Губки-уточкой• 08 июня в 10:55
Сколько вам денег нужно в месяц чтоб жить хорошо и наслаждаться?
Папина дочка• 08 июня в 14:43
Ответ дляЛия-dc17
Люди, читаю коментарі і постає питання, де ви всі так добре труда влаштовані, що маєте такі кошти на місяць?, Чи то ваші фантазії?
Так питання стоїть не яка у вас зп, а скільки для кайф потрібно, у мене зп 1500 евро, а щоб реалізувати мої численні мрії то в 10 раз більше мінімум
ось повернулася із Доломітових Альп, не відмовилася би від дачки біля озера Гарди або Комо.
Папина дочка• 08 июня в 14:45
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ппц. Батрачити щоб що? Отримати на старості 3500?
А на старості без 3500 де похила людина буде гроші брати?
Не зацілована• 08 июня в 14:45
Ответ дляМіс Всесвіт
По 12 годин можна працювати в 30, 40. Я теж в 40 багато років працювала без вихідних і вечорами, крім основної роботи купа підробіток. Бо аліменти колишній не платив. Поки здоров`я не посипалось. Понаднормова робота до добра не доводить. Тепер для мене одна нефізична робота по 8 годин то максимум.
Я не настільки голодна щоб працювати по 12 годин
Не зацілована• 08 июня в 14:46
Ответ дляПапина дочка
На пенсії з 3500 ти стартуєш з 3500 а коли нема нічого то і 3500 треба десь взяти а здоров´я нема
Не зацілована• 08 июня в 14:49
Ответ дляПапина дочка
В кращому випадку буде 3500 на двох з чоловіком
Айболитная• 08 июня в 14:53
Ответ дляДідова баба
Ой, ви знаєте, головне здоров´я. Це вже я точно зрозуміла. Я живу нормально і на такі гроші, не бідую
Згідна, іноді коли мені не добре я просто рада що маю роботу і живу
Айболитная• 08 июня в 14:57
Я шукаю роботу 13-15 зп
15 робочих днів, не на ногах.Офіційно.
Довго і нудно шукаю
15 робочих днів, не на ногах.Офіційно.
Довго і нудно шукаю
Не зацілована• 08 июня в 15:13
Ответ дляАйболитная
Я шукаю роботу 13-15 зп
15 робочих днів, не на ногах.Офіційно.
Довго і нудно шукаю
15 робочих днів, не на ногах.Офіційно.
Довго і нудно шукаю
Яке місто?
Не зацілована• 08 июня в 15:14
Можу запропонувати у Харкові все офіційно. Спочатку десь 9000 грн , з преміями11000. 5 денний робочий тиждень. Освіта технічна
Чорт і Шо• 08 июня в 15:16
Ответ дляНе зацілована
Онлайн нічого не можете запропонувати? Бо я не з вашого регіону.
Проработник• 08 июня в 15:40
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
В сенсі куди?
Навчання,
Косметолог, спорт,
Харчування,
Поїхати кудись,
Авто заправити
Відпочинок
Навчання,
Косметолог, спорт,
Харчування,
Поїхати кудись,
Авто заправити
Відпочинок
100 тыс для этого мало...85-90 тыс доход. Косметолога, спорта нет, еда стараюсь брать по акции, отдыха нет, автомобиля нет. На все, что Вы описали нужно 300-400 тыс в месяц
Проработник• 08 июня в 15:41
Ответ дляAsteroidea
Ви зараз в гривнях написали? Повірте, коли у вас буде 30 тис грн ви зрозумієте на що їх можна витратити і що на наступній сходинці. А потім вам тих 30 тис буде мало
Нет. Когда-то зарабатывала 30 (2 года назад), сейчас 85-90. Позволяю в итоге меньше, чем когда-то
Не зацілована• 08 июня в 15:53
Ответ дляЧорт і Шо
Ні в мене в кабінеті робота.
Не зацілована• 08 июня в 16:05
Ответ дляПроработник
Не вірю. Як це дозволяєте менше?
Проработник• 08 июня в 16:06
Ответ дляНе зацілована
Не вірю. Як це дозволяєте менше?
Вот так. Цены пошли вверх. 85 это не прям малоя но и не много. А для 2 людей это вообще ни о чем
Мелитрисса• 08 июня в 18:11
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Не буває такого. У всіх по 2 руки дві ноги
У всіх умови однакові
Это где одинаковые условия? В отдалённом районном центре и в областном центре или в Киеве одинаковые? Открою вам секрет, на одной и той специальности в районном центре делают в два раза больше работы за в два раза меньшую зарплату. А найти работу в областном центре или Киеве, минус аренда и останется то же самое что и а районном центре, если не меньше.
Борщичок• 08 июня в 20:55
Мне нужно хотя бы 150-200 тыс. Сейчас у нас на троих 100 тыс и я не чувствую финансовой свободы. Планируем поездку в СобІ клаб - посчитала, что ресторан нам не по средствам, будем брать бутрики и фрукты с собой)
Папина дочка• 08 июня в 21:51
Ответ дляНе зацілована
Чому? У моєї мами пенсія 4500, звичайна робітниця, у батька близько 6000. В любому випадку старій людині гроші з неба не впадуть навіть 100 грн. Я так і не зрозуміла де людина візьме хоть 1000 на місяць?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 09 июня в 06:38
Ответ дляМелитрисса
Я ж кажу, що люди тільки не придумають, аби не міняти життя
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 09 июня в 06:39
Ответ дляПроработник
Ну то я написала що мені не вистачає,
У мене пасивний дохід з якого витягую
Мелитрисса• 09 июня в 09:09
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Трындеть не мешки ворочать. А как вы думаете, что будет, если все села, все районные центры, массово в Киев и областные центры ломанутся, чтобы изменить жизнь?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 09 июня в 09:09
Ответ дляМелитрисса
Ну то живіть на 7 тисяч, бо якщо всі такі як ви рвануть….
Не зацілована• 09 июня в 10:51
Ответ дляПапина дочка
А в кого нема зовсім стажу будуть платили или у кого стажу років 10 то що тоді?
Мелитрисса• 09 июня в 11:40
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
За меня не переживайте, у меня все достаточно хорошо, но я исключение из правил, а если к вам рванут остальные, те у кого все не особо хорошо, то плохо будет вам. Но вы же не понимаете и я уверена не понимаете почему я так говорю. И кстати, если все рванут, то и мне будет не очень, но думаю получше чем вам.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 09 июня в 11:41
Ответ дляМелитрисса
Та мені наприклад головне щоб я і моя сімʼя жили в достатку.
А працювати і сидіти в селі, бо всі не рвануть це ппц просто логіка
Навіть не розраховую що ви зрозумієте про що я
Мелитрисса• 09 июня в 11:44
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
А с чего вы взяли, что я здесь сижу поэтому? У меня свои причины. Но и вам бы не мешало понимать, что ваше благополучие зависит не только от вас, а и от людей работающих в полях и на производстве, чтобы вам было что купить. Поэтому не вам советы раздавать. Но для многих это довольно сложно.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 09 июня в 11:45
Ответ дляМелитрисса
Вам бажаю успіху.