Губки-уточкой• 08 июня 2025

Сколько вам денег нужно в месяц чтоб жить хорошо и наслаждаться?

Чорт і Шо• 08 июня 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Я не уявляю.
Вибачте, будь ласка
Але я не уявляю
Я б покину все і поїхала б кудись.
Бо на 7 можна вернутися.
На 7 не зможу вернутися. Місце буде зайняте. Там стаж іде.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 08 июня 2025
Ответ дляЧорт і Шо
А стаж вам для чого?
Чорт і Шо• 08 июня 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
А стаж вам для чого?
Відкрию вам секрет - для пенсії.
Мадам Тю-лю-лю• 08 июня 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Я не уявляю.
Вибачте, будь ласка
Але я не уявляю
Я б покину все і поїхала б кудись.
Бо на 7 можна вернутися.
Для того щоб кудись поїхати потрібно мати гроші хоча б на дорогу, це якщо їхати у табір біженцем. А по країні переїхати, то треба мати ще й на житло і перший час.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 08 июня 2025
Ответ дляЧорт і Шо
Відкрию вам секрет - для пенсії.
Господи ….
На 7 тис зарплати пенсія копійки буде.
Не хороніть себе …
7 тисяч це не зарплата, це навіть не получка- це НІЧОГО
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 08 июня 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Є роботи які запрошення роблять, а на дорогу знайти можна гроші.
Що л дина тільки не видумає, аби не змінювати нічого
Завжди з рушником• 08 июня 2025
Ответ дляГубки-уточкой
А почему так много?
Чтоб жить и наслаждаться. Это минимум, можно и больше.
Чорт і Шо• 08 июня 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Господи ….
На 7 тис зарплати пенсія копійки буде.
Не хороніть себе …
Отак і живу....Чесно, не вмію знайти добру роботу.Не маю жилки до цього, хоч є вища освіта.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 08 июня 2025
Ответ дляЧорт і Шо
Бажаю вам знайти сили в собі і змінити щось🙏❤️
Кнопкотиць• 08 июня 2025
Не знаю, такого стану ще не проживала.
Кнопкотиць• 08 июня 2025
Під час Кучми, заробляли небагато але вистачало на купівлю квартири, авто, подорожували по країні. Назвати це насолоджуватись? Та нє, необхідний мінімум. Зараз іноді навіть на повноцінне харчування не вистачає.
Як міряти?• 08 июня 2025
Навіть і не знаю,сама живу,то мені не багато.В більшості мінімаліст,але авто,обслуговування і спортлайф,то абонемент.Але періодами буває іду відпочиваю чи хворію,когось привітати,то більше.Загалом то вчу дітей і доглядаю маму,то тис 100 хоч на всіх.
Амелі на мілені• 08 июня 2025
Ответ дляДоставучая
Как вы сможете выжить на эти копейчушки.. даже представить не могу
Смогу, без проблем
Угги_в_горошек• 08 июня 2025
Ответ дляviter33
Гетьманцеву тільки тему не показуйте(((
Его ботов тут полно,вынюхивают периодически .
ЗдесяЯ• 08 июня 2025
10 000€
Угги_в_горошек• 08 июня 2025
Ответ дляЛия-dc17
Люди, читаю коментарі і постає питання, де ви всі так добре труда влаштовані, що маєте такі кошти на місяць?, Чи то ваші фантазії?
Фантазии, милая, фантазии)
Визуализации,аффирмации- слыхали,читали?
Дідова баба• 08 июня 2025
Щоб реально, то 2 тис дол на двох з донькою. А маємо 18 тис грн)))
Дідова баба• 08 июня 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
У мене 100 тис. Своє житло. Сьогодні в зал прийшла і купила абонемент з кредитки.
Автор ви не почуєте відповіді для себе.
Хтось на 20 виживає, комусь ( мені) 100 мало
А є люди які живуть на мінімальну
Живете за 100 тис кредитних?))) Норм)
Дідова баба• 08 июня 2025
Ответ дляГубки-уточкой
А куда же вы 100 иыс тратите?
В неї кредитний ліміт 100 тис. На них і живе
Дідова баба• 08 июня 2025
Ответ дляАйболитная
30 максимум на все
20 просто чудово
15 хотілось
Моя зп 10
Моя 16. Хотілось би 1000 дол)
Дідова баба• 08 июня 2025
Ответ дляСекретница
Всі тут бізнесмени, бачу.
Дохід вище 10 тис долл
Цікаво)
Та під анонімом і не таке можна написать😅 а як воно там насправді))
Дідова баба• 08 июня 2025
Ответ дляМне без сахара
У нас з чоловіком 4000 євро на двох.
Не сказала би, що сильно багато.
На ремонт, покупку авто треба довго відкладати.
Навіть на відпустці зекономила, бо 2000+ євро за тиждень не готові віддати.
Вибрала більш дешевий і короткий варіант.
Ми з Києва
Як ви бідні вживаєте на такі кошти... важко уявити.
Дідова баба• 08 июня 2025
Ответ дляЛия-dc17
Звісно фантазії. Тут зібрався весь бомонд і вищий клас😅
Айболитная• 08 июня 2025
Ответ дляДідова баба
Моя 16. Хотілось би 1000 дол)
Дай боже
ПолБатона• 08 июня 2025
В идеале на меня одну мне нужно 100 тыс грн в месяц, это с учетом, что жилье и авто у меня свое есть
Сейчас лично я живу на примерно 50 тыс в месяц (трачу все, откладывать практически не выходит) и деньги считаю
Дідова баба• 08 июня 2025
Ответ дляАйболитная
Дай боже
Ой, ви знаєте, головне здоров´я. Це вже я точно зрозуміла. Я живу нормально і на такі гроші, не бідую
Не зацілована• 08 июня 2025
20 тысяч грн для начала
Не зацілована• 08 июня 2025
Ответ дляAsteroidea
Ви зараз в гривнях написали? Повірте, коли у вас буде 30 тис грн ви зрозумієте на що їх можна витратити і що на наступній сходинці. А потім вам тих 30 тис буде мало
Ну постепенно все сначала 20 потом 30. Сразу 30 с 10 не получить.
Міс Всесвіт• 08 июня 2025
Если б у меня было 20 тыс грн на одну меня, я бы шиковала. Сейчас живу на 9, столько было и четыре года назад, тогда это было норм, но четвертый год не повышают зарплату, а цены выросли в разы, теперь это нищета.
Не зацілована• 08 июня 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Це ппц((((
Люди міняйте щось а житті, ви ж абсолютно нічого не втрачаєте
Могу втратити і те що є. Багато робіт же взагалі кидають і не платять нічого і нічого не докажеш