Амбасадор щастя• 04 июня в 16:01
Рік забудови, проект будинку, креслення, підключення комунікацій - де можна поди
Дівчата, ви все знаєте, підкажіть, на якому інтернет ресурсі можна знайти максимум інформації про будинок (5-поверхівка) в Києві?
Дайте вподобайок• 04 июня в 16:06
думаю, нет такой оцифрованной информации по всем домам еще и в открытом доступе
Янка-угомонись• 04 июня в 16:08
5-поверхівка це старий будинок, навіть в жеку може не бути документів.
наші десь брали в архіві бті