Последний вагон• 06 июня в 08:32

Я більше не витримую. Адські ночі, повні страху

Я обожнюю свій дім, свою сімʼю, трималась три роки не виїжджала. Але це не життя, буду думати куди їхати жити, я хочу спокою собі і дитині. Ненавиджу русню.
Парова машина• 06 июня в 08:34
Яке місто у вас?
КоКоКоКоКоКо...• 06 июня в 08:34
Я теж, чекала і сподівалася до останнього то на переговори то ще на щось. Цього літа будемо виїжджати, залишилося з країною визначитися, бо їхати ні до гого, просто в нікуди
Отчебучкина• 06 июня в 08:34
Дякую,що повідомили нас
Принцепесочка• 06 июня в 08:35
❗️❗️Трамп обговорює повне припинення допомоги Україні, — The Atlantic

Видання пише, що він незадоволений рішенням Києва завдати удару по військових аеродромах Росії

Нагадаємо, що це може призвести до нестачі певних боєприпасів, зброї, критичних розвідданих, а також ми не зможемо фіксувати певні ознаки щодо підготовки обстрілів України руснею.

Невже це можливо?
УраганнаЯ• 06 июня в 08:35
Місто, будь ласка. Бо ми з Сум, також все таке собі... Ну щоб розуміти з чим порівнювати.
Сонячний зайчик• 06 июня в 08:36
Ответ дляУраганнаЯ
А зачем сравнивать ?
ЖонДуан• 06 июня в 08:37
Я ночами сплю, нічого не чую
Тільки проснулась
Отчебучкина• 06 июня в 08:37
Ответ дляЖонДуан
Я ночами сплю, нічого не чую
Тільки проснулась
Десь в Карпатах?
ХикориДикори• 06 июня в 08:37
чувствую усталость, но нет сил и желания ехать бомжевать в германию
КоКоКоКоКоКо...• 06 июня в 08:38
Ответ дляУраганнаЯ
таке собі? да ви оптимістка))) я теж з Сум, з минулого серпня розумію, що таки пи...ць підкрався остаточно. Не дивлячись на те, що місто переповнене людьми. А зараз з цим наступом взагалі...
So_so• 06 июня в 08:38
Ответ дляУраганнаЯ
А какая разница с чем сравнивать? Главное - как человек себя чувствует и как видит перспективы своей семьи.
ЖонДуан• 06 июня в 08:38
Ответ дляОтчебучкина
Десь в Карпатах?
Львівська область
Bor bor• 06 июня в 08:38
Ответ дляУраганнаЯ
Клас. Ви розумієте, що в кожної людини свій поріг? Комусь в в Києві сьогоднішня ніч окнорм, а я досі В АХЄРЄ
Перестаньте обезцінювати почуття інших людей
Отчебучкина• 06 июня в 08:39
Ответ дляЖонДуан
Львівська область
Ну то чого б Вам не спати
ЖонДуан• 06 июня в 08:40
Ответ дляОтчебучкина
Ну то чого б Вам не спати
Погоджуюсь
задумчивая мордочка• 06 июня в 08:40
Ответ дляСонячний зайчик
А зачем сравнивать ?
Щоб пісюнами помірятися
Бараболька• 06 июня в 08:41
Ответ дляЖонДуан
Львівська область
неспокойно там у вас....
УраганнаЯ• 06 июня в 08:41
Ответ дляSo_so
Велика різниця. Є просто паніка - а є паніка, що визнана обстрілами, прильотами, наступом - що йде ось рядом.
Рогнеда Карповна• 06 июня в 08:41
Ник у вас в тему. Прыгайте уже. Я два года как уехала. Хоть и тяжело, но это было лучшее решение
Лорка-хлорка• 06 июня в 08:42
Ответ дляУраганнаЯ
Как это тошно слушать и читать, с самого начала войны, и даже уже выехавшие все сравнивают, кто достоин выезда , а кто нет
Свисток ля-минор• 06 июня в 08:42
Ответ дляЖонДуан
Я ночами сплю, нічого не чую
Тільки проснулась
Я так само, але якщо балістика чи десь поруч бахнуло неможливо не прокинутися. Цю ніч спала бо Голосієво від мене далеко, але хто живе там навряд чи могли нормально спати.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 06 июня в 08:42
Для багатьох ця ніч була, ніби в фільмі жахів, постійні диринчання шахедів, вибухи😢 я по правді кажучи дуже боюся, що і наступна ніч може бути така сама.
Хоча з самого початку війни в області, яка поряд з рашиськими при**здками.
Сонячний зайчик• 06 июня в 08:42
Ответ длязадумчивая мордочка
Щоб пісюнами помірятися
Ну вот видимо так есть
Не самые умные советчицы пытаются это делать
ЖонДуан• 06 июня в 08:43
Ответ дляБараболька
неспокойно там у вас....
Я нічого не чую ніколи, вночі сплю міцно. Область велика, я в горах
So_so• 06 июня в 08:44
Ответ дляУраганнаЯ
Нет никакой разницы. Я даже буду цинична, есть люди в полной ж’опе и у них нет плана, вот они любят про панику у других рассуждать, а есть люди умные, они обдумывают варианты и тихо делают то, что лучше для из семьи.
Вариант начать планировать это после очередного обстрела тоже имеет право на жизнь.
УраганнаЯ• 06 июня в 08:44
Ответ дляБараболька
неспокойно там у вас....
Это точно... Каждый день канонада. Бедняги...
Забрызжу ядом• 06 июня в 08:47
Ответ дляЖонДуан
Я ночами сплю, нічого не чую
Тільки проснулась
Мы и ночами спим и днем .Обычная жизнь
Дуб береза• 06 июня в 08:47
Ответ дляУраганнаЯ
Тобто, якщо у людини нерви не витримують, але вона не з Сум, то ви її присоромите? Що це за знецінення і порівняння кому гірше?
Забрызжу ядом• 06 июня в 08:47
Ответ дляОтчебучкина
Десь в Карпатах?
При чем тут Карпаты.У нас огромная страна вообще то
Каяспер• 06 июня в 08:47
Ответ дляУраганнаЯ
100%, мої родичі з Івано-Франківської області щоразу плачуться, який у них стрес( увага!) від звуку сирен! За весь час війни там жодного вибуху не прозвучало ( і Слава Богу!), але нащо так прибіднятися і корчити з себе жертву. Як якесь лицемірство виглядає