Глаза_в_3_карата• 08 июня 2025
50+ , а ви відчуваєте себе сексуальними, бажаними
в шлюбі.
Глаза_в_3_карата
• 08 июня 2025
Ответ дляДобродійка
Вам какое дело?
Вас ця тема цікавить?
Томатико• 08 июня 2025
Дивилася серіал, продовження Сексу у великому місті, там тітоньки приблизно цього віку ще запалюють.
Як у житті не знаю, не доросла :) Мабуть, залежить від здоров´я та темпераменту
Неновая почта• 08 июня 2025
Свежий брак или 30 лет в браке? Это же важно.
У меня мама второй раз замуж в 50 вышла.
Были как подростки влюбленные, такие голубки.
Так что , конечно, все как и у молодых может быть, в душе мы почти не меняемся.
Ну а многолетний брак не способствует страсти.
Добродійка• 08 июня 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Вас ця тема цікавить?
К вам вопрос был,при чем тут то,что интересует меня.
Бідося• 08 июня 2025
Автор, все залежить від вашого стажу подружнього життя. Чим довше ви разом, тим більше ви друзі.
МамОмужа• 08 июня 2025
Як раз 50. Ні, не вічуваю. Відчуваю себе загнаною та втомленою. Характер паскудиться на очах, хоч всі вважають мене доброзичливою та ліагідною.
Злива інформації• 08 июня 2025
Ответ дляМамОмужа
А яка ви насправді?
ДваДваВісім• 08 июня 2025
Ответ дляArctic777
В 50 лет самый сок, нужна только хорошая сокавыжималка и уход
Пенсионерка в 50? Ну ну😀
Асталависта бэйби• 08 июня 2025
Мы зачахли в прошлом году, до этого очень даже держались, трахались часто и со страстью. Но тут дело не в возрасте, а в гребной войне. Нам 49/51
МамОмужа• 08 июня 2025
Ответ дляЗлива інформації
А яка ви насправді?
Я ж написала - втомлена... Завжди була з дуже легким характером, а от останні роки прямо відчуваю, як ця легкість йде від мене.
Асталависта бэйби• 08 июня 2025
Ответ дляДваДваВісім
Пенсионерка в 50? Ну ну😀
Ещё недавно пенсия была в 55, а в некоторых профессиях в 50
ДваДваВісім• 08 июня 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
Сейчас то не 55 и не 50.
Есть и в 40 пенсия, мой друг пенсионер уже) в 41 кажется у него получилось, так там горячий стаж на вредном производстве
Володарка мрій• 08 июня 2025
так, відчуваю, 50, не дивлячись на те, що депресую та майже завжди пригнічена, цей аспект життя мене радує