ЗновЗдоров• 10 июня 2025
Новые лимиты Укрпочты на получение наличкой наложки физлицами с 1 июля
Згідно з проведеним ризик-аналізом ми оновлюємо умови приймання відправлень із післяплатою. Але таким чином, що більшість наших клієнтів цього не відчує. А в інших буде час підготуватися до змін.
⠀Відтак із 1 липня ліміти на виплату готівки у відділенні фізособам будуть такими:
⠀
▪️ максимальна сума платіжних операцій упродовж одного календарного місяця — 100 тис. грн;
▪️ максимальна кількість платіжних операцій упродовж одного календарного місяця — 10 шт.
⠀
Ліміти на післяплату для фізосіб із виплатою на банківську картку були й залишаються:
⠀
▪️ максимальна сума платіжних операцій упродовж одного дня — 29 999 грн;
▪️ максимальна кількість платіжних операцій упродовж одного дня — 50 шт.;
▪️ максимальна сума платіжних операцій упродовж одного календарного місяця — 250 тис. грн;
▪️ максимальна кількість платіжних операцій упродовж одного календарного місяця — 500 шт.
⠀Цього вдосталь будь-кому, хто не веде підприємницької діяльності. Якщо ж ви маєте намір чи вже продаєте товари, варто відкрити ФОП або вибрати іншу легальну форму роботи.
⠀Пам’ятаймо: наші податки — наш захист! 🤝
⠀
ДаЗдраПерма• 10 июня 2025
Уже активизировались группы в телеге. Доставка чего хочешь по городу за нал.
Скоро наверно как в 90-е будут по Украине проводниками передавать товар и деньги .
ЗновЗдоров
• 10 июня 2025
Ответ дляБлондинка в Законе
для бу нормально...
Учитывая, какой большой лимит на наложки на карту (в первую очередь олх доставкой), просто чудесно. Я и не знала раньше. Но все равно как-то настораживает такой разный подход к лимитам УП и НоваПей.
тяжкаялюдина• 10 июня 2025
А кто знает, я ж могу в НП до их лимита получить, потом в УП? Это ж не суммируется?
ЗновЗдоров
• 10 июня 2025
Ответ длятяжкаялюдина
Вряд ли может суммироваться, если наличка. Но это мое мнение как не специалиста)
Метелик• 10 июня 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Что удивляет?
Дир Укрпочты подкормлен из бюджета , и мутит как нужно, ставленник власти
На новапей погуглите на сколько миллионов оштрафовали сейчас за несоблюдение этого мониторинга
Дуболом• 10 июня 2025
Все одно, якщо це будуть систематичні відправки, то податкова такою людиною зацікавиться. Я кажу це для тих, хто дійсно має певну систематичність з продажем/перепродажем б/в речей. До контрольної закупки співробітника ДПС.
Метелик• 10 июня 2025
Ответ дляДуболом
Зачем им делать закупки, если они и так видят все наложки?
ЗновЗдоров
• 10 июня 2025
Ответ дляМетелик
Что удивляет?
Про новапей мне гуглить не надо, слежу за темой, потому и удивляет, что УП со своим ставленником власти не стрижет налоги как другие.
Плекаю думи• 10 июня 2025
Ответ дляМетелик
Для суда.
Метелик• 10 июня 2025
Ответ дляЗновЗдоров
А понуглила бы, поняла бы.
При чем тут Укрпочта? Кто ее штрафовал? Никто? И что сравнивать?
Дуболом• 10 июня 2025
Ответ дляМетелик
Коли буде якесь прояснення по моїй ситуації, я створю тут тему. У мене зробили. Я чисто інтуїтивно погуглила ПІБ замовника і побачила декларацію з місцем роботи.
Метелик• 10 июня 2025
Ответ дляДуболом
А у вас большие объемы продаж постоянные?
Купить они могут и себе, и что? Это не запрещено законом.
Дуболом• 10 июня 2025
Ответ дляМетелик
Ну коли як, але більше 5 в місяць.
Метелик• 10 июня 2025
Ответ дляДуболом
Ну коли як, але більше 5 в місяць.
А, ну так ваши данные у них есть и без контрольных закупок. Наложку всю они видят
Дуболом• 10 июня 2025
Ответ дляПлекаю думи
Для суда.
Я так розумію, щоб потім предʼявити «працівник ДПС зробив/оплатис замовлення дата/час, номер рахунку». Потім через суд можна отримати доступ до рахунку а банку, щоб бачити всі транзакції».
ЗновЗдоров
• 10 июня 2025
Ответ дляДуболом
Ну коли як, але більше 5 в місяць.
А товар, що він купив, був вживаний?
Дуболом• 10 июня 2025
Ответ дляЗновЗдоров
А товар, що він купив, був вживаний?
Вживаний, але це парфумерія. Не продаж дитячих речей, наприклад, де можна якось викрутитися.
ЗновЗдоров
• 10 июня 2025
Ответ дляДуболом
Ну це взагалі дно - за таке у суд тягнути.
Дуболом• 10 июня 2025
Ответ дляМетелик
Було в травні 2 замовлення з шафи і одне в червні. З безпечною доставкою. Може там я якось привернула увагу. Хоча це замовлення було взагалі зроблено на Кремчику.
ЗновЗдоров
• 10 июня 2025
Ответ дляДуболом
Може ціни були однакові, читала, таке привертає їх увагу. Суми що заходять на картку.
Дуболом• 10 июня 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Та ні, зовсім різні суми.
Дуболом• 10 июня 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Я може була б і не проти оформити ФОП, тому що дійсно маю більше 5 в місяць відправлень. Але я й так ФОП на загальних з найманими працівниками. Мені для того, щоб продавати свої залишки у флаконах, мініатюри чи той же розпив парфумерії, потрібно додати квед, але на загальній системі це буде тільки собі в збиток. 2 фоп на одну людину не відкриєш. Ну і в мене ясна річ не така величезна кількість, щоб вести підприємницьку діяльність, я ту парфумерію не закуповувала партіями на продаж. Але кому я що доведу?
Короче, дівчата, будьте обережні.
ЗновЗдоров
• 10 июня 2025
Ответ дляДуболом
Короче, дівчата, будьте обережні.
Вам теж позитивного вирішення питання із податковою, чекатимемо Вашої теми, коли буде все зрозуміло.
Дуболом• 10 июня 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Дякую
Анонім Секретар• 10 июня 2025
Тобто олх доставкою укрпоштою можна 500 відправок, в той час як олх нп всього 5 🤔?
ЗновЗдоров
• 10 июня 2025
Ответ дляАнонім Секретар
Ну я теж так зрозуміла.