Відморожена• 07 июня в 20:25
Наукова зміна Київ
Дочка вступила в Наукову зміну та в Інженерну гімназію. Заяву в Наукову зміну вже подали. А зараз маю сумніви чи потягне навчання в Науковій.Читала відгуки, що там дуже важко вчитися і майже всі мають низькі оцінки. Порадьте, будь ласка, що б вибрали ви.
ПолБатона• 07 июня в 20:31
Оцінки то таке. Репетитори треба будуть чм вступ без них на основі знань ліцею?
Відморожена
• 07 июня в 20:32
Ответ дляПолБатона
Брали репетитора на 2 місяці перед вступом.
ПолБатона• 07 июня в 20:33
Ответ дляВідморожена
Мова про вступ після ліцею. Оцінки не враховуються в Україні
Пухнасті штани• 07 июня в 20:44
У подруги діти там закінчили 8 клас.
Вчитися треба, але не сказати, що світу білого не бачать.
Я б обрала теж НЗ.
Відморожена
• 07 июня в 20:47
Ответ дляПухнасті штани
У подруги діти там закінчили 8 клас.
Я б обрала теж НЗ.
Дякую за відповідь. Дочка вчиться добре, але сумніви все таки є після завдань на вступному іспиті. Було важко.
Пухнасті штани• 07 июня в 20:48
Ответ дляВідморожена
Вступні важкі, бо великий конкурс. Так всюди.
Відморожена
• 07 июня в 20:51
Ответ дляПухнасті штани
В Інженерній не такі важкі були іспити. І часу більше. Дитина вийшла задоволена собою. А з Наукової вийшла в сльозах. Сподіваюсь все буде добре.
Пухнасті штани• 07 июня в 20:52
Ответ дляВідморожена
Ви краще знаєте свою дитину.
Врахуйте ще, що з укриттями в обох. Я не в курсі, а зараз це важливо. Чи навчання в одну зміну і т.д.
Саджу все зарання• 07 июня в 22:51
Ответ дляВідморожена
Однозначно Наукова зміна, інженерна гімназія не вартує навіть сумнівів + вітаю вас, знаючи рівень вступних іспитів, ваша дочка молодець!
Відморожена
• 07 июня в 23:04
Ответ дляСаджу все зарання
Дякую Вам. Дійсно було важко. Я навіть не думала, що настільки.
Добра всем!• 08 июня в 00:03
Звичайно потягне, не має там нічого страшного в НЗ. Ваша донечка молодець👍