ЖенаАйтишнеГа• 06 июня 2025
Навіщо оці «як ти, як справи»?
Ну чесно, не розумію. Він служить, все розумію. Ну не хочеш спілкуватись - не пиши совсім
Эт вернячОк• 06 июня 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Та він мене запрошував. Він. Я не пити, ні їсти не хотіла тоді).
А це як поясните?
Тут ви всім нам розказуєте, як його на каву запросили.
Чавонадо• 06 июня 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Не, ну реально. Такие знакомства часто бывают. Но я такая мало инициативная. Что своей холодностью отшиваю всех. Хотя даже просто для общения эти мужчины достаточно интересны.
Ага, вы как неуловимый Джо
ЖенаАйтишнеГа
• 06 июня 2025
Ответ дляБджолина королева
так це не розмова, це монолог, бо на нормальну розмову ви такі точно не здатні.
На тему політики та зовнішніх відносин - звичайно, що ні. Це його стихія.
Працівниця року• 06 июня 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Я б пішла на каву з ним. Ситуація ускладнюється тим, що він досить відома людина. Може, що це його стримує?
Вы в это верите? Какой то дрочер использует чужие фото, и лапшает на сайте знакомств наивным женщинам
220В• 06 июня 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ну якщо я йому так напишу? Чи зовсім не в тему?
Ні в якому разі, навіщо нав’язуватись? потім буде попрікати, раптом що... Повинен завойовувати чоловік, а не навпаки
ЖенаАйтишнеГа
• 06 июня 2025
Ответ дляЭт вернячОк
А це як поясните?
Так коли ми познайомились . Він мене запрошував. І іншим разом також. Після того вже були на вечері разом в закладі. Зараз оставили на фронті в нашому напрямку складні дуже, тож часу замало в нього. Пишу ось так інколи - як я і чи все норм. . І я це розумію
КонхфЭдкаТузик• 06 июня 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ну он меня уже приглашал как бы априори. Не хотела ни есть, ни пить. Ни гулять. Потом все таки пошли поговорить в заведение одно, овощ домой , просил телефон - Типа не договорили тему одну.. о политике). И что пойдем с тобой на ужин или куда-то , может у тебя все таки закончился диета).
Що означає це дивне - приглашал как бы априори? Це запрошував чи как-би чи апріорі?)
Бджолина королева• 06 июня 2025
Ответ дляПрацівниця року
ви з кінця почали читати цю тему ні про що? він не з сайту а біля спортзалу начебто познайомились, куди дівчина ходить кожен день, замість того, щоб інколи книги почитати щоб вміти підтримати розмову та якісніше озвучувати свої думки.
ЖенаАйтишнеГа
• 06 июня 2025
Ответ дляПрацівниця року
Це не сайт, ну щ чого ви це взяли? Реальне знайомство , на вулиці. Він мене бачив раніше , захотів познайомитись. і сказав про це
Працівниця року• 06 июня 2025
Ответ дляБджолина королева
Следите за собой.
В любом случае, это печаль, все что автор описала. Ни рыба ни мясо, толку не будет с таким
Бджолина королева• 06 июня 2025
Ответ дляПрацівниця року
Следите за собой.
не з таким, а з такою!
Эт вернячОк• 06 июня 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ви йому не цікаві. Почитайте свої повідомлення - оце пишу, оце в пам´яті, оце придумала - порадниці, як бути?
Впевнена, що з ним спілкування таке саме.....
Працівниця року• 06 июня 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Дочитала 4 страницы темы. Автор, он ждёт, что вы будете за ним бегать и инициатива исключительно на вас
Працівниця року• 06 июня 2025
Ответ дляБджолина королева
не з таким, а з такою!
В любом случае, инициативы нет с его стороны. А судить автора по стилю сообщений, это неадекватно. Не все мы писатели великие
Чарочка діда• 06 июня 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Вже літо прийшло. Погода чудова. Як буде у Вас час - може прогуляємось десь чи на каву підемо?) НОРМ?
Я бы написала так
Про свои дела могу рассказать за чашечкой кофе)
Працівниця року• 06 июня 2025
Ведь часто бывает так, познакомишься с человеком. Вроде внешне привлекает, и все ок, а искры нет. Не хочется особо общаться сближаться. Так, иногда от скуки ’приведкакдила’. Такие, во френд зоне годами обычно.
Дело было давно• 06 июня 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Так, і саме тому він в такому форматі познайомився зі мною)
Ви думаєте, він тільки з вами познайомився? В нього таких в асортименті
Кусачая Я• 06 июня 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Тепер ви все розумієте, а в стартпості кажете ’не хочеш спілкування-не пиши’
Пацаааааааан• 06 июня 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Буданов ? Или Сырский?
Пацаааааааан• 06 июня 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
А може мені йому написати , що типу - як буде час - може на каву сходимо?)
Все совсем плохо?
Нет денег на кофе?
Пацаааааааан• 06 июня 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ой. Він такий серйозний, що я і не знаю.. та і досить зрілого віку. Не думаю, що такий прям вогонь всередині
Точно Сырский))
Или Малюк))
ГонУрова дівка• 06 июня 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
ви ж дівчина, треба завуальовано: - як справи? не дуже, от кави з ранку ще не пила
Непереможна• 06 июня 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Вище написала. Норм?)
Норм. Поебать Вас хочет)) Хоть денег просите.
Идеальная оптимистка• 06 июня 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Все добре. Написала йому і подякувала за службу.
И в чём проблема ? Вам задали вполне нормальные вопросы. Что не так?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 06 июня 2025
не может же он вам сразу сказать’снимай трусы’. нужно соблюсти этикет.
Просто болталка• 06 июня 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ну пишет вот такое вот. И все. Думаете, просто тоже вежливо отвечать?
А как вам, просто ’ Привіт’?
Фокус-Покус• 06 июня 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Отвечайте как подсказывает сердце
Фокус-Покус• 06 июня 2025
Ответ дляДама с заначкой
А что должен писать?
Может дикпики автор ждёт...?
Помаранчова душа• 06 июня 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ні. Можна було написати та запросити на каву, як приклад
в окоп?
Помаранчова душа• 06 июня 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ответил. « Можна
Тільки коли - графік плаваючий
Не відомо, коли мене відпустять». Что написать? Или хватит?)
Тільки коли - графік плаваючий
Вы 2 слова в переписке самостоятельно связать не можете?