очки_ннадо• 06 июня 2025
Порадьте крутого перукаря Київ правий берег
Потрібен класний перукар який вміє стригти курчаве волосся, але і пряме теж ношу, стрижка типу боб каре.... З тих пір як моя майстер виїхала, це якийсь треш на голові.....я вже перепробувала багатьох майстрів, але це жах 😭
Вони ж точно є десь, так щоб коли після стрижки волосся вкладається і лежить саме, а не прокидаєшся і щодня укладка....а воно все одно не лежить
Голена блондинка• 06 июня 2025
знайдіть Марину Михальчевську в Інсті. Вона дуже крутий колорист, але стриже теж дуже добре. особисто я фарбуюсь,бо воно того варте. її тонування носиться 1,5 міс вільно, а то і 2 місяці. А от стрижусь в іншому місці за 400 грн, бо майстер стриже суперово мене. моя однокласниця.
Нехай щастить• 06 июня 2025
Ответ дляЛіплю вареники
В студии Антоненко прекрасно стригут кудри
интересно, какой ценник на волосы средней длины?
Ліплю вареники• 06 июня 2025
Ответ дляНехай щастить
Напишите им,они по фото расскажут.
Из Виа-гры• 06 июня 2025
В столиці є декілька салонів для кучерявих,а також окремі майстри,які знають як стригти непряме волосся. Але,зазвичай це недешево,скільки включає догляд та укладку,та і стрижка робиться раз на півроку-рік
очки_ннадо
• 06 июня 2025
Ответ дляИз Виа-гры
Мені підійде просто гарний фахівець, бо я ношу і пряме, і курчаве...бо ті хто стрижуть лише курчаве, то на прямі потім теж виглядає не дуже....
очки_ннадо
• 06 июня 2025
Ответ дляГолена блондинка
Можете дати посилання? Не знаходить пошуком такого перукаря
Голена блондинка• 06 июня 2025
Ответ дляочки_ннадо
100%• 06 июня 2025
Ответ дляИз Виа-гры
так де шукати? здайте явки-паролі, прошу дуже
Из Виа-гры• 06 июня 2025
Ответ для100%
Не знаю що з цього вийде,але спробую ось так:
100%• 06 июня 2025
Ответ дляИз Виа-гры
дякую!!!! відкрилось)