Синиця у спідниці• 06 июня 2025

Я не сплю через тривогу, а чоловік спить спокійно. Йому байдуже?

Не знаю, як це пояснити, але боляче.
Під час нічних тривог, хоч в нас і не сильно було чутно сьогодні , буває і гучно ,але на нашу область теж добрячий наліт — я не сплю, все моніторю, мені страшно. А чоловік просто спить. Встає до туалету, питає: Ну що там пишуть?, і знову лягає. Я кажу: сам подивись, я ж не сплю— а у відповідь тиша або роздратування, чи чого ти не спиш..Навіть на те що плачу не помітив , або вдає що не помічає
Мені дуже самотньо. Я ніби одна тримаю цей страх, а він ніби поза цим. Я тільки недавно кинула пити АД , бо з нервами було погано, панічні. Хіба це нормально, що йому не цікаво, як я себе почуваю? Навіть не спитає, навіть не пригорне. А потім ще й каже: Не знаю, як із тобою спілкуватись, у тебе нерви… Що йому на роботу, треба виспатись , ну робота така, що він може і на час запізнитись, а мені не треба виспатись ? Я дома працюю.
Скажіть чесно , це я перебільшую? Чи справді чоловік має бути більш уважним у такі моменти?
...аяприкольная• 06 июня 2025
Автор вам би до лікаря сходити, а не хлопу мозги виносити. Сама придумала, сама образилася...
Завжди з рушником• 06 июня 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Ця відповідь йому була така , тому що коли пояснювала і будила вставай , то йому й вставати не хочеться . Вот Ви говорите , що заспокоює , я за це і пишу . То яка моя реакція незрозуміла ?
А можете написати як ви йому це кажете?
автор Синиця у спідниці • 06 июня 2025
Ответ дляКундалина
отстаньте от мужика. Сопливая истеричка
Тебе тоже ответить так же ? Недалекая , таких как ты не спрашивала, чего ты оскорбляешь ?
Ms. При теле• 06 июня 2025
Ответ дляТайТаке
Да прям
Щонайменше в моєму оточенні так. Ті, хто під час тривоги сходив з розуму і йшов спати в коридор, зрештою виїхали
Копирайторша• 06 июня 2025
если рядом тихо - я бы спала себе спокойно
ТайТаке• 06 июня 2025
Ответ дляMs. При теле
Вы не в курсе что не все могут выехать лаже если очень хотят??

