Підкажіть ,в мене донька 14 років сидить зараз в метро ( в Києві проїздом на конкурс приїхала з групою ),не навчена для цієї ситуації, ми в іншому місті , сильно замерзла ,де в метро можна взяти плед чи щось щоб зігрітися .бо розумію що будуть сидіти всю ніч . Розумію,що кожен зі своїм прийшов. Але може є якийсь пункт куди звернутись .
Мама фіфті цента• 09 июня в 07:07
Ответ дляМиллениалка
Ну це логічно. Бо люди живуть тими подіями де вони проживають, що там де ніхто не задумується. Деякі тут постійно строчать, що в Києві війни взагалі немає.
Кроме ночных обстрелов - так и есть, нет войны: все ходят на работы, дети в школы, садики и вузы, вчера пляжи были забиты, по субботам свадьбы, билеты в театры нужно за 3 месяца покупать и т.д.
Агент Пинкертона• 09 июня в 07:32
Ответ дляЛовлю капці
В +30 в червні, чому мама не дала пуховик невідомо. Дивина.
Чому мамі турнір у Києві, який постійно вночі кошмарять, важніший ніж спокійний сон? Або, якщо це дуже важно, їхати з дитиною. Заодно і допомогти 23літньому тренеру з групою.
Мама фіфті цента• 09 июня в 08:29
Ответ дляЯ в дамках
Так тихо ж було в місті. Ми навіть не пішли в метро
Так люди заранее пошли из-за того, что все, в том числе, президент, нас застращали вчера предстоящим обстрелом неслыханных масштабов!
Я в дамках• 09 июня в 08:32
Ответ дляМама фіфті цента
Яким неслиханим? Чого ще не було? А ракет з тих літаків вони мало випускать, бо літаки пошкоджено.
Я в дамках• 09 июня в 08:33
Ответ дляМама фіфті цента
Ну так люди живуть, запасного життя не має
Моторошні троянди• 09 июня в 08:45
Лукьяновка, Дорогожичи, Сырец можно взять стульчик и плед у работников станции. Обычно их вывешивают у эскалатора или в глухой стороне, там где фонтанчики. В общем ловить работников метро или у людей пусть спросит. На Театральной говорят кресла иногда выдают
Миловидна леді• 09 июня в 08:46
Ответ дляМоторошні троянди
На вокзальной давали складные кресла для пикника, пледы не давали
МаксХмара• 09 июня в 08:47
Ответ дляМама фіфті цента
а вы предлагаете не ходить на работу, никуда не ходить, жить в бомбоубежище или как? Жизнь одна и она , к сожалению, вот такая...
Папина дочка• 09 июня в 09:00
Ответ дляhelennet
З дорослих 1 дівчина ,23 роки ,не дуже кмітлива
Сказала доньці за працівників каже немає нікого
Поліції ,волонтерів теж немає
Підходити просити соромиться
Не знаю що і робити…
Курʼєри теж таке не привезуть ?
Поліції ,волонтерів теж немає
Підходити просити соромиться
Не знаю що і робити…
Курʼєри теж таке не привезуть ?
Ну значит объятья с такой кмитлывой сопровождающей и ждать отбоя. Врят ли в метро настолько холодно,чтоб прям околеть. К стенам не прислоняться.
Фантазерша• 09 июня в 09:22
Ответ дляПапина дочка
В метро очень холодно. Я летом там замерзаю.
Я не в теме• 09 июня в 09:31
Ответ дляГола з конопель
В юске пледы по 400грн
вночі під час тривоги в незнайомому місті діти підуть шукати, хто їм відкриє Юск і продасть плед? Самі вірите в, що Ваг коментар порада?
ЧупакабраЗеБест• 09 июня в 09:47
Ответ дляГимли
Вот что вас заставило написать такой глупый коммент?
ахахаххаа, ахаххахаа, я орууууу!
гимли, твой грузинский юмор шпарит!