Грибной_Дождик• 07 июня в 02:36

Куди можна поїхати втрьох на 110 тисяч?

Відпочити?
західний_діалект• 07 июня в 02:38
А куди хочеться?
автор Грибной_Дождик • 07 июня в 02:41
Ответ длязахідний_діалект
А куди хочеться?
До моря.
Відповів всім• 07 июня в 03:05
Тиндер и баду самые популярные. На остальных сидит сброд наверное
Но сейчас там вообще другой контингент. Я думаю диамант в куче говна не найдете
Анонім Секретар• 07 июня в 03:16
Ответ дляВідповів всім
Вы наверное в другую тему хотели комментарий написать?
Советничаю тут• 07 июня в 04:34
Куди хочте
Стефанія• 07 июня в 06:03
На Болгарію вистачить
АнтиТанкист• 07 июня в 06:49
Египет,Турция,Болгария,все можно найти.
Ищите на «Поехали с нами «например,выбирайте,тур агент выкупит
Я так делаю
Соня-сонятко• 07 июня в 06:55
А Одессу
Ух яка ж Я• 07 июня в 07:24
Специально зашла посмотреть Болгарию на booking. Если ехать в конце июня на 10 дней, то я увидела кучу вариантов проживания до 1000 евро. Но и в отель all inclusive вы тоже вписываетесь по бюджету. Я смотрела Золотые пески, так как там зелено и море. Есть и дешевле курорты. В общем Болгарию точно потянете.
Сметчица• 07 июня в 07:28
Вы и Египет потянете, смотрела туры тоже на троих, за 75-80 очень прилично все
Сусановна• 07 июня в 08:33
Та куда угодно. Вот, например
Evlogia Hotel Seafront & Anex by Greek Pride 4*/3*
Греція, Халкідікі – Кассандра
📅 10 червня (10 ночей + 2)
🚌 Київ 07:00 → SKG 15:30 ·
🔙 22 червня
🚌 SKG 11:00 → Київ 19:30 ·
🧑 Trpl Room Anex A/C In My Greek House (2 дорослих + одна дитина (11 років))
🍷 Сніданок і вечеря
🔥 69 098 ₴
ПрипоРошенная• 07 июня в 08:42
Ответ дляСусановна
Та куда угодно. Вот, например
Греція, Халкідікі – Кассандра
📅 10 червня (10 ночей + 2)
🚌 Київ 07:00 → SKG 15:30 ·
🔙 22 червня
🚌 SKG 11:00 → Київ 19:30 ·
🍷 Сніданок і вечеря
🔥 69 098 ₴
Автобусом дві доби в дорозі?
Сусановна• 07 июня в 08:45
Ответ дляПрипоРошенная
Автобусом дві доби в дорозі?
32,5 часа написано.
ПрипоРошенная• 07 июня в 08:46
Ми з таким же бюджетом 2+1 летимо в Чорногорію на 13 ночей. Пакетний тур, виліт з Кишинева, дуже зручно, що потяг стикується з літаком туди. Назад ні, будемо ночувати в Кишиневі.
Вартість туру з проживанням на віллі 70 тис, без харчування, проживання в апартаментах на віллі.
Потребую апгрейду• 07 июня в 10:18
Ответ дляПрипоРошенная
И в будете готовить сами или кафе тоже иногда? Скажите пожалуйста ,какой курорт?
автор Грибной_Дождик • 07 июня в 10:46
Ответ дляАнтиТанкист
Египет,Турция,Болгария,все можно найти.
Я так делаю
Дякую, ці країни не хочу.
автор Грибной_Дождик • 07 июня в 10:47
Ответ дляСусановна
Та куда угодно. Вот, например
Греція, Халкідікі – Кассандра
📅 10 червня (10 ночей + 2)
🚌 Київ 07:00 → SKG 15:30 ·
🔙 22 червня
🚌 SKG 11:00 → Київ 19:30 ·
🍷 Сніданок і вечеря
🔥 69 098 ₴
Дякую! Цікаві варіанти.
автор Грибной_Дождик • 07 июня в 11:10
Ответ дляПрипоРошенная
Дякую, не хочу без харчування зовсіс, мене влаштувало б або сніданки хоча б, або бажано сніданки -вечері. Без харчування у Вас дуже дорого мені здається, на їжу ще піде мін. 700 євро і готувати, мити посуд.
ПрипоРошенная• 07 июня в 12:32
Ответ дляГрибной_Дождик
Я не дуже готую вдома, тому люблю готувати на відпочинку. Сумарно на відпочинок планую 110 тис, якраз як у вас бюджет.
І це на 2 тижні, а не на 8 ночей як стандартні тури пропонують.

Але тут кому що, я дуже не люблю кухню на олл.
ЛісАпетная• 07 июня в 12:59
Ответ дляПрипоРошенная

Порадьте через кого замовляли, будь ласка
ПрипоРошенная• 07 июня в 13:03
Ответ дляЛісАпетная
«Поехали с нами» звернулась до консультанта, попросила підібрати апартаменти з міні-кухнею, щоб до моря не більше 500 метрів. Мені підібрали чудові варіанти, єдине що більшість - на горі, а я з дитиною 4 роки.
Але вибрала один класний варіант в Будві, 250 метрів до моря
автор Грибной_Дождик • 07 июня в 13:29
Ответ дляПрипоРошенная

В мене теж на 2 тижні бюджет. Я дома готую, не так багато, але хочеться відпочити від рутини. Я олл взагалі не люблю і не розумію.
Вам гарного, вдалого відпочинку.
автор Грибной_Дождик • 07 июня в 13:30
Ответ дляПрипоРошенная
Там пляжі дуууже густонаселені, а так чудова Чорногорія.
ПрипоРошенная• 07 июня в 14:56
Ответ дляГрибной_Дождик
Я вже другий рік збираюсь туди зїздити і ось, нарешті… я їду з 25 серпня по 7 вересня, сподіваюсь вже буде менше народу
автор Грибной_Дождик • 07 июня в 15:22
Ответ дляПрипоРошенная
Ну так, думаю, що менше. З дошкільнятами класно подорожувати. Удачі!!!
ПрипоРошенная• 07 июня в 15:22
Ответ дляГрибной_Дождик
Дякую 🌸