pupsi4ek• Изменено 05 июня в 22:01

Дід зовсім втратив розум

Американський мільярдер Ілон Маск відкрито висловив обурення після заяв президента США Дональда Трампа, який зокрема припустив, що переміг би на виборах і без допомоги першого.

https://www.eurointegration.com.ua/news/2025/06/5/...

Під час спілкування з журналістами в Білому домі Трампа спитали про останні публічні заяви Маска, зокрема його відкриту опозицію бюджетному законопроєкту, відомому як One Big Beautiful Bill.

Президент США у відповідь заявив, що ’дуже розчарований’ у Маску, з яким у нього ’були чудові стосунки’, а зараз він ’уже не знає, чи все між ними гаразд’.

Далі Трамп допустив, що без допомоги мільярдера у передвиборчій кампанії 2024 року він би виграв у Пенсильванії – одному з ’хитких’ штатів, де Маск зосередив свої агітаційні зусилля.

Нехай Зєлька бере Маска на роботу до ОП
Вишня с сахаром• 05 июня в 23:11
Ответ дляlilul990
У трампа здорова?
Здоровее вашей будет
lilul990• 05 июня в 23:11
Ответ дляВишня с сахаром
Здоровее вашей будет
Вишня с сахаром• 05 июня в 23:16
Ответ дляlilul990
Вы скорпион, вроде?
samataka• 05 июня в 23:17
Ответ дляpupsi4ek
Интересно, будет Трамп первым президентом с тремя импичментами?
Буде, до кінця року
Не чіпай - вб ю• 05 июня в 23:18
Ответ дляLudaSHS
хоча є звіт один хороший
Але якби ще так тянули з санкціями
І так Трамп не підсилював б пуйло (
1% це за півтора роки рахують?
автор pupsi4ek • 05 июня в 23:18
Ответ дляsamataka
Буде, до кінця року
Мне тоже так кажется
kornezka• 06 июня в 00:26
Яке їхало, таке і здибало. Або’Обоє рябоє’. Та ну їх...
slpplp• 06 июня в 08:53
Ответ дляLudaSHS
хоча є звіт один хороший
Але якби ще так тянули з санкціями
І так Трамп не підсилював б пуйло (
У мене враження , що ця аналітика склепана на коліні для нас кацапами. Згадайте, як на початку війни всі носилися з « правдивою інфо» про смертельну хворобу хуйла ? Слідкували якими літаками до нього лікарі з Німеччини літають . Були « правдиві» фото з рукою, яка висить і не працює . Всі чекали , що йому лишилося півроку максимум. Це все для того, щоб приспати нашу увагу .
Інфа про 1 % захвачених територій України не відповідає дійсності
LudaSHS• 06 июня в 09:30
Ответ дляslpplp
Не знаю, це звіт Сша, Центра стратегічних досліджень,
Ось оригінал, вони мають на увазі території саме України, без курської, просування в кв км
Звіт викатили 3 червня 25 р
https://www.csis.org/analysis/russias-battlefield-...
LudaSHS• 06 июня в 09:30
Ответ дляНе чіпай - вб ю
1% це за півтора роки рахують?
Вище оно звіт цей