Царівна Жабка• 07 июня 2025

Якщо з/пл 30 тис., то по картах не можна показувати

Більші суми? Працює лише чоловік. Хто в темі?
Все знаю від і до• 07 июня 2025
Ответ дляПослушная
Ні, ви як раз вкладаєтесь в допустимі рамки. В 2 рази це ок,зі слів працівників банку.
Там готується інше. Обмеження на купівлю коштовних речей. Наприклад авто, або квартира. Людина, яка умовно на мінімалці, не зможе її купити, доки не доведе звідки взяла ті гроші. Або якщо не доведе, то сплатить податки з цієї суми, і тільки тоді купить.
Це що, наші можновладці собі у ногу вистрілять? Не віриться...
автор Царівна Жабка • 07 июня 2025
Ответ дляПослушная
А якщо купує люлина, яка заробояє, а рформляє на безробітного.
Небоброїдка• 07 июня 2025
Ответ дляПослушная
Продасть картину і купить . Чи ви не знаєте як це робиться?
Послушная• 07 июня 2025
Ответ дляНебоброїдка
Знаю.Але далеко не всі на це здатні,і це не безкоштовно.
Небоброїдка• 07 июня 2025
Ответ дляПослушная
Авжеш це відмивання грошей
Чарочка діда• 07 июня 2025
Ответ дляСтетоскопуло
Якщо ви оформлювали 1000 від Зе або карту нац кеш беку, ви самі надали доступ до свого рахунку
( погодились на це )
Чего столько дизлайков?

Человек правильно написал
Марафетчица• 07 июня 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
Не веду, отримую. Обороти по картах родини за місяць 100 тис+/-.
Ну так рано или поздно вам придется отчитаться почему оборот 100 тис если налог вы платите только с 30 тыс зарплаты. Если у вас регулярный оборот в 3 раза больше это и есть предпринимательская деятельность. Это так выглядит. Ну и оборот семьи для банка не имеет значения им интересен ваш оборот а вы хотите свернуть что это мол семья вам сбрасывает? Тогда да покажите что это с счетов семьи приходит и они тоже платят налоги с этих денег и вопросов к вам не будет.
Чарочка діда• 07 июня 2025
Ответ дляКраїна мрій
а до цього банк не мав інформації по рахунках клієнта?
ДО ТОГО как вы сами подписали разрешение банк не имел права эти данные обнародовать.
Стетоскопуло• 07 июня 2025
Ответ дляПослушная
Це маячня повна. Рахунки контролюються податковою вже давно, через ІНН.
Ні.
Ви помиляєтесь
Марафетчица• 07 июня 2025
Ответ дляКраїна мрій
то яка різниця, як поповнювати чийсь рахунок, з свого рахунку он-лайн чи через термінал
Разница в том что люди хотят оперировать большими суммами без официального дохода. И удивляются что к ним вопросы возникают.
Стетоскопуло• 07 июня 2025
Ответ дляЧарочка діда
Чего столько дизлайков?

Человек правильно написал
Я знаю, що так і є
А люди тупі самі по собі, то їх легко розводять
Самі і дали доступ до банківських рахунків, тепер бідкаються
Стетоскопуло• 07 июня 2025
Ответ дляЧарочка діда
Так, банківську таємницю ніхто не відміняв.
Країна мрій• 07 июня 2025
Ответ дляЧарочка діда
Оприлюднювати в якому сенсі? Ваші дані в публічному доступі?
Послушная• 07 июня 2025
Ответ дляСтетоскопуло
Ні.
Ви помиляєтесь
Я точно знаю що 1000 ніякого відношення до перевірок не має.Тому що в мене блочили знайомим,які її не брали взагалі .І люди ж зовсім не читають правил,і не розуміють що то за треті особи,яким вони надають доступ до своїх рахунків.І головне навіщо.
От ви знаєте що то за треті особи,і навіщо їм доступ?
РокерША• 07 июня 2025
Ответ дляПослушная
Офіційна
Мова йде про неофіційні доходи
Послушная• 07 июня 2025
Ответ дляРокерША
Мова йде про неофіційні доходи
В заголовку написано що 30 тис офіційно
РокерША• 07 июня 2025
Ответ дляПослушная
В заголовку написано що 30 тис офіційно
Якщо офіційно то проблем ніяких і так.
Мова йде про неофіційні доходи і про нововведення з 01.06
Послушная• 07 июня 2025
Ответ дляРокерША
Якщо офіційно то проблем ніяких і так.
А автор переживає,чи можна світити на картках суми вище за 30 тис офіційної.
РокерША• 07 июня 2025
Ответ дляПослушная
Чого за таке переживати ?
автор Царівна Жабка • 07 июня 2025
Ответ дляМарафетчица
Це саме оборот по картах моїх і чоловіка. Працює лише він. Немає ніякої підприємницької діяльності ні в чоловіка, ні в мене.
автор Царівна Жабка • 07 июня 2025
Ответ дляРокерША
Якщо офіційно то проблем ніяких і так.
А 120 неофіційно (((
автор Царівна Жабка • 07 июня 2025
Ответ дляРокерША
Чого за таке переживати ?
А як пояснити суми, які перевищують 30 тисяч?
РокерША• 07 июня 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
Податки заплатіть і не переживайте)
автор Царівна Жабка • 07 июня 2025
Ответ дляРокерША
Податки заплатіть і не переживайте)
Як це оформити?
Перловая Кашка• 12 июня 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
Як це оформити?
Подайте добровільно декларацію, вкажіть бажану суму і сплатіть податки