lilul990• 08 июня в 06:15

У росії в путіна великі проблеми

Ще одна блискуча спецоперація зі знищенням цілого локомотиву з танками і бронетехнікою на росії. Сбу робота супер, але я думаю в росії цьому сильно посприяли "небайдужі".
Манула• 08 июня в 10:23
Ответ дляlilul990
Я тільки за втягнути єс у війну
Але не хочуть вони, їх влаштовує, що українці ціною своїх життів захищають їх
Укол Разума• 08 июня в 10:23
Ответ дляOlvia1987
Трамп,пытавшийся договориться с обеими сторонами,плюнул и пустил всё на самотёк.Россия сейчас выигрывает,а наши решили:горит сарай - гори и хата.Печально всё это.
Удалено администрацией...
автор lilul990 • 08 июня в 10:23
Ответ дляOlvia1987
Трамп з його біполяркою най досить хоч до кінця року.
автор lilul990 • 08 июня в 10:24
Ответ дляМанула
Вони не хочуть а прийдеться
Укол Разума• 08 июня в 10:24
Ответ дляЛора-b83f
Идентифицировать, вроде как, не нужно. Отдают опознанные тела. Так что отвертеться от выплат семьям погибших не удастся. Вот и уперлись:’Не будем брать’. Ибо денег жалко. Да и нет их.
Свой карман же ближе.. а как отдать уже спизж.. ой, освоенное))
Манула• 08 июня в 10:25
Ответ дляlilul990
Вони не хочуть а прийдеться
Як вважаєте коли це може статися, у 2028-2029 році?
Що буде з Україною на той час?
Olvia1987• 08 июня в 10:26
Ответ дляlilul990
Трамп який робив вигляд що домовляється
Трамп домовлявся.Скільки разів його представники літали то у Київ,то у Москву?А коли йому дійшло,що обидві сторони хочуть воювати,аж підскакують,то задав собі питання:а на фіга воно мені треба?Воюйте хоч до кінця століття.Саме так виглядає його поведінка.
автор lilul990 • 08 июня в 10:26
Укол разума, я тут чесно пишу від першої особи, в тому числі і про свої стани. Здавати Україну росіянам будете як виграєте президентські вибори
автор lilul990 • 08 июня в 10:27
Ответ дляOlvia1987
Якби він домовлявся, то давно вже би наклав на росію оті свої страшні санкції. А не тільки нам палки в колеса ставив
Графиня Шезвездицкая• 08 июня в 10:28
Ответ дляlilul990
Історія завжди повторюється

Логіка поведінки психопатів одна й та сама
Мне бы Ваш оптимизм)
Манула• 08 июня в 10:28
Ответ дляlilul990
Йому подобається путін, його дії, розмови з ним. Які ж можуть бути санкції при цьому?
автор lilul990 • 08 июня в 10:30
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Мне бы Ваш оптимизм)
А де ви бачите у мене оптимізм? Якшо я пишу шо ми вже програли бо демографічну яму нічого не компенсує ніколи більше, ми втратили ціле покоління ненароджених дітей, шо наша армія то совкове нєчто і тримається на ініціативі окремих адекватних людей

Але така ціна розвалу імперії зла і нашого долбо-бства
MiaoMiao• 08 июня в 10:31
Ответ дляlilul990
А наступний крок цих перемовин передати росії 4 області?
Бажано, бо війну треба завершувати
автор lilul990 • 08 июня в 10:31
Ответ дляМанула
Ну так про що мова - який з трампа переговорник коли він явно симпатизує одній із сторін?
MiaoMiao• 08 июня в 10:31
Ответ дляlilul990
Трамп який робив вигляд що домовляється
Удалено администрацией...
Манула• 08 июня в 10:31
Ответ дляlilul990

Ось тут важко не погодитись з цією думкою ... Але чи буде отой развал в осяжному майбутньому - не впевненна ...
автор lilul990 • 08 июня в 10:31
Ответ дляMiaoMiao
Удалено администрацией...
LudaSHS• 08 июня в 10:45
Ответ дляlilul990
Трамп який робив вигляд що домовляється
А Трамп, обіцяючи завершити війну, насправді її продовжив. І агресія стала жорстокіше. Підживив пуйла (

’’Насправді, на момент обрання Трампа, бункерний психопат, мабуть, реально розмірковував над тим, щоб згорнути війну. Принаймні, на деякий час. Ситуація у нього в економіці не найкраща, все якось явно йде не так, як очікувалося.

І тут прийшов Трамп, починаючи нахвалювати його, обіцяючи зняти санкції, посилаючи делегації обійматися з молодшими упирями із причету бункерного психопата.

Говорив з ним по телефону, називав другом, обіцяв задовольнити низку його вимог.

