Нога на ногу• 09 июня 2025

Фух продлили защиту в Европе до 2027 года

Хоть не выгонят и это хорошо , жаль что если продлили то шансов мало решить все в этом году )
Аноним Советчик• 09 июня 2025
Ответ дляMs. Искренность
Соромно вас читати. Так радіти продовженню війни
Ви правда вважаєте, що продовження війни через тимчасовий захист ?
Соромно вас читати.
Я вам поясню чому людина МОЖЕ радіти (на істину не претендую).
Багато хто з українців працює. Але дозвіл на роботу має по тимчасовому захисту. Нема захисту - нема права працювати, тебе просто не допустять до роботи.
Перейти на робочий титр дуже непросто. У країні мого проживання цим має займатися роботодавець. Який не хоче те робити, звичайно. Тому для людей важливо мати захист, щоб працювати, а не виживати на копійчану допомогу (її розмір менший оренди). Тепер зрозуміло, чому люди радіють? Не війні, а можливості працювати. Бо відсутність роботи означає повернення з дітьми у війну.
Love_Love_Love_• 09 июня 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
можна было стереть, но не хотят эту войну остановливать
Ну так чого вам пособія спокою не дають, їдьте і ви
Швабристка• 09 июня 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Це нічого не значить. Бо як війна закінчиться, так і захист закінчитися. Вже ж було, як Трампа обрали так заговорили про відміну захисту, а не про не продовження.
І де результат. Трамп хай виріше проблеми спочатку у себе
Лос -Анжелес вже в шоці
Ще скажіть, що Америка нікого не кидала за ці часи. Нагадаю вам, що перед війною в Україні, вони склали і кинули Афганістан
Але, якщо ви можете завершити війну, то вперед
Швабристка• 09 июня 2025
Ответ дляПік Антна
Позавчера в Харькове 52 прилета. Это был капец. Девушку, приваленную плитой потолка, своими силами пыталсь вытащить мать. Ужас, что творился.
И я рада, что люди выехали и обезопасили себя, защитили свою жизнь.
Дамы хотят, чтобы они сидели и даже не пытались спастись от войны. Считая, что это ее причина сюр полный
Ви нормальна людина, але не всі такі
Kidstaff Bot• 09 июня 2025
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Моpгана• 09 июня 2025
Ответ дляАноним Советчик
Соромно вас читати.
Це не про автора теми. Там чітко вбачається втіха від подовження терміну захисту і відповідно пособій. Там немає про ’скоріше б закінчилася війна і повернутися додому’
vanilla_cupcake• 09 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
нафига мне куда то ехать, мне дома отлично
natlem• 09 июня 2025
Ответ дляМоpгана
Ви бачите втіху у цих словах автора: ’...жаль что если продлили то шансов мало решить все в этом году ’?
Я бачу жаль, що війна не скінчиться у цьому році.
До речі, а де в повідомленні автора слово ’пособіє’?
Love_Love_Love_• 09 июня 2025
Ответ дляvanilla_cupcake
Так отлічно що ви пережити не можете виплати іншим людям?
Natka A.• 09 июня 2025
Ответ дляШотуткоїться?
А в США -ні, документи протерміновані.
В сенсі?
Що тим, хто в США треба повертатися у війну?
Я без стьобу питаю.
Там дійсно не подовжили?
Seehund• 09 июня 2025
Автор, где же вы?
natlem• 09 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви у США? Напишіть, будь ласка, чи є ’пасобія’ у США? Тут всій Порадниці ті ’пасобія’ як кістка в горлі.
Мені просто цікаво де вони взагалі є. Німеччина, скандинавські країни? Швейцарія? У Франції є, але зовсім мале. Де всі ті міфічні допомоги, що не дають спати Порадниці четвертий рік ? Відпишіться хто знає)
Одуванчик number one• 09 июня 2025
Ответ дляNatka A.
В сенсі?
Я без стьобу питаю.
Там дійсно не подовжили?
Ні, знайома каже, Трамп все поставив на паузу, вони в розпачі, заспокоюю її, що з дитиною вас не виженуть в розпал війни.
Гимли• 09 июня 2025
Ответ дляЗубожиння
Вряд ли хватит ресурсов.
Я думала на 4 года войны у нас не хватит ресурсов, а вот оно как вышло. Так что 30-й год выглядит не таким уж и нереалистичным
Моpгана• 09 июня 2025
Ответ дляSeehund
Автор, где же вы?
Шкодує, що якщо продовжили, то шансів мало вирішити все в цьому році...
