Всім шампаньського• 06 июня в 20:16
Сколько ехать в Болгарию автобусом со Львова или Черновцов?
Понятно что это невозможно посчитать, ну хоть приблизительно.
Всім шампаньського
• 06 июня в 21:39
Ответ дляVlada-Maria
А може Вам краще брати тур з Чернівців, а до Чернівців з Київа поїздом?
Я так і хочу. Тільки як знайти нормальну турфірму в Чернівцях?
Наполеон Бонапарт• 06 июня в 23:25
Ответ длясказочное_Бали
Море у Бургасі вважається брудним.
У Золотих пісках я не була, Сонячний берег - місто, де багато дітей, таборів, є безкоштовні пляжі широкі, гарний пісок і не дуже високі хвилі.
Там постійний кіпіш.
Поруч є тихий Свєті Влас, він для відпочинку з малими дітьми мені більше подобається. Але у Сонячному березі ми були двічі і теж було добре.
Там постійний кіпіш.
Спасибо большое за ответ🙏
Святатабожа• 19 июня в 21:28
Ответ дляВсім шампаньського
Я так їздила минулого року з Чернівецькою компанією Megatour, їх автобуси і тур купляла в них онлайн. Вони напряму купляють в болгарських туроператорів, і дешевше тур, ніж в київських. Дівчата тут порекомендували і дуже їм дякую 🙏