переживання якісь і нічого не хотілось обом. Але це було разово. Потім наздоганяли. А зараз якось наче на спад все.

При цьому є ніжність, обнімашки, тепло. Але таке згасання бажання мене дуже хвилює. Я стежу за собою, тіло в порядку, білизна. Але якесь відчуття, що все це до сраки

Це якщо вже таке, то краще не буде? Що робити? Я себе дуже принижено почуваю (
Зяблик протестант• 04 июня в 11:00
Може в нього проблема з емоційним станом або гормони))якщо в чоловіків таке буває.
Бо я взагалі не хочу сексу,хоча чоловіка обожнюю,а в мене проблеми з гормонами і психічним станом
Леопардові панчохи• 04 июня в 11:02
может простипома. . пусть идет к врачу. у моего пары аденома простаты переросла в рак
автор Сосиска_Втесте • 04 июня в 11:03
Ответ дляЛеопардові панчохи
Наче зі здоров’ям все ок. Думали про вагітність і перевірялись, то по аналізах тестостерон зашкалював 🤷🏻‍♀️
сказочное_Бали• 04 июня в 11:03
Витамины можно попробовать попить. Омега-3, витамин Д
Спортом полезно позаниматься, поднимется тестостерон. Не надо к олимпиаде готовиться, простые упражнения дома, есть куча мобильных приложений на эту тему
Бочка порохУ• 04 июня в 11:06
Ответ дляСосиска_Втесте
Если бы со здоровьем у мужа всё было хорошо , то у него бы всё работало. Если не встаёт , значит проблемы уже есть. Ну и у многих мужчин после 40 начинаются проблемы с либидо и мужским здоровьем. Опять же, как часто вы хотите секса. может ему надо 2 раза в неделю , а вы хотите каждый день. а он уже в силу возраста не тянет такой режим.
Душа компанії• 04 июня в 11:24
Моему 43,встаёт, но падает в процессе,кончить не может.Витамины пил не помогает,надо к врачу.Переживает очень по этому поводу,говорит что уже боится приставать чтоб опять не опозориться передо мной(((И тоже нежности ,поцелуи ,объятия присутствуют постоянно
Мир Мир Мир!• 04 июня в 12:25
У країні війна. Що ви з того чоловіка хочете? Щоб в нього встав, коли ТЦК людей ловлять на кожному кроці?