Я натуралка• 04 июня 2025
Зміна сімейного лікаря - як?
Щойно заходжу в Хелсі, а там деактивовано мою декларацію і запропоновано підібрати нового лікаря.
Тисну Знайти і мені пропонує записатися на прийом до терапевтів. Але ж мені декларація потрібна, а не прийом.
Як треба робити?
Зяблик протестант• 04 июня 2025
Записуєтеся на прийом і вже на прийомі укладаєте декларацію.
Ймовірно Ваш лікар або звільнився, або помер.
Леди Репях• 04 июня 2025
Ответ дляЗяблик протестант
Звонить в клинику, где этот доктор и заключать декларацию по телефону. Иногда просят приходить, но лично я уже 3 раза по телефону заключала.
Зяблик протестант• 04 июня 2025
Ответ дляЛеди Репях
Вообще это нарушение.
Наказ Міністерства охорони здоров’я України № 503 від 19.03.2018
«Про затвердження Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу».
🔹 Пункт 9 наказу 503 встановлює, що декларація укладається в електронній формі через електронну систему охорони здоров’я (ЕСОЗ).
🔹 Після цього роздруковується і підписується пацієнтом та лікарем у паперовому вигляді, який зберігається у медичному закладі.
Б´ю байдики• 04 июня 2025
Ответ дляЗяблик протестант
Помер - це сильно
Хвець-тець• 04 июня 2025
Ответ дляБ´ю байдики
Помер - це сильно
це ж треба так ненавидити тих сімейних лікарів
Хвець-тець• 04 июня 2025
Ответ дляЗяблик протестант
Вообще это нарушение.
кому не буде що робити перевіряти ті згоди та паперові декларації
Зяблик протестант• 04 июня 2025
Ответ дляХвець-тець
Перевіряє Рахункова палата, якщо вона ще не прийшла до закладу де Ви укладали декларації це ще нічого не гарантує. До нас приходила.
Мамин тріль• 04 июня 2025
Ответ дляБ´ю байдики
Помер - це сильно
Всяке зараз може бути.Наш сімейний був мобілізований і загинув на фронті .
Хвець-тець• 04 июня 2025
Ответ дляЗяблик протестант
Вони бюджетні кошти перевіряли, а не паперці укладенх декларацій.
Чи була підозра махінацій з підставними деклараціями?
Хвець-тець• 04 июня 2025
Ответ дляЗяблик протестант
хтось поскаржився, що за нього без його згоди уклали декларацію?
І таких скарг тисячі?, що прям розкрадання бюджетних коштів?
Зяблик протестант• 04 июня 2025
Ответ дляБ´ю байдики
Помер - це сильно
Багато лікарів похилого віку - 70+. За 2024 рік у нас померло 2 сімейних лікаря.
ПесиКот• 04 июня 2025
У хелсі можна обрати фільтр (поставити галочку) ’лікар приймає декларації’.
Записуєтесь до такого лікаря і на прийомі підписуєте
Зяблик протестант• 04 июня 2025
Ответ дляХвець-тець
На початку декларування багато декларацій було укладено на 1 телефонний номер, наприклад якщо це одна сім´я (чоловік з дружиною, його батьки, її батьки, їх повнолітні діти). Їх паперові версії і перевіряли.
Я натуралка
• 04 июня 2025
Ответ дляМамин тріль
Ну він же і не міг бути лікарем при цьому в хелсі, звільнився у зв´язку з переходом в лави ЗСУ.