pupsi4ek• Изменено 05 июня 2025

Дід зовсім втратив розум

Американський мільярдер Ілон Маск відкрито висловив обурення після заяв президента США Дональда Трампа, який зокрема припустив, що переміг би на виборах і без допомоги першого.

https://www.eurointegration.com.ua/news/2025/06/5/...

Під час спілкування з журналістами в Білому домі Трампа спитали про останні публічні заяви Маска, зокрема його відкриту опозицію бюджетному законопроєкту, відомому як One Big Beautiful Bill.

Президент США у відповідь заявив, що ’дуже розчарований’ у Маску, з яким у нього ’були чудові стосунки’, а зараз він ’уже не знає, чи все між ними гаразд’.

Далі Трамп допустив, що без допомоги мільярдера у передвиборчій кампанії 2024 року він би виграв у Пенсильванії – одному з ’хитких’ штатів, де Маск зосередив свої агітаційні зусилля.

Нехай Зєлька бере Маска на роботу до ОП
Вишня с сахаром• 05 июня 2025
Ответ дляlilul990
У трампа здорова?
Здоровее вашей будет
lilul990• 05 июня 2025
Ответ дляВишня с сахаром
Здоровее вашей будет
Вишня с сахаром• 05 июня 2025
Ответ дляlilul990
Вы скорпион, вроде?
samataka• 05 июня 2025
Ответ дляpupsi4ek
Интересно, будет Трамп первым президентом с тремя импичментами?
Буде, до кінця року
Не чіпай - вб ю• 05 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
хоча є звіт один хороший
Але якби ще так тянули з санкціями
І так Трамп не підсилював б пуйло (
1% це за півтора роки рахують?
автор pupsi4ek • 05 июня 2025
Ответ дляsamataka
Буде, до кінця року
Мне тоже так кажется
kornezka• 06 июня 2025
Яке їхало, таке і здибало. Або’Обоє рябоє’. Та ну їх...
slpplp• 06 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
хоча є звіт один хороший
Але якби ще так тянули з санкціями
І так Трамп не підсилював б пуйло (
У мене враження , що ця аналітика склепана на коліні для нас кацапами. Згадайте, як на початку війни всі носилися з « правдивою інфо» про смертельну хворобу хуйла ? Слідкували якими літаками до нього лікарі з Німеччини літають . Були « правдиві» фото з рукою, яка висить і не працює . Всі чекали , що йому лишилося півроку максимум. Це все для того, щоб приспати нашу увагу .
Інфа про 1 % захвачених територій України не відповідає дійсності
LudaSHS• 06 июня 2025
Ответ дляslpplp
Не знаю, це звіт Сша, Центра стратегічних досліджень,
Ось оригінал, вони мають на увазі території саме України, без курської, просування в кв км
Звіт викатили 3 червня 25 р
https://www.csis.org/analysis/russias-battlefield-...
LudaSHS• 06 июня 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
1% це за півтора роки рахують?
Вище оно звіт цей