Экспертиза• Изменено 09 июня в 13:31
Туреччина 2 готеля за 10 днів, хтось так пробував?
Хочу в Кемер і в Сіде
Экспертиза
• 09 июня в 13:32
Ответ дляВерСаСе
Зачем ? Вы едите именно смотреть отели ?
Та ні
Я просто не можу вирішити що краще Кемер чи Сіде
Тут ще агент рекомендує регіон Лара
Завжди мало• 09 июня в 13:33
Ответ дляЭкспертиза
Та ні
Тут ще агент рекомендує регіон Лара
Лара в Анталии, нахер он надо
Езжайте в Кемер. Природа, изумрудное море, галька
ГЛЮкоза• 09 июня в 13:34
Ответ дляЭкспертиза
Та ні
Тут ще агент рекомендує регіон Лара
Кемер лучше, там природа красивая, горы, леса - в Сиде этого нет.. и ехать ближе в Кемер.
Ліньки гуглить• 09 июня в 13:38
Ответ дляВерСаСе
Єдітє?
едят ртом
Крошка Енот• 09 июня в 13:40
Ми змінювали регіон, але були без дітей. Мармаріс, потім Фетхіє. І добре, бо в першому не сподобалося)) не бачу нічого такого, але якщо з малими дітьми мб краще 1 місце
Экспертиза
• 09 июня в 13:40
Ответ дляЗавжди мало
Лара в Анталии, нахер он надо
Я просто в Туреччині не була ніколи
І турагент нормально не розповідає (
Экспертиза
• 09 июня в 13:41
Ответ дляКрошка Енот
А в Кемері є Теккірово
Там кажуть мільче каміння в самому морі
На пляжі навізний пісок
Але дітям важливо щоб саме маленькі камінці в морі щоб не було гострих камінців і великих
Там кажуть мільче каміння в самому морі
На пляжі навізний пісок
неДоЖиру• 09 июня в 13:43
Ответ дляЭкспертиза
А в Кемері є Теккірово
Там кажуть мільче каміння в самому морі
На пляжі навізний пісок
Там кажуть мільче каміння в самому морі
На пляжі навізний пісок
Да, в Текирова классно я там отдыхала, там зелено, море классное но глубина резко начинается, с маленькими детьми не самы лучший вариант.
Экспертиза
• 09 июня в 13:44
Ответ длянеДоЖиру
О бачите ви хоч щось розповідайте
мені турагент взагалі такого не говорить
Там є готель піратів думала може в нього
Саджу все зарання• 09 июня в 13:45
Ответ дляГЛЮкоза
Ехать одинаково. Несмотря на километраж. Даже букинг такси по времени выдает на 4 минуты меньше из аэропорта Анталии до центра Сиде по сравнению с центром Кемера. Согласна, что в Кемере природа в 100 раз лучше, но если с детьми то лучше центр Сиде, там классные песчаные пляжи и мелкий заход. Со мной на трансфере в прошлом году ехали туристы, которые выбрали 3 отеля на 10 дней, им так захотелось. Я себе в первый день забронировала дешёвый тихий отельчик, чтобы отоспаться и отдохнуть после перелета. А на второй день уже переселюсь в другой
Экспертиза
• 09 июня в 13:47
Ответ дляСаджу все зарання
Ухти а яка у вас класна ідея
Мені теж завжди жалко в 1-й день бо такий втомлений І хочеш просто поспати, але боїшся втратити той день .. а гроші йдуть
Саджу все зарання• 09 июня в 13:49
Ответ дляЭкспертиза
Ухти а яка у вас класна ідея
Да и экономия большая и выбираю тихий маленький, чисто отоспаться и в пешей доступности от основного отеля, чтобы не заморачиваться с трансфером. Но я сама, без детей, с маленькими детьми наверное неудобно скакать по отелям
Экспертиза
• 09 июня в 13:51
Ответ дляСаджу все зарання
Так, ви праві
Якби ж хто підсказав готель
В камері різка глибина
А поки дійдеш до кінця вже втомився назад йти
Якби ж хто підсказав готель
В камері різка глибина
Саджу все зарання• 09 июня в 13:53
Ответ дляЭкспертиза
Так, ви праві
Якби ж хто підсказав готель
В камері різка глибина
Якби ж хто підсказав готель
В камері різка глибина
Я никогда не доверяю турагентам, сама ищу отели и сама читаю отзывы. То что для кого то супер, для меня наоборот минус и наоборот.
