Невидимка Майя• вчера в 07:21

Питання про розлучення

Дівчата хто розлучався з дитиною 2 роки.Підкажіть якщо в чоловіка вища зарплата і є квартира в місті він може відсудити щоб дитина жила з ним? Я з села невеликого і за освітою вчитель молодших класів.Моя зарплата в багато раз менше за чоловікову.Я хочу подати на розлучення але боюсь втратити дитину,підкажіть хто розуміється
Бла бла бла• вчера в 07:23
Большинству мужиков после развода дети нафиг не нужны, вы ещё будете трясти с него алименты.
Відкушу все що стирчить• вчера в 07:23
Він цим погрожує? Хоче забрати дитину?

Чи насправді вона йому не потрібна і це лише ваші страхи?
автор Невидимка Майя • вчера в 07:25
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Він цим погрожує? Хоче забрати дитину?

Він не погрожує, але не дає розлучення по доброму.Не знаю що може бути в його голові ,якщо я подам сама на розлучення.
Айболитная• вчера в 07:26
Я была замужем за миллионера
Сама голая босая, даже жилья не было.
Прописана была у него
Ребенку было 2,5
Написала иск, что я не претендую на его миллионы, но ребенок будет жить со мной.
Мой иск удовлетворили.
Он ничего против не имел, дети им не нужны
Шеллар• вчера в 07:27
Автор, ламайте систему - вручіть йому двохрічку на пару тижнів, а самі гордо уйдіть в закат, нехай повиховує, а то триндіти ’заберу дитину’ не важко і псувати дружині нерви, а ось на ділі.
Забрала і не сказала• вчера в 07:27
Единичные случаи,и то если он богат ,а вы ведете аморальный способ жизни.
Відкушу все що стирчить• вчера в 07:29
Ответ дляНевидимка Майя
Мені здається він боїться лише за свої гроші.
Ну і за репутацію, як так що від нього хочуть піти 😁

Чи ви хочете сказати, що він гарний татусь який кожну вільну хвилину біля дитини проводить?
Анчо Ус• вчера в 07:32
А він вас лякав цим?
Рву и мечу• вчера в 07:35
Позови про розірвання шлюбу, про визначення місця проживання дитини і про поділ майна - це взагалі різні речі.
В справі про розірвання шлюбу розглядаються лише вимоги стосовно розірвання шлюбу і все. Якщо раптом захоче ’відсудити дитину’ - це окремий процес, в який залучається служба у справах дітей і в якому батьку буде потрібна дуже потужна доказова база.
Дуняша• вчера в 07:38
Ответ дляНевидимка Майя
Ой,мой тоже грозился забрать детей,связи и тд
В итоге о них не вспоминает
90x60x90• вчера в 08:37
Автор, вы странная, он даже и не говорит об этом. С чего вы взяли, что он будет этим заниматься? Разводитесь себе. Лучше сразу уехать с ребенком от него и подать на развод, чтоб не трепать себе нервы и ребенку. Я так делала. Мой бывший муж пытался добиться, чтобы дети с ним остались. Но у него ничего не вышло, конечно, хоть я ушла на квартиру снимать. А у него было 2 квартиры и дом за городом.
90x60x90• вчера в 08:38
По суду можно определить место проживания ребенка. Если имеет смысл. Мне пришлось этим заниматься.
Чарочка діда• вчера в 08:43
Я розлучалась у 2 р дитині. Він мав квартиру. Я повернулась до батьків. Не може він нічого відсудити. А зп він сховає вищу щоб аліменти не платити. Хоча зп теж не грає ролі. І раджу одразу подавати позов про визначення місця проживання дитини з мамою. В майбутньому уникнете купи проблем- не буде лякати що забере. Не потрібен дозвіл батька на виїзд закордрн. Не потрібен дозвіл на прописку.
Добра всем!• вчера в 09:17
Ответ дляАйболитная
Я была замужем за миллионера
Сама голая босая, даже жилья не было.
Прописана была у него
Ребенку было 2,5
Мой иск удовлетворили.
Какой именно иск удовлетворили?
автор Невидимка Майя • вчера в 11:36
Ответ дляЧарочка діда
Підкажіть а треба його згода, щоб цей позов ухвалили?Чи тільки суд вирішує?
Чарочка діда• вчера в 11:37
Ответ дляНевидимка Майя
тільки суд. і вирішує на користь жінки
r25-1• вчера в 15:21
Ответ дляАйболитная
Я была замужем за миллионера
Сама голая босая, даже жилья не было.
Прописана была у него
Ребенку было 2,5
Мой иск удовлетворили.
вышли замуж?
Айболитная• вчера в 15:43
Ответ дляr25-1
вышли замуж?
Нет.
Я самостоятельно встала на ноги, вырастила сына и живу в свое удовольствие)