муха в кедах• Изменено 05 июня 2025

Як ви вирішуєте питання з родичами? Хочуть на шару отримати послуги

Я надаю сезонні послуги — лише влітку є можливість заробити на рік уперед.
Раніше, коли я тільки починала, і потік був невеликий, я давала родичам по собівартості. Так було 5 років.
Але часи змінились — зараз щільний графік, і я не можу ставити рідних вище за клієнтів, які готові платити повну вартість.

Я прямо сказала: або інший день, або повна оплата.
На жаль, усі образились. Але це мій єдиний сезон — я працюю, а не роздаю послуги безкоштовно.
Вся така шо куди там• 05 июня 2025
Ответ длямуха в кедах
А не хочуть
Вони можуть лише в суботу та неділю бо в інші дні вони на роботах
Так і мої клієнти на роботах, і теж хочуьь в суботу та неділю
это наглость
Просто звязда• 05 июня 2025
Ответ длямуха в кедах
Так родичам я давала за безкоштовно
Не рахувала години як це для інших людей
Вони брали ту дошку і добу катались по воді
А коли треба було в ремонт віднести - не допомагали, бо це ж не після них сталось
Я напевно дуже далека від того, ви відкрили бізнес, по моїй логіці воно мало бути нове, а не ламатися.
Моя порада зробити так, щоб вам було комфортно.
Попихтю та й годі• 05 июня 2025
Ответ дляСоветничаю тут
Да, у меня ситуация круче, муж мой у своей родной сестры покупает товар вот уже 22 года по такой же цене как и все. Я продаю обувь и сестра пишет, что хочет скидку.
Ну тут просто - а брату скидку зделаешь?
ШобВам_КакНам• 05 июня 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
очень интересно что за услуга только летом и заработать на год....
У подруги чоловік займався відкритими басейнами і фонтанами. Актуально це лише влітку. Весь інший час дома не працював
Прибираю щодня• 05 июня 2025
Ответ длямуха в кедах
А не хочуть
Зарабатывайте пока есть работа.
У меня муж предоставляет строительные и сан тех услуги.
Всем родичам, кто хочет сопровождение, на осень-зиму, когда у него не сезон
Попихтю та й годі• 05 июня 2025
Ответ дляМизимец
Йа Йа!
А все вместе - так услуга становится все интереснее.
Штора с кисточкой• 05 июня 2025
Ответ длямуха в кедах
А не хочуть
Борзые родственники..пусть идут в сад
Запасная спина• 05 июня 2025
Скажіть нехай приїздять взимку
Запасная спина• 05 июня 2025
Ответ дляМerida
Аренда, к примеру
Біля моря
Запасная спина• 05 июня 2025
Ответ дляArctic777
А нам скидки будут
Теж цікавить. Не чужі наче люди
Ашотакоя• 05 июня 2025
Ответ дляБринзолетта
Неправильно. Правильно ку-к-ку-рру-за
слаааадкаааяяя
Федорино Горе• 05 июня 2025
Вітаю, ви починаєте усвідомлювати власну цінність.

Продовжуйте, вам сподобається коли паразити почнуть зникати з вашого життя.
ПироженкА• 05 июня 2025
Ответ дляArctic777
Автор, секс услуги
Літні))
ПироженкА• 05 июня 2025
Ответ дляПожарник
Сезонно может быть выкачка туалетов на улице
А взимку не викачують?
Пустощі-веселощі• 05 июня 2025
Ответ длямуха в кедах
Прокат/оренда SUP-бордів, сапів, байдарок
Слухайте, якщо родичам потрібні такі, так би мовити, приспособи , то вони у відмінній фізичній формі, молоді й активні)
Це ж не перед пенсіонерами незручно.
ПироженкА• 05 июня 2025
Ответ дляАшотакоя
слаааадкаааяяя
Ох, згадала 2016 рік і тоді ще Іллічівськ: ’кууукурузааа слааадкаааяяя, пан садооовник!’
Капризуля• 05 июня 2025
Ответ дляNatal_ka91
Авторе, що за послуги, якщо не секрет?
явно житло біля моря(там де ще наше осталось) здає.
Оце так цабе• 05 июня 2025
Ответ длямуха в кедах
Та ні
Взагалі нічим не допомагають
Навпаки
Дай машину , бо далеко треба їхати- кажу бери, бо моя електро
Все постійно просять
Реально
А тепер стала різко поганою бо відмовила
Оце вже нахабство, автівку просити.Я свою ластівку тілько чоловіку довіряю
Пацелуйнитуда• 05 июня 2025
Ответ длямуха в кедах
Тю, однозначно в пріоритеті клієнти, що платять повний прайс. З усіма ображеними можете зі спокійною душею не спілкуватися, бо їх образа - то не ваша не проблема.
Птица секретарь• 05 июня 2025
Ответ длямуха в кедах
Від цього смисл не зміниться
Суть у тому, що це сезонна робота, і влітку я заробляю на весь рік. Тому я не можу дозволити собі втрачати клієнтів, які готові оплачувати повну вартість, лише для того, щоб догодити родичам — причому безоплатно або «як раніше».
Вы молодец! Многие страдают не умея говорить НеТ. Ответили им вы нормально, дальше их решение. Нет так нет. Баба с возу
Добротная• 05 июня 2025
Ответ дляБаба_Воля
Та все вы правильно сделали , пусть другой день выбирают. Они что цари .
Прополоть картоху
мимАпроходила• 05 июня 2025
Так,кто конкретно возбухает?Сестра мужа с семьёй?Или якесь ліве ребро від ср@к#?
Добротная• 05 июня 2025
Ответ длямуха в кедах
Та ні
Взагалі нічим не допомагають
Навпаки
Все постійно просять
Реально
На электричке далеко не уедешь)
Попихтю та й годі• 05 июня 2025
Ответ длямуха в кедах
Та ні
Взагалі нічим не допомагають
Навпаки
Все постійно просять
Реально
То розумієте, з ким маєте справу. Вчитись відмовляти.
автор муха в кедах • 05 июня 2025
Ответ длямимАпроходила
Дальні родичі
Донька сестри чоловіка
Дуже дуже вумна• 05 июня 2025
Какие у вас спортивные родственники, автор! Прям все от мала до велика на сапах гоняют целый день.
Скажите, в что у вас за электромобиль, на котором удобно ездить именно на дальние расстояния?
Мамзелькіна• 05 июня 2025
Ответ дляА у нас макарошки
аж заинтриговали, что это за услуги только летом, огород что ли сопаете?
Догадаться о квартире у моря и сдаче её в аренду, например ,так сложно?
А у нас макарошки• 05 июня 2025
Ответ дляМамзелькіна
вы не угадали, автор написала потом, Прокат/оренда SUP-бордів, сапів, байдарок
З бісиками• 05 июня 2025
Ответ длямуха в кедах
А не хочуть
Тобто вони не хочуть втрачати гроші, брати день за свій рахунок на роботі, а Ви повинні втрачати заробіток за цей день ..таке собі))
Статус Ква• 05 июня 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Рассада,возможно.покос травы