Невидимка Майя• вчера в 07:21
Питання про розлучення
Дівчата хто розлучався з дитиною 2 роки.Підкажіть якщо в чоловіка вища зарплата і є квартира в місті він може відсудити щоб дитина жила з ним? Я з села невеликого і за освітою вчитель молодших класів.Моя зарплата в багато раз менше за чоловікову.Я хочу подати на розлучення але боюсь втратити дитину,підкажіть хто розуміється
Бла бла бла• вчера в 07:23
Большинству мужиков после развода дети нафиг не нужны, вы ещё будете трясти с него алименты.
Відкушу все що стирчить• вчера в 07:23
Він цим погрожує? Хоче забрати дитину?
Чи насправді вона йому не потрібна і це лише ваші страхи?
Невидимка Майя
• вчера в 07:25
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Він цим погрожує? Хоче забрати дитину?
Він не погрожує, але не дає розлучення по доброму.Не знаю що може бути в його голові ,якщо я подам сама на розлучення.
Айболитная• вчера в 07:26
Я была замужем за миллионера
Сама голая босая, даже жилья не было.
Прописана была у него
Ребенку было 2,5
Написала иск, что я не претендую на его миллионы, но ребенок будет жить со мной.
Мой иск удовлетворили.
Он ничего против не имел, дети им не нужны
Сама голая босая, даже жилья не было.
Прописана была у него
Ребенку было 2,5
Мой иск удовлетворили.
Забрала і не сказала• вчера в 07:27
Единичные случаи,и то если он богат ,а вы ведете аморальный способ жизни.
Відкушу все що стирчить• вчера в 07:29
Ответ дляНевидимка Майя
Мені здається він боїться лише за свої гроші.
Ну і за репутацію, як так що від нього хочуть піти 😁
Чи ви хочете сказати, що він гарний татусь який кожну вільну хвилину біля дитини проводить?
Рву и мечу• вчера в 07:35
Позови про розірвання шлюбу, про визначення місця проживання дитини і про поділ майна - це взагалі різні речі.
В справі про розірвання шлюбу розглядаються лише вимоги стосовно розірвання шлюбу і все. Якщо раптом захоче ’відсудити дитину’ - це окремий процес, в який залучається служба у справах дітей і в якому батьку буде потрібна дуже потужна доказова база.
Дуняша• вчера в 07:38
Ответ дляНевидимка Майя
Ой,мой тоже грозился забрать детей,связи и тд
В итоге о них не вспоминает
90x60x90• вчера в 08:37
Автор, вы странная, он даже и не говорит об этом. С чего вы взяли, что он будет этим заниматься? Разводитесь себе. Лучше сразу уехать с ребенком от него и подать на развод, чтоб не трепать себе нервы и ребенку. Я так делала. Мой бывший муж пытался добиться, чтобы дети с ним остались. Но у него ничего не вышло, конечно, хоть я ушла на квартиру снимать. А у него было 2 квартиры и дом за городом.
90x60x90• вчера в 08:38
По суду можно определить место проживания ребенка. Если имеет смысл. Мне пришлось этим заниматься.
Чарочка діда• вчера в 08:43
Я розлучалась у 2 р дитині. Він мав квартиру. Я повернулась до батьків. Не може він нічого відсудити. А зп він сховає вищу щоб аліменти не платити. Хоча зп теж не грає ролі. І раджу одразу подавати позов про визначення місця проживання дитини з мамою. В майбутньому уникнете купи проблем- не буде лякати що забере. Не потрібен дозвіл батька на виїзд закордрн. Не потрібен дозвіл на прописку.
Добра всем!• вчера в 09:17
Ответ дляАйболитная
Я была замужем за миллионера
Сама голая босая, даже жилья не было.
Прописана была у него
Ребенку было 2,5
Мой иск удовлетворили.
Сама голая босая, даже жилья не было.
Прописана была у него
Ребенку было 2,5
Мой иск удовлетворили.
Какой именно иск удовлетворили?
Невидимка Майя
• вчера в 11:36
Ответ дляЧарочка діда
Підкажіть а треба його згода, щоб цей позов ухвалили?Чи тільки суд вирішує?
Чарочка діда• вчера в 11:37
Ответ дляНевидимка Майя
тільки суд. і вирішує на користь жінки
Ответ дляАйболитная
Я была замужем за миллионера
Сама голая босая, даже жилья не было.
Прописана была у него
Ребенку было 2,5
Мой иск удовлетворили.
Сама голая босая, даже жилья не было.
Прописана была у него
Ребенку было 2,5
Мой иск удовлетворили.
вышли замуж?
Айболитная• вчера в 15:43
Ответ дляr25-1
вышли замуж?
Нет.
Я самостоятельно встала на ноги, вырастила сына и живу в свое удовольствие)