ЖенаАйтишнеГа• 06 июня 2025

Навіщо оці «як ти, як справи»?

Ну чесно, не розумію. Він служить, все розумію. Ну не хочеш спілкуватись - не пиши совсім
Бджолина королева• 06 июня 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Тут соглашусь
Раздувает из мухи слона
Я так себя вела в 15 лет)
ну я думаю їх десь так само, 15-17, бо якщо більше, то це дуже стрьомний екземпляр.
автор ЖенаАйтишнеГа • 06 июня 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Ну вот и я про это
Он инициатор знакомства
Вы предложили
А дальше дело за ним
Пише - коли краще? Ну то як коли? Коли буде час. Я після роботи вільна і в вихідні також
Свій варік• 06 июня 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ответил. « Можна

Тільки коли - графік плаваючий

Не відомо, коли мене відпустять». Что написать? Или хватит?)
хватит. он написал МОЖНА, а не С удовольствием и тд тп. в следующий раз спросит как дела - скажите иду на кофе с друзьями
Конфиденциальность• 06 июня 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ну вы это ему и напишите)
Сколько вам лет, автор?
КонхфЭдкаТузик• 06 июня 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ответил. « Можна

Тільки коли - графік плаваючий

Після можна, можна вже нікуди не ходити) от як би написав - з радістю, можна було б розглядати)
Эт вернячОк• 06 июня 2025
Автор, у вас все так погано з увагою від чоловіків, що ви на ’як справи?’ - вже його на каву запрошуєте?
Боюсь уявити, що буде, якщо він заведе не нейтральну розмову, а ту що вам полестить 🤦
Чавонадо• 06 июня 2025
Ответ дляСвій варік
А причем тут «как дела» и «иду на кофе с друзьями»?😅
Свій варік• 06 июня 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
так тоже нельзя, вы должны быть заняты) называйте конкретный день или дни
автор ЖенаАйтишнеГа • 06 июня 2025
Ответ дляСвій варік
Ну он меня уже приглашал как бы априори. Не хотела ни есть, ни пить. Ни гулять. Потом все таки пошли поговорить в заведение одно, овощ домой , просил телефон - Типа не договорили тему одну.. о политике). И что пойдем с тобой на ужин или куда-то , может у тебя все таки закончился диета).
Кусачая Я• 06 июня 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
А як треба було?
Треба було теж щось запитати, не просто дякувати за службу, але не одразу на каву, але вже, як написали.
автор ЖенаАйтишнеГа • 06 июня 2025
Ответ дляСвій варік
Он знает что я почти каждый день на тренировки хожу.
Свій варік• 06 июня 2025
Ответ дляЧавонадо
если на вопрос как ты -отвечать файн и все, то диалог не получится. если хочешь общаться с человеком, обычно начинаешь рассказывать о том что делаешь, вы не?
автор ЖенаАйтишнеГа • 06 июня 2025
Ответ дляКусачая Я
Так а як потрібно було?
Лінива, не каюсь• 06 июня 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Я б пішла на каву з ним. Ситуація ускладнюється тим, що він досить відома людина. Може, що це його стримує?
Ну так і відповідате, що справи непогано, але якби хтось на каву запросив, то не відмовилися б. Чоловіки ж не всі мачо-дон-жуани, не всім воно дано від природи.
Чавонадо• 06 июня 2025
Ответ дляСвій варік
Нет, не имею привычки навязываться мужчинам
Свій варік• 06 июня 2025
Ответ дляЧавонадо
я не предлагала навязываться вообще то, проехали)
Дело было давно• 06 июня 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ні. Його стримує те, що ви нудна та невпевнена особа
автор ЖенаАйтишнеГа • 06 июня 2025
Ответ дляЧавонадо
Не, ну реально. Такие знакомства часто бывают. Но я такая мало инициативная. Что своей холодностью отшиваю всех. Хотя даже просто для общения эти мужчины достаточно интересны.
автор ЖенаАйтишнеГа • 06 июня 2025
Ответ дляДело было давно
Так, і саме тому він в такому форматі познайомився зі мною)
Тішуся неперетішуся• 06 июня 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ответил. « Можна

Тільки коли - графік плаваючий

На этом остановитесь.
Бджолина королева• 06 июня 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
навіть боюсь уявити цю ’розмову про політику’ :-)))))
автор ЖенаАйтишнеГа • 06 июня 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
На этом остановитесь.
Вже зупинилась, дякую. Написала що вільна після роботи. І досить .
автор ЖенаАйтишнеГа • 06 июня 2025
Ответ дляЭт вернячОк
Та він мене запрошував. Він. Я не пити, ні їсти не хотіла тоді).
автор ЖенаАйтишнеГа • 06 июня 2025
Дівчата, я цю людину «знаю» багато років. А особисте знакомство вийшло таке от цікаве. Дуже неоднозначна особистість він, непересічний
Эт вернячОк• 06 июня 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Так ви йому пишете запрошення на каву. Ще й тут запитуєте чи норм написала.
Вам не соромно так принижуватись перед рандомним мужиком?
Лінива, не каюсь• 06 июня 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ответил. « Можна

Тільки коли - графік плаваючий

Напишіть, що матимете надію на каву цього літа.
Кусачая Я• 06 июня 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Та взяли б щось покулупали, посьорбали, для прілічія. То скільки вам років, цікаво
автор ЖенаАйтишнеГа • 06 июня 2025
Ответ дляБджолина королева
Ну ви ж не знаєте, хто він. Він говорив - я слухала.
Бджолина королева• 06 июня 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
так це не розмова, це монолог, бо на нормальну розмову ви такі точно не здатні.
Чавонадо• 06 июня 2025
Ответ дляСвій варік
Вся эта тема о том как навязаться равнодушному мужику, тетя)