Плекаю думи• 08 июня 2025

Гліцинат магнію краще всього брати?

Головні болі, нерви, безсоння, дратівливість, бажання убивати…
Чи цитрат? Чи фосфат? Чи хлоргідрид? Яка блін форма?
sonata• 08 июня 2025
Ось зберегла собі шпаргалку по магнію
Я_не_аноним_100%• 08 июня 2025
пью глицинат магния второй месяц. сон стал крепче, спокойнее. даже если и просыпаюсь среди ночи, то на утро нет чувства разбитости. Да и вообще стала вроде немного спокойнее реагировать на все. И кстати эта форма магния не вызывает проблем с кишечником.
ЛолитаНеРазлита• 08 июня 2025
Хелат найкращий для засвоювання
Люблю пиво• 08 июня 2025
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Хелат найкращий для засвоювання
Гліцинат це і є хелатна форма
БоХатая• 08 июня 2025
Ответ дляsonata
Ось зберегла собі шпаргалку по магнію
Дякую, збережу для себе
Люблю пиво• 08 июня 2025
В Ultra-mag суміш різних форм плюс вітамін В6 https://ua.iherb.com/pr/source-naturals-ultra-mag-...
ЯспАкойнаЯ• 08 июня 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Ерунда. Пила, никакого эффекта вообще. 420 мг магния, это вообще ни о чем. Профилактика.
Для терапевтического эффекта надо 600-800 в сутки.
автор Плекаю думи • 08 июня 2025
Ответ дляsonata
Ось зберегла собі шпаргалку по магнію
А оце все різнлманіття (крім універсального), самому можна взяти і призначити собі? Чи це не жарти?
Гладиолус• 08 июня 2025
https://ua.iherb.com/pr/innate-response-formulas-m...
Пʼю ось цей по 2 капсули, там 3 форми магнію. Спати стала краще, більш спокійна. Слабить, але мені норм, бо маю з цим проблеми.
автор Плекаю думи • 08 июня 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Де брали? Фірма?
тянитолкайка• 08 июня 2025
Ответ дляПлекаю думи
Кожен сам вирішує, я пʼю курсами , так призначаю собі сама , проходять судоми ніг, покращується сон. Лікар мені призначав магне В6 - дорого, результат не зрозуміло який . У випадку з магнієм з Айхербу в мене складається краще.
автор Плекаю думи • 08 июня 2025
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ну звісно
Якщо нема дефіциту, то 400
А у нас він спалюється зі швидкістю звуку. То треба якийсь час приймати конську дозу. І потім перейти на 400
Ну у нас в сім‘ї принаймні лабораторно видно той дефіцит.
автор Плекаю думи • 08 июня 2025
Ответ длятянитолкайка
Ну магне б6 то фігня, чула. Фігово засвоюється, не найкраща форма
Я_не_аноним_100%• 08 июня 2025
Ответ дляПлекаю думи
Де брали? Фірма?
На айхерб есть, на олх- смотрите где удобно. Я брала Dr.Best. Рекомендуют пить по 2 дважды в день, но я пью 3 шт за час, два до сна. Мне помогает. Сейчас купила и маме
Allein74999• 08 июня 2025
5 капель на 100 мл воды. Отлично
автор Плекаю думи • 08 июня 2025
Ответ дляAllein74999
5 капель на 100 мл воды. Отлично
Це хелат?
Allein74999• 08 июня 2025
Ответ дляПлекаю думи
Це хелат?
Пиколинат
Люблю пиво• 08 июня 2025
Ответ дляAllein74999
Пиколинат
Це хлорид
Allein74999• 08 июня 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Це хлорид
Хай буде гречка
Люблю пиво• 08 июня 2025
Ответ дляAllein74999
Хай буде гречка
автор Плекаю думи • 10 июня 2025
Ответ дляЛюблю пиво
фото
Це добре чи погано?