НетЕщеНаверное• 07 июня в 18:01

Як живеться в Чернівцях?

Сестра і з плимінником 9ти класником, хочуть переїхати з Київа. Зовсім. Вона працює дистанційно. Я її відмовляю, кажу, що буде нудно хлопцю, хоча він, теоретично не проти. Чоловік її загинув ще в перший рік війни. Раніше вони любили в Чернівці їздити, в походи по Буковині.
Для драки• 07 июня в 18:02
Добре живеться! Але я місцева, може комусь не сподобається, а я своє місто ні на яке інше б не змінила.
автор НетЕщеНаверное • 07 июня в 18:03
Ответ дляДля драки
Можна детальніше, будь ласка:)
Для драки• 07 июня в 18:03
Ответ дляНетЕщеНаверное
Можна детальніше, будь ласка:)
Що цікавить?
Залізний занавіс• 07 июня в 18:04
Прекрасно. Але я тут народилася і виросла. Тут вся моя родина і сім´я, друзі, куми
Залізний занавіс• 07 июня в 18:04
Ответ дляНетЕщеНаверное
Можна детальніше, будь ласка:)
Які вам деталі?
Тро Нью-Йорку• 07 июня в 18:04
Мне он ужасный,были дней 5 самостоятельно,как в познавательных целях
Старая часть города еще ничего (в туристических целях),а основная мне показалась ужасом,как из далекого прошлого
Пысы это только мое мнение
автор НетЕщеНаверное • 07 июня в 18:05
Ответ дляДля драки
Що цікавить?
Як з інфраструктурою, школами, в якому районі краще квартиру дивитись, як з корупцією
Залізний занавіс• 07 июня в 18:05
Варто приїхати і пожити деякий час, щоб зрозуміти чи підійде
Залізний занавіс• 07 июня в 18:06
Ответ дляТро Нью-Йорку
Пысы это только мое мнение
Ви як про мене написали, коли я в Одесу приїхала
Такі ж емоції
Горлаю зрання• 07 июня в 18:07
Мне очень понравился город и окресности. 4 месяца в начале полномасштабной там прожили с детьми.
Залізний занавіс• 07 июня в 18:08
Ответ дляНетЕщеНаверное
Ваша сестра корупцією займається?
Шалена невинність• 07 июня в 18:08
Я дуже люблю Чернівці. Маленьке приємне місто.
автор НетЕщеНаверное • 07 июня в 18:10
Ответ дляЗалізний занавіс
Ваша сестра корупцією займається?
:))) ага, головна корупціонерка
Маю на увазі, як питання вирішуються з міськими органами
Залізний занавіс• 07 июня в 18:11
Ответ дляНетЕщеНаверное
:))) ага, головна корупціонерка
А які питання їй потрібно з місцевими органами вирішувати?
З корупцією як і в вашому Києві
Ви чомусь написали Київа))
Таракашечка• 07 июня в 18:14
автор, а почему там нудно?
чем они себя здесь, в киеве развлекают?
автор НетЕщеНаверное • 07 июня в 18:17
Ответ дляЗалізний занавіс
З корупцією як і в вашому Києві
Ви чомусь написали Київа))
Та будь які, починаючи з оформлення квартири і закінчуючи якістю доріг.
Питаю, тому що, наприклад в Богуславі, чи Каневі, там сум сумний з цим, скрізь сват-брат-кум, прямо відчувається на кожному кроці
Вільний митець• 07 июня в 18:18
А что удаленка всю жизнь у нее будет?в киеве то легче работу найти
Голова колгоспу• 07 июня в 18:18
Транспорт переполненный, особенно маршрутки. Я была в шоке.
А сам город симпатичный.
автор НетЕщеНаверное • 07 июня в 18:19
Ответ дляТаракашечка
автор, а почему там нудно?
чем они себя здесь, в киеве развлекают?
Та нічим, особливо. Інколи в театр ходить, з подругами зустрічається. Племінник серйозно плаванням займається, у нього купа друзів тут
Залізний занавіс• 07 июня в 18:20
Ответ дляНетЕщеНаверное
Для чого їй органи місцевої влади для оформлення квартири?
Вона ж була в Чернівцях і бачила дороги.
Нехай чужими сватами і кумами не переймається
автор НетЕщеНаверное • 07 июня в 18:20
Ответ дляВільний митець
Це теж питання, до речі.
автор НетЕщеНаверное • 07 июня в 18:21
Ответ дляЗалізний занавіс
Зрозуміло. Дякую
Залізний занавіс• 07 июня в 18:27
Ответ дляНетЕщеНаверное
Зрозуміло. Дякую
На здоров´я
Щира українка• 07 июня в 18:46
Родилась тут и живу
автор НетЕщеНаверное • 07 июня в 18:46
Ответ дляЩира українка
Родилась тут и живу
І як живеться? Що найкраще?
Для драки• 07 июня в 19:00
Ответ дляНетЕщеНаверное
Інфраструктура розвинута, шкіл достатньо: є хороші, є звичайні. Квартиру краще дивитись в новобудові, оскільки в старому центрі багато ’сюрпризів’. З корупцією - як у всій країні.
Щира українка• 07 июня в 19:02
Ответ дляНетЕщеНаверное
І як живеться? Що найкраще?
Живу.
Що вас цікавить ?
Для драки• 07 июня в 19:10
Ответ дляНетЕщеНаверное
Оформлення квартир - це точно не до органів держ.влади або місцевого самоврядування. Є квартира, яку продають, є ваша сестра, яка хоче купити - ідуть до нотаріуса і оформляють. В Чернівцях нотаріусів вистачає. Якість доріг - у старому центрі бруківка стара, у спальних районах - як і в будь якому іншому місті у спальних районах. Братерство і кумівство також є, але воно є всюди, просто в маленькому місті типу Богуслава - більш відчутно.