черномирдін, блін))
rainbow2018• 09 июня 2025
Ответ дляMs. Искренность
Так эта тема для этого и открыта. Для хейта в комментариях по обе стороны от границы.
Знаете, как называется то, что делает тут автор? Наброс дерьма на вентилятор.
Дадут ли автору за его темы хотя бы анонимный бан? Да, навряд ли.
Love_Love_Love_• 09 июня 2025
Ответ дляnatlem
Та які пособія . Взагалі вони є, але в залежності від штату різні сумми. Наприклад, в нашому штаті були найбільші 400$ кеш і 275$ на їжу + страховка ( страховка дуже хороша, тут питань немає) але 400+275$ це просто ні про що, ти на ці гроші два тижні худо бідно можеш прожити якщо маєш де жити. Житло безкоштовно тобі ніхто не дасть, а це 2000-2500$ про інше я просто мовчу.
Йдеш на роботу- все знімають, а не піти на роботу не можливо.
Seehund• 09 июня 2025
Ответ дляМоpгана
черномирдін, блін))
Было бы интересно без анонима глянуть.
Love_Love_Love_• 09 июня 2025
Ответ дляNatka A.
В сенсі?
Я без стьобу питаю.
Там дійсно не подовжили?
Нєа, все на паузі. Суд паузу відмінив, але зрушень поки ніяких. В людей дозволи на роботу закінчились, от де біда. А наші в і працювали і працювали легально, податки не малі платили і за документи платили дофіга, один дозвіл 600$
vanilla_cupcake• 09 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
мне без разницы, но есть люди, которые не могут выехать, больные родители и тп....и вот они читают, как такие как автор, радуются. Ну радуйся себе тихонько, но зачем создавать тему
Lisa_m• 09 июня 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Детская позиция. Печаль и боль в том, что нам ничего они не должны, те, кто подлили защиту. Обещали США вступиться, но умыли руки, и защиту украинцам не продлили.
Окей, пусть детская, тогда интересно по конкретно этой теме, как так получилось, что так называемый демократический мир беженцам из арабских и африканских стран - должен, включая те, где войны вообще нет, а украинцам на ВЗ - нет. Продлили и хорошо, может кто-то из Сумщины, Днепропетровской, Харьковской и тд еще выедет. И да, пусть помогают этим людям, чем мы хуже? А то прям каждый год сидят что-то высчитывают с этой защитой, прекрасно видя, что война идет дальше и при этом для обороны дают минимум.
Love_Love_Love_• 09 июня 2025
Ответ дляvanilla_cupcake
А є такі як автор, які радуються бо не мають куди повертатися. Не заходьте в теми якщо вас це так торкає.
natlem• 09 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Тобто, США теж відпадають. То де ж та манна небесна, з якої золотий дощ ’пасобій’ ллється?...
Може хоч хтось тут відпишеться із знаючих порадниць (в Україні, звісно), в яких країнах українці сидять склавши руки, а їх кружляють і по відпочинках катають. Бо я про таке лише тут і читаю.
Love_Love_Love_• 09 июня 2025
Ответ дляnatlem
Ага, я теж таке лише тут читаю.
Я дуже добре знаю як « просто» в Європі знайти роботу навіть з ідеальною місцевою мовою.
Natka A.• 09 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ого!
Тобто, вони знаходяться в США легально, але не мають права працювати?
А як так вийшло? Їм дали дозвіл на певний строк і більше не подовжили?

Бідні люди. Якесь кидало: спочатку їдьте до нас, ми вам допоможемо, а потім передумали…
Мелитрисса• 09 июня 2025
А если бы не продлили, то война закончилась бы, да? То есть из-за продления защиты война до сих пор идет, а я то думала...
Ana Fernandes• 09 июня 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
люди в метро спят, я в коридоре сегодня спала, а она радуется, тьфу на таких
У тед людей есть больше возможностей выехать, что в этом плохого?
WomAnn• 09 июня 2025
Ответ дляLisa_m
Все ясно, больно, обидно, но есть как есть. Мы требовать ничего не можем
Khmelnichanka• 09 июня 2025
Якраз в Тредс написала з цього приводу,
Скопіюю.
Я не підтримую популярну думку, що раз продовжують захист, то значить - продовжуватиметься і війна. Навпаки: це через те, що продовжується війна, продовжують і захист. А якщо настане мