Американський мільярдер Ілон Маск відкрито висловив обурення після заяв президента США Дональда Трампа, який зокрема припустив, що переміг би на виборах і без допомоги першого.
Під час спілкування з журналістами в Білому домі Трампа спитали про останні публічні заяви Маска, зокрема його відкриту опозицію бюджетному законопроєкту, відомому як One Big Beautiful Bill.
Президент США у відповідь заявив, що ’дуже розчарований’ у Маску, з яким у нього ’були чудові стосунки’, а зараз він ’уже не знає, чи все між ними гаразд’.
Далі Трамп допустив, що без допомоги мільярдера у передвиборчій кампанії 2024 року він би виграв у Пенсильванії – одному з ’хитких’ штатів, де Маск зосередив свої агітаційні зусилля.
Нехай Зєлька бере Маска на роботу до ОП
Ответ дляLudaSHS
Тут співали дифірамби Трампу, прямо був якийсь гіпноз, ще порівнювала з пєлєною як в 2019 у деяких. Інколи задумуюсь над цим соціологічним явищем і технологіями впливу. Як швидко крутануло в іншу сторону.
І Вообще, сумно все далі. Бо слабкий Трамп це автоматом, сильний пуйло, якого це все спонукає творити ще більше жаху.
Да!
Голосувалок стільки було. І десь 60% топило за Трампа.
Треба буде вернутись почитати хто тоді був ЗА, і що пише тепер
Ответ дляLudaSHS
Трамп ніколи не був сильним
Lilly-2e23• 05 июня в 22:38
Маск работает на российскую разведку.
Когда и где завербовали - это хз.
Но стоит вспомнить как этого Маска пиарили в российских соцсетях.
Например ’как тебе такое Илон Маск?’
Когда и где завербовали - это хз.
Например ’как тебе такое Илон Маск?’
Ответ дляNatka A.
Да!
Бо люди вірили передвиборчим знову, в гасла. І фантазіі, що пуйло на щось там згоден, а в результаті стало гірше, ось - по терору цивільних(
Не чіпай - вб ю• 05 июня в 22:43
Ответ дляNatka A.
Как он может быть зелин бот, если он был за Пороха, а про зелю как политика отзывался всегда не очень…
Причому саме зараз він тримає повний нейтралітет і я не пригадаю жодного відео, де б він підтримав чи хейтив ту чи іншу сторону
Не чіпай - вб ю• 05 июня в 22:44
Ответ дляpupsi4ek
Да, тогда он был более-менее независимым, а как изменилась козырная масть, лег под ОП. За последние годы, ни одного слова серьезной критики Зеленского. Это так выглядит независимая журналистика?
Ну припустимо, він перевзувся. Які саме докази ви можете навести на підтримку зеленої влади і де ж критика ПП?
Все
Рашка зупинеться тільки тоді, коли продовжувати буле гірше для режиму, ніж воювати, фаза стишення буде тільки тоді коли ресурсна база і потенціал буде потерпати.
Це залежить від економіки, тих самих санкцій.. насамперед,
і в 10 рахунку від ударів Зсу по потенціалу.
Трамп випадає. важелі не працюють, агресору дорога.
Йому оно роліки як Фокс ньюс роблять по відео, бо він нездатний читати тексти- доповіді.
Пост 33 лягає саме в сценарій чому війна може перейти в тиху фазу/ заморозку. Як варіант.
Не чіпай - вб ю• 05 июня в 22:45
Ответ дляpupsi4ek
И в поддержку со стороны ЕС!
То хіба що як бонус. А розраховувати маємо виключно на власні сили. Наша сила зараз - то виключно ЗСУ.
Не чіпай - вб ю• 05 июня в 22:51
Ответ дляpupsi4ek
Сила ЗСУ, Гроші та зброя ЄС
А, ну якщо так, то да, згодна
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Все ж таки, відповім. Я постійно стежу за виступами Віталія Портникова, і так, він гостро критикує рашку, дає глибокий аналіз міжнародної ситуації, але уникає ключових тем, які болять багатьом українцям всередині країни:
- Жодної критики обмеження свободи пересування для чоловіків (закриття кордонів), про бусифікації і порушення ТЦК;
– Мовчання про цензуру, монополізацію інформаційного простору та одноманітний телемарафон;
– Відсутність реакції на утиски альтернативних думок, зникнення незалежних ЗМІ, блокування незручних журналістів.
Таке враження, що він не просто уникає конфліктів з ОП, а працює в межах «дозволеної» повістки. Можливо, це не офіційна співпраця, але по суті — його риторика дуже комфортна для влади. Незалежна журналістика — це, насамперед, чесність і готовність говорити неприємне, навіть у важкі часи. Але чи бачимо ми це сьогодні в його словах?
Не чіпай - вб ю• 05 июня в 22:54
Ответ дляpupsi4ek
Хм. Тобто відутність критики обмежень для чоловіків для вас дорівнює підтримку Зевлади?
А як тоді ви прокоментуєте те, що сам ПП НІЯК не коментує ці міри влади?
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Останнє речення: ’Незалежна журналістика — це, насамперед, чесність і готовність говорити неприємне, навіть у важкі часи. Але чи бачимо ми це сьогодні в його словах?’(с) Відсутність критики діяльності зеленої влади, яка і є державою.
Ответ дляona3233
На Советчице захейтили недавно Портникова.
А он в очередной раз оказался прав, когда сказал, что Трамп рассорится со своим Маском жестко и очень быстро после взаимной любви.
Слушайте умных людей. Их не так много.
Он вообще редко ошибается. И войну задолго предсказал, и её продолжительность, что это очень надолго, и что Трамп полностью прогнется под путина и т.д.
Вот к кому советчицам нужно бежать с вопросами: а здесь есть видящие? ))
Человек работает чётче, чем в битве экстрасенсов.
Вишня с сахаром• 05 июня в 23:08
Ответ дляNatka A.
Да!
Пишем те ж саме
Вишня с сахаром• 05 июня в 23:09
Ответ дляlilul990
У трампа прл похлєщє ніж у мене. Йому когось обезцінити - хвилина часу
Не перекладывайте с больной головы на здоровую
Вишня с сахаром• 05 июня в 23:11
Ответ дляlilul990
Хай американці нажруться свободи. Потім будуть мудрішими
Блізнєци це завжди хаос і прл
Вы близнец?