Губки-уточкой• 08 июня в 10:55
Сколько вам денег нужно в месяц чтоб жить хорошо и наслаждаться?
Папина дочка• 10 июня в 10:48
Ответ дляНе зацілована
А в кого нема зовсім стажу будуть платили или у кого стажу років 10 то що тоді?
Тоді думати потрібно де гроші брати, із чого тема почалася навіщо працювати щоб 3500 пенсію отримувати, поки що відповідь як без 3500 гроші взяти я не почула. До речі про подумати, моя колега, з різними зп від мінімалки до середньої зп отримає зараз пенсію 8900
Заробляю трохи більше 100тис грн (близько 3тис $) в міс. Цього мені цілком достатньо, щоб жити добре і регулярно дозволяти собі якісні, але базові блага - медицину, спорт/йогу, збаланосоване харчування, подорожі/відпочинок, допомогу/благодійність (також утримую батьків) та накопичення. Цього достатньо для комфортного життя, але звжди хочеться більшого:) І навички фінансової грамотності та планування не менш важливі, ніж сам дохід. Житло маю своє саме завдяки комбінації гарний дохід + навички ним розпоряджатись.
З приводу насолоджуватися, то тут 50/50. Гроші цьому сприяють, але не визначають щастя і насолоду повністю. Тут треба не тільки гроші)