Боневтікла• 04 июня в 15:58
Вам в детстве часто отказывали родители в адекватных просьбах?
У меня в детстве было 2 проблемы - побои и отказы(((
Насчет побоев - любимая мамаша распускала руки по любому, даже самому малому поводу.
Насчет отказов - отказывала очень часто, даже если этот товар стоил копейки и ей ничего не стоило мне купить. Отказывала в покупке любимого и дешёвого мороженого, дешевых бальзамах для волос, когда то отказала в покупке пластиковой соломинки за 2 копейки!
Да, и вишенкой на торте, она говорила, что я Желанный ребенок, что она 10 лет пыталась забеременеть, что когда у нее был выкидыш, она очень плакала и долго не могла прийти в себя. Ничего себе "желанный ребенок".
Не виправдовуюсь• 04 июня в 16:47
Ответ дляXвостокрутелка
Отказали идти на бокс. Отказали прыгнуть с парашютом
Парашют очень жалею, что отказали
Так а хіба дітей на парашут пускають?
Боневтікла
• 04 июня в 16:47
Ответ дляНе виправдовуюсь
Ну я з багатодітної сім´ї, наприклад, але від багатодітних мене не тригерить. До речі, мама теж руку прикладала, била по обличюю до того, щоб носом кров пішла. І як не дивно, у мене з батьками зараз хороші стосунки як між дорослими.
Ви виросли і купили собі все, в чому вам відмовляли. Як зараз модно говорити, треба побалувати та втішити свою внутрішню дитину.
У меня тоже часто из носа кровь шла благодаря ударам ’любящей’ мамашки. Как я вас понимаю
Летала_НаМетле• 04 июня в 17:00
Ответ дляБоневтікла
Какое это имеет значение?
Це можливість подивитися на ситуацію під іншим кутом
Xвостокрутелка• 04 июня в 17:11
Ответ дляНе виправдовуюсь
Так а хіба дітей на парашут пускають?
Авжеш, майже всі мої однокласники пригнули. В нас був гурток, можна було пригнати за умови, що ти ходиш на безкоштовний гурток. І дозвіл від батьків. Мені зараз 38. Більшість мого класу діти льотчиків. Ми виросли в авіамістечку
Не виправдовуюсь• 04 июня в 17:18
Ответ дляXвостокрутелка
Можна було стрибнути після 18 і вступити в зво в цьому напрямку, якщо це мрія всього життя.
Мій брат в десантних військах був деяаий період, навіть військові то там, то сям гинуть під час стрибків.
Як мене мама мучила доношуванням братових трусів, то у мене зараз труси кращі за верхній одяг :)))
Мелочунь• 04 июня в 17:19
Ми жили в маленькому містечку. Особливо і купувати не було чогось.Я 1981 р. народження. Одяг і потреби закривали батьки, щоб були не гірші від інших, а то ще й кращі. Гроші свої мали завжди, тому на морозиво і тістечка їх і витрачали.
Читаю, що били батьки, то мені перепало один раз, а сестрі ніразу в житті. Трішки сама провинилась і то я істерила під ковдрою, то мама вже тріснула ляпачкою ( що мух б´ють). І дуже шкода, що іншим так діставалось, то є жах
Боневтікла
• 04 июня в 17:20
Ответ дляЛетала_НаМетле
Вы оправдываете мою мать?
Вбигудях• 04 июня в 17:31
Трусов не покупала и бюстгальтер когда уже учитель физры сделал замечание.
Не было денег на трусы даже
Вбигудях• 04 июня в 17:32
Ответ дляНе виправдовуюсь
Мої батьки робили багато помилок, мама мало з ким спілкувалася і тому трохи нереально оцінювала ситуацію. Дійсно, були й неадекватні відмови. Наприклад, ми добре жили в матеріальному плані, але мама не купувала прокладки і я навіть в табір з ганчірками їздила і там їх прала. А також доношувала за старшим братом хлопчачі труси. Так, дурість, так, неадекватно. Але щоб я зараз про це згадувала і жаліла себе....
Повірю, мала панталони старі
Не виправдовуюсь• 04 июня в 17:37
Ответ дляВбигудях
Повірю, мала панталони старі
Ой, блін, згадала про панталони :) мама в соцслужбі працювала з обслуговування пенсіонерів і там якась гуманітарка прийшла жовті панталони на резинці , мама 2 пачки вкрала, я в тих жовтих панталонах і в універ поїхала в гуртожиток :)
Вбигудях• 04 июня в 17:38
Ответ дляНе виправдовуюсь
Не знаю де моя мама брала, колись один дурнуватий однокласник підняв спідницю весь клас реготав з панталон.
Не виправдовуюсь• 04 июня в 17:42
Ответ дляВбигудях
Жахіття. Мої хіба що однокласниці на фізрі бачили, але якщо сміялися, то тихо, бо я не чула. А от сушити їх в гуртожитку мені свої було страшно соромно. Заощадила в перші місяці на їжі гроші і купила в секонді 5 шт. Тоді вони тільки з´явилися, багато хто соромився купувати ношене, вони були якісні і дійсно дуже дешево.
До речі, моя мама до сих пір вважає, що такі ’рейтузики’ всі тоді носили.
Цигарний шланг• 04 июня в 18:00
Практически не отказывали.На выпускной только платье не купили то,что хотела.правда, оно изрядно стоило
Фиктивная• 04 июня в 18:01
Мене били постійно і я боялася про щось просити. Тому відмов не було. Та і жили ми дуже бідно. Не було сенсу щось просити. Виросла і все купила собі сама)
Вбигудях• 04 июня в 18:06
Ответ дляНе виправдовуюсь
Однокласника рахували пришелепуватим і це допомогло, що він там меле не дуже прислухалися. Але дітям, аби по сміятися
Летала_НаМетле• 04 июня в 21:54
Ответ дляБоневтікла
Вы оправдываете мою мать?
Вам подобається жити в ролі жертви?