Марфа Українівна• Изменено 07 июня 2025
У кого такий гель для вмивання CeraVe?
Нормально очищує шкіру обличчя? Не пересушує? Моя шкіра нормальна, схильна до жирності влітку
Подвійна веселка• 07 июня 2025
Мені нормально, хоч зазвичай багато які засоби сушать. До того ж він гарно справляється зі змиванням туші . Інший мій засіб не повністю вимивав, а жирними я не люблю користуватися, мені треба саме вмитися.
Марфа Українівна
• 07 июня 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Дякую за відгук
Булку Дай• 07 июня 2025
Купила собі, не подобається. Добре, що взяла меншу пляшку. В мене шкіра нормальна, трохи жирнить лоб. По перше, до скрипу не вимиває. Я й не хотіла, щоб вимивав до скрипу, бо то вже потім шкіра пересихає, але це взагалі щось незрозуміле. По-друге, не милиться, не піниться, макіяж змивати не буде якщо що. По-третє, воно не просто без віддушок, воно просто смердить. Взагалі не бачу від нього ніякого толку. Одне добре - не дуже дорого.