Крошка Енот• 09 июня в 14:00
Ответ дляЭкспертиза
А в Кемері є Теккірово
Там кажуть мільче каміння в самому морі
На пляжі навізний пісок
Там кажуть мільче каміння в самому морі
На пляжі навізний пісок
Я це написала не про обговорення регіону, а просто про переміщення. Про формат відпочинку. В Текірова були, дійсно гарно, але відразу мали всі броні на Фетхіє (Олюденіз)
Відповів всім• 09 июня в 14:03
Ответ дляЭкспертиза
Я просто в Туреччині не була ніколи
І турагент нормально не розповідає (
А Гуглом скористатися?
Эта_Шикарна)• 09 июня в 14:04
Ответ дляЭкспертиза
А в Кемері є Теккірово
Там кажуть мільче каміння в самому морі
На пляжі навізний пісок
Там кажуть мільче каміння в самому морі
На пляжі навізний пісок
дрібніше
привізний
Личко Невеличке• 09 июня в 14:37
Ответ дляЗавжди мало
Лара в Анталии, нахер он надо
И русская дача
Личко Невеличке• 09 июня в 14:38
Ответ дляЭкспертиза
О бачите ви хоч щось розповідайте
Вы же вчера уже спрашивали
Завжди мало• 09 июня в 14:45
Ответ длянеДоЖиру
Да, в Кирише также. Но есть спуск в вводу по металлическому пандусу.
Грибной_Дождик• 09 июня в 15:02
Якщо з дітьми, то не раджу. Ви втратите день на переїзд. Упаковка - розпаковка, трансфер, якщо щось не то з номером і тд. Якщо на 14 днів або без дітей, то дійсно можна влаштувати різноманіття.
Краще вивчіть відгуки про готелі і оберіть гарний .
Фіфачка• 09 июня в 16:50
Ответ дляЭкспертиза
Та ні
Тут ще агент рекомендує регіон Лара
Кемер конечно
ПесиКот• 10 июня в 13:45
Ми так у Греції були з дітьми 4 та 7 років (1 готель на Сітонії, 2 - на Аттиці), та в Болгарії (Золоті піски та Св. Влас). З переїздами по 5 днів, ...але автівкою.
Мені таке заходить) Речі з дітьми збираються за 1 вечір (декілька годин), а ліпше - в мене відразу було 2 валізи на 2 місця, тільки пляжне було загальне)
Якби це були тури - я б теж без вагань так зробила, і, можливо, так і робитиму, з інд.трансфером між готелями у різних місцевостях)
До речі, в обох випадках 1 місце було кращим))))) але це випадковість. Можливо, тому що різний формат (готель усе включено та апарти/ різна зірковість готелів). Хоч, таким чином у Греції ми ще на Метеорах зупинились на 3 дні і побували у Афінах. У Болгарії - закохались у Св. Влас, у перший рік. Зараз уже з Богларією попустило - кожного року все більше сміття та занедбаності)
ПесиКот• 10 июня в 13:53
Моя порада - ретельно обирайте самі, читайте відгуки!
Хоча, у турагентів завжи є безпрограшні варіанти, які заходять майже усім туристам з подібними вимогами та запитами до відпочинку.
Я з Трипавізора та інших сайтів не вилазила і сама вже могла долучитись до турагентів))))
Зараз, через 3 роки без виїзду за кордон, бо без чоловіка мені соромно відпочівати, перед ним соромно))), я знов обираю собі тур на осінь.Бо як жити без мрії?)