Я на хвилинку• 04 июня в 18:30

Чи є тут такі,хто зробив доя себе висновок,що струнка фігура - це не для них?

автор Я на хвилинку • 04 июня в 21:37
Ответ для100pudov
А спробуйте звернутися в першу чергу до психолога, попрацювати у напрямку «прийняти себе»
У вас тут всі люблять ’до психолога’ відправляти коли висловлюєш свою думку.
автор Я на хвилинку • 04 июня в 21:37
Ответ для100pudov
Цілком.
Чому вас цікавить думка людей?
У Вас є Ви, любіть себе, балуйте і пестіть, а що там інші думають, то їхні особисті проблеми
:-) да
автор Я на хвилинку • 04 июня в 21:38
Ответ дляЛастоноша
Стрункий - пропорційно складений. Повна жінка теж може бути струнка, коли є талія, округля стегна. Я середня, широкі плечі, вузькі стегна, талія абсолютно не виражена. Стрункою ніколи не буду, навіть якщо схудну на нет. В першу чергу худнуть ноги, стають як палки, в останню спина та груди. Тому так, змирилася і не парюся.
Тут вірно.
автор Я на хвилинку • 04 июня в 21:38
Ответ дляЛастоноша
А при чому стрункість до худоби чи повноти. Ну звісно, я не говорю коли вже слон запливший жиром.
Це так.
автор Я на хвилинку • 04 июня в 21:39
Ответ дляМао_Мяо
Струнка і жирна
Це як голодна і наїжена
Так.
автор Я на хвилинку • 04 июня в 21:40
Ответ дляСумчатая кошка
Было, но прошло. С лишними даже 10 кг уже тяжелее передвигаться, одышка
У меня тоже самое.
ЖующаЯКонфету• 05 июня в 08:02
Ответ дляРедисочка
Це я
Була і струнка- 58 для мене
Обличчя осунолось, груди теж
Зараз 67 -самий смак
Вчора зважилась, 62🥺🥺🥺🥺🥺
Ну в одязі та взутті, мабуть 60 якщо без них.
Але я реально товста з цими 60.
52 саме те. Але вік 42 вже, обмін речовин не той.
Спорту та масажу немає, бо так склалося 🤷‍♀️
Тримаю дефіціт калорій і вуглеводів. Але ж не дуже допомогає
100pudov• 05 июня в 13:20
Ответ дляЯ на хвилинку
Яку саме думку Ви висловили?
Конкретизуйте, будь ласка
автор Я на хвилинку • 05 июня в 15:23
Ответ для100pudov
Яку саме думку Ви висловили?
Конкретизуйте, будь ласка
По-перше,з ваших слів вище ваша тренер недостатньо має гарну фігуру,як ’у шарпея бока’.
По-друге,на мою думку ОСОБИСТУ - якщо ви далі продовжуєте займатися спортом з нею,тут два варіанти: або ви з неї пореготати просто хочете,або вам всеодно яка у неї фігура,аби її поради були цінними.
автор Я на хвилинку • 05 июня в 15:25
Ответ дляЖующаЯКонфету
Вчора зважилась, 62🥺🥺🥺🥺🥺
Але я реально товста з цими 60.
Тут тільки спорт допоможе,висока вірогідність.На жаль,на протязі дня ви недостатньо спалюєте калорій.