З точки зору Трампа, він ’протягував руку’ та робив ’дуже щедру пропозицію’, яку бункерний психопат мав прийняти. Бо за нею йшли перезавантаження відносин, спільний бізнес, і дуже багато грошей.

Але для самого бункерного психопата все виглядало не так. Сам він знає, що він - вбивця, терорист і міжнародний злочинець. І якщо вже з НИМ так рвуться дружити, значить в опонентів все дуже і дуже погано, вони дуже і дуже слабкі. Тому з ними не треба домовлятися. Треба всіх добивати, поки є така нагода.

Тому на наших очах він все більше і більше нахабнів, і, зрештою, відкрито направив усі ці ’переговори’ за відомою адресою. Навіщо йому переговори? Він майже усіх пареміг, а головний ворог, США, і так капітулювали без бою.

Тепер він ’усім покаже’. Включно з НАТО. На території НАТО.

От так прекрасно завершуються вояжі різних Віткофів, який у майбутньому можна буде брати для ілюстрації статей під назвою ’некомпетентність’.

Завершення війни по-трампівськи реально розтягує війну у часі. І, можливо, виводить її через невеликий проміжок часу на абсолютно інший рівень. Нахабність бункерного показує: він все уже вирішив, і буде бити прямо по ’західному ворогу’. Поки цей ворог, на його думку, максимально слабкий.’фб
kpss2017• 08 июня в 10:49
Ответ дляAlexandra
Прям уже насколько дней понимают эту тему. Может кто-то мне объяснить, с чего вдруг рашка такая добрая стала, она тела своих не забирает, своих 300 есть приказ превращать в 200, чтобы легче отходить и а плен не взяли, а тут наших отдать? Я бы тоже не спешила забирать, не известно, что там на самом деле. И потом откуда они? Пленных убили? Или собрали ’своих’ кто имел украинский паспорт , но воевал за ДНР.. где можно первоисточник посмотреть?
Из Курской операции они, а не забирает Украина потому, что такое количество выплат бюджет не вытянет. А на людей всем плевать, наши хоронят своих там же, по месту, просто закапывая массово.
kpss2017• 08 июня в 10:50
Ответ дляAlexandra
А при чем здесь военные, есть законы их должны все выполнять. Это в Рашке, если воевал/убивал, то позволяет себе все
Так во время ВП массовые собрания запрещены, что за прайд гомосеков? )
автор lilul990 • 08 июня в 10:51
Ответ дляkpss2017
Тут важко не погодитись
kpss2017• 08 июня в 10:52
Ответ дляOlvia1987
6 тысяч тел погибших это 90 млрд грн выплат родным.Я ж правильно понимаю?Плюс затраты на идентификацию и помощь с похоронами
Правильно, потому они и не нужны
kpss2017• 08 июня в 11:01
Ответ дляlilul990
Мы все честно пишем, только есть вы, которая в силу возраста все видит иначе и терять вам некого, а есть я, которая опираясь на опыт видит реальную картину и терять мне есть кого, потому и отношение к одному и тому же событию у нас разное.
автор lilul990 • 08 июня в 11:07
Ответ дляkpss2017
Я бачу логіку в тому що кажу, бо це все підтверджено наглядними прикладами з минулого і поведінковою психологією.

Хіба я не хочу миру? Тільки який мир може бути від поступок? Віддайте палець - відкусить по локоть. Ну вже ж це все було. Який смисл в переговорах з тим у кого війна це єдиний спосіб втримати владу?
Star39• 08 июня в 11:13
Ответ дляkpss2017
Правильно, потому они и не нужны
Та вон уже начали списки с фамилиями погибших выкладывать - как это не нужны? Это ж семьи; пишут, что русские сегодня опять рефрижераторы с телами к границе подвезли и ждут, что наши их заберут
Наталія-Ната• 08 июня в 11:16
Если верить джпт, то ежедневные расходы России на войну против Украины в 2025 году составляют от 300 миллионов до 1 миллиарда долларов США, что эквивалентно примерно 12,4–41,5 миллиарда гривен в день.
Лора-b83f• 08 июня в 11:24
Ответ дляНаталія-Ната
Иии? А для Украины война бесплатна? Или что сказать-то хотели?
Teonaa• 08 июня в 11:25
Ответ дляlilul990
Я не про саму подію, а про тенденцію. Не вірю що цьому не посприяли в самій росії ті кому путін остопиздів
А локомотив танків - це скільки?
Лора-b83f• 08 июня в 11:26
Ответ дляkpss2017
Правильно, потому они и не нужны
Не нужны кому? Родственникам, потерявших мужа, сына, отца...? 🤔
kpss2017• 08 июня в 11:26
Ответ дляStar39
Правительству не нужны