Гарнюнька• 05 июня 2025
Розшукую готель в Туреччині на червень. Ці соплі і болячки вже дістали
Порадьте, бо подруга мені такі написала що бюджету мого не вистачає( Акка Антедон і Ела резорт
Може є щось бюджетніше?
Ло Шарик• 05 июня 2025
Тур агент вам поможет
В Акке кстати была, там прикольно, но не вау, если сравнивать с более бюджетными.
Така бойова Я• 05 июня 2025
Авторе, не хочу вас розчаровувати,але море на тиждень це не профілактика соплів та болячок. А враховуючи виснажливу дорогу- випробування для імунітету
Пишущаяся• 05 июня 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
З соолями і болячками на місяць, як мінімум на море
Теж не дуже допомагає
Закуйовджена життям• 05 июня 2025
Ответ дляПишущаяся
Теж не дуже допомагає
Ми в Чорногорію на два місяці, моїм допомагає не хворіти зимою
Гарнюнька
• 05 июня 2025
Ответ дляЛо Шарик
Тур агент вам поможет
Оц порадьте плз щось ббюджетне
Тобто є така ймовірність знайти дешевше ніж акка? І щось хороше?
Сяду на шию, дорого!• 05 июня 2025
Ответ дляГарнюнька
Оц порадьте плз щось ббюджетне
Вы понимаете, что ’что-то хорошее’ - это не запрос?
Самоучка• 05 июня 2025
С такой целью нужно выбирать санаторий на месяц, с соляной пещерой и подходящий для лечения дых путей.
Самоучка• 05 июня 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Как риксос, но в три раза дешевле)
Сяду на шию, дорого!• 05 июня 2025
Ответ дляСамоучка
Кстати да, моему ребенку очень от соплёй помог санаторий в Карпатах. С солёной комнатой
Чеширская кошечка• 05 июня 2025
Ответ дляГарнюнька
Оц порадьте плз щось ббюджетне
Ну Вы же понимаете, что найти дешевле на июнь 5 июня - уже как-то поздновато, люди ранее бронирование за 3-6 мес. делают и классные (цена-качество) отели раскупают заранее. Остается дорогое и невостребованное.
Мексиканочка• 05 июня 2025
Ответ дляПишущаяся
Теж не дуже допомагає
Помогает. Когда старший был маленький, были большие проблемы с аденоидами, постоянно болел, начались проблемы со слухом из-за хронического тубоотита. Лето в Черногории и все прошло, как рукой сняло, и потом ещё пол года минимум не болел, хотя ходил в тот же сад, где болел непрерывно два года перед этим.
Мексиканочка• 05 июня 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Вот, то же самое написала.
Крим мій• 05 июня 2025
Ответ дляГарнюнька
Оц порадьте плз щось ббюджетне
Колись відпочивали в Gypsophila Holiday Village ,не могли три роки туди попасти, німці там сиділи сім´ями по місяцю, але ми були в другій половині вересня. Знову таки не знаю вартість Limrak Limra у них був корпус через дорогу від основної території і був дешевше, Simena Sun Hotel це не топ 5* але гарні, з урахуванням нинішніх цін навіть не уявляю що воно зараз коштує. Минулого року знайома молодь ризникнула і в кінці липня на тиждень поїхала в 3* в Бельдібі, вартість була 42 000 грн за двох авіа, перша лінія від моря, свій пляж, гори-море-сонце як у всіх, місця біля моря завжди були, було навіть все включено але звісно раціон не шикарний, ходили в магази ввечері за фруктами-солодащами, приїхали здорові. То може варто такий варіант але на довше.
Ответ дляЧерговий по кухні
Monte Carlo Hotel Алания.
Aleria Belport Beach Hotel
В Aleria Belport beach успели отдохнуть в середине мая .Нам понравилось ,море в двух шагах.Было не особо жарко ,комфортно, и вода прям то что надо.
Очень понравился спа комплекс процедур ,прям рекомендую! Есть бесплатная соляная комната.
Пишущаяся• 05 июня 2025
Ответ дляМексиканочка
Скоріше за все співпало з періодом,коли аденоіди починають зменшуватися фізіологічно.
lasorbonne• 05 июня 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Підкажіть де саме були. Бо цей нежить вже дістав
Сяду на шию, дорого!• 05 июня 2025
Ответ дляlasorbonne
Мы были в сходнице в ДиАнне.
Доктор прописал ему солевую комнату и 2 раза кварцевание.
Результат прям отличный.
Правильно_Валерчик• 05 июня 2025
Є купа і бюджетних отелей, хоча зараз такі ціни, що воно вже і не дуже бюджетне.
Почніть зі свого бюджету, а далі вже підбирайте під бюджет.
Гарнюнька
• 05 июня 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
фото
А на якому ви сайті дивитесь ? Дякую
Правильно_Валерчик• 05 июня 2025
Ответ дляГарнюнька
А на якому ви сайті дивитесь ? Дякую
Я дивилась містотревел, це пошук різних туроператорів, щоб хоч з цінами визначитися.
Идууу--уууу блин• 05 июня 2025
Соляних кімнат зараз валом, принаймні в Києві, навіть відділення спелеотерапії у 8 лікарні. А в санаторіях Прикарпаття і Закарпаття - в кожному другому. Справді ефективне лікування. Я проходжу курс другий рік з метою полегшення алергії, дуже задоволена результатом.