Инфотуфелька• 05 июня в 20:58

Як вам фарба L’Oréal excellence ?

Волосся не псує? Сідину зафарбовує?
Добротная• 05 июня в 21:00
Мне нравятся волосы после этой краски. Седину убирает. Кстати, начала красится из-за седины тут девочки посоветовали
Просериарила молодость• 05 июня в 21:00
Casting мне очень нравится
Редиска Я• 05 июня в 21:08
Мені і мамі подобається.
Себе фарбую 4.15, маму 4.0.
4.15 трохи світлішає за 5 тижнів, але мене це влаштовує. 4.0 у мами не змивається зовсім.
З плюсів - не фарбує шкіру, рушники і одяг. Мені подобається волосся після цієї фарби і бальзам у комплекті. Якби ще той бальзам окремо продавався, було б чудово.
Я підфарбовую лише корені, ділю фарбу і окислювач навпіл. А всю довжину раз на півроку. Колір нормально тримається у такому режимі (у мене своє волосся темно-коричневе і сивини десь половина на скронях).
Редиска Я• 05 июня в 21:10
Ответ дляПросериарила молодость
Casting мне очень нравится
Подрузі подобається.
А у мене змивається після двох тижнів :(
Я брала теж 4.15, як екселенс, і ще якусь іншу 4-ку :(
дельта 44• 05 июня в 21:10
Мені не подобається. Сивину не зафарбовує, швидко вимивається (втрачає колір)
Регионщица• 05 июня в 21:40
Не подобається, дуже швидко змивається.
Вишня на торті• 05 июня в 21:47
Крашусь нею года 2, в последнее время, мне кажется, испортилась. У меня очаговая седина, с одной стороны над лбом, не закрасила последний раз вообще, да и так волос не особо взяла. Плюс сильно с желтым оттенком легла. Смывается быстро, как, впрочем, весь массмаркет. Сама теперь думаю, что на замену брать. До этого она мне больше нравилась, чем преференс. А теперь и ее на что-то менять надо. Пользовалась 7.1 и 7.11
Вишня на торті• 05 июня в 22:03
Ответ дляРедиска Я
Мені і мамі подобається.
Себе фарбую 4.15, маму 4.0.
Ох, а я уже их маски выкидаю. Неудобный у них флакон. Сейчас глянула завалялось 6 неначатых бутылочек и 3 начатых, муж говорит выкинь, а я плюшкин, думаю, а вдруг поеду куда на моря, пригодится. Но если б было кому отдать - отдала б даром
nova_mama• 05 июня в 22:21
Ответ дляВишня на торті
Народ продає маски на дошках оголошень.
Я купувала і на кідстаффі, і на олх. Як правило, збирають 6-10 пляшечок і виставляють.
Оскільки однієї пляшечки вистачає десь на 4-5 раз, то ясно, що до наступного фарбування треба чимось користуватися, і це чудово, що народ не викидає.
Якщо Вам не треба, я б купила, мені цей бальзам ідеально підходить.
Вишня на торті• 05 июня в 22:25
Ответ дляnova_mama
Народ продає маски на дошках оголошень.
У меня таких 5 и 1 синяя, от желтизны - забираете? Отдам даром, пересылка за ваш счет
nova_mama• 05 июня в 22:32
Ответ дляВишня на торті
Так, мені підходять всі. Синя на моє волосся так само діє, як і звичайна.
Я відкрита, напишете у приват?