Не надо обесценивать чужие переживания.
ТайТаке• 06 июня 2025
Ответ дляКопирайторша
Тихо , а через 5 минут пздц. Например так у меня вчера было .
Копирайторша• 06 июня 2025
Ответ дляТайТаке
вчера или сегодня до 4 утра не спала
табун шахедов, взрывы.... затрахали
Полонянка SexShop-а!• 06 июня 2025
Авторе, не розумію, ви образилися , що чоловік не труситься від страху?
Кусюче сонечко• 06 июня 2025
Ответ дляMs. При теле
Я вам більше скажу: 24.02.2022 приблизно о 12 дня я лягла спати 😳 Буквально годинку продрімала, щоб відновитися на фоні стресу. На наступний день була на роботі, добре, що віддалено. Але в мене дуже спокійний і виважений в цьому плані чоловік. Він пройшов це ще у 2014. Якби хтось переді мною носився в істериці, то я б божеволіла, бо насправді я тривожна дуже
Я теж була спокійна можна сказати, але тільки тому, що до кінця не розуміла всього масштабу цього страшного горя для нас усіх. Коли переїхала у спокійніше місце, мені наче чогось не вистачало, поки вивелись гормони стресу з організму пройшло кілька місяців. Добре, що було чим зайнятись. Коли людина живе постійно у цьому хаосі, зникає інстинкт самозбереження.
ТайТаке• 06 июня 2025
Ответ дляКопирайторша
вчера или сегодня до 4 утра не спала
табун шахедов, взрывы.... затрахали
Я вообще не знаю что было . Свист ракет. Шахед . Плюс вночи шум поезда. Езда машин на скорости . И это все вместе. И по моему недалеко стало пво.
Собака старая , большая , еле хрдит летела впереди меня в погреб , я думала упаду на тех ступеньках , на руках держа 7кг собаку , сумку. А потом переживала что собакен не встанет , так как половину ступенек летела вниз головой.
автор Синиця у спідниці • 06 июня 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Вам АД не допомогли? Що лікар сказав? Чоловік тут взагалі ні до чого , вам лікуватися треба
Я просто хотіла підтримки , за всю ніч я не говорила, щоб він мене колихал. Якщо людина емоційна , то одразу треба лікуватись ? Я пролікувалась , то й що тепер треба постійно сидіти на АД? Чоловік ні до чого, ну добре, зрозуміла. Емоційна підтримка зараз не в моді. Тут всі такі сильні , нічого не бояться , а по темам і коменти читаю , що багато зараз жінок на АД. Якщо чоловік знає мою проблему, то потрібна підтримка, а не знецінення почуттів , я про це хотіла спитати тут , та знов розумію ,що тут теж її немає , а тільки - вам треба лікуватись .
Копирайторша• 06 июня 2025
Ответ дляТайТаке
о, и у меня поезда под боком
дырынчит всю ночь сволось ( не проходящие, а стоит и дырынчит каждые 5 минут)
Копирайторша• 06 июня 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
без обид - но если у вас реально относительно спокойно
чего вы труситесь и накручиваете себя?
почитали новости, не к вам, и лягли спать
Кундалина• 06 июня 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
да отвечай как хочешь. мне плевать. правда глаза колет.
Допоможіть знайти• 06 июня 2025
Київ сьогодні вперше!!! від початку війни, я пішла з дітьми в коридор ... Чоловік в цей час хропе на дивані , як?! Хз.
Завжди з рушником• 06 июня 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Я чому одразу спитала як ви в нього питаєте. Можливо він не розуміє що від нього потрібно. Такі чоловіки. Вони не читають наші думки. Чи кажете ви йому: «коханий, мені дуже страшно, обійми мене. Там ракети, шахеди, серце вилітає» ?
Помеха справа• 06 июня 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Тобто знецінення вами його почуттів це ок?) Людина намагається якось жити, ігнор це його індивідуальна реакція. Він так захищається. А ви так, рано перестали пити ліки
Завжди з рушником• 06 июня 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
Повезло вам, що вперше. В нас часто дуже. Бігаємо в коридор
ДлинноНожка• 06 июня 2025
я как муж вас бы, и послала бы на предложение няней страху
Мудрецыха мира• 06 июня 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
А також потрібна повага до особистого простору. Ваш чоловік хоче спати, ви хочете плакати. Кожен може займатися своєю справою.
Допоможіть знайти• 06 июня 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Ні раніше якось не було аж так страшно, під шахеди давно сплю не встаю і часто дізнаюся вже з новин зранку
А це прям капець
автор Синиця у спідниці • 06 июня 2025
Ответ дляТайТаке
Це точно , як можно говорити якщо тихо ? Чоловік теж так говорить , але як можно знати що воно і на далі буде тихо і солодко спати,і навіть не вийти до коридора , хоть якось себе заспокоїти ( я все розумію- що від нас це не залежить, що треба спати) але! Коли пишуть , що летить вже у твойом місті , то не розумію , чому хоча б не піти до коридору та деякий час посидіти , вивести доньку з іншої кімнати. Я ж і за нього хвилююсь , хтось пише - відчепіться від чоловіка
ТайТаке• 06 июня 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Это раньше , пока те шлюхеды дошкребут. А тут все ускорилось.
Копирайторша• 06 июня 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
почему не спать если спиться?
к вам они подлетают иногда, у кого то - постоянно
от хроничного недосыпа окачюрится можно
по поводу коридора - такое себе успокоение, если честно
страшно всем, поверьте
Аноним Советчик• 06 июня 2025
Треш, бедный муж
Копирайторша• 06 июня 2025
моя подруга любит мекнуть перед сном и спит прекрасно до утра
взрывы, ракеты - побоку...
Честно? я за нее рада
меньше стресса для организма
и я бы так хотела - но когда подрываешься от взрыва, сердце колотится, увы не до сна
Борщичок• 06 июня 2025
У вас дійсно нерви не в порядку. Ви самі себе накручуєте. А чоловік ваш спокійний і врівноважений. Кожен по-різному реагує. Не вивозите самі - звертайтесь до психологів. Я зі своїм чоловіком теж спимо ночами, якщо не дуже гучно. Потім зранку читаємо за сніданком, чого і скільки летіло. Не сидимо вночі і не слідкуємо, бо зранку працювати ще йти
Дивне створіння• 06 июня 2025
Да в Киеве сегодня ад был. По моему ещё так громко и беспрерывно никогда не было. На работу все варёные приехали, никто не спал
220В• 06 июня 2025
Ми спимо всією сім´єю.Сім´я неадекватів і черствих людей 😁
А нам просто пох,бо завтра на роботу,навчання і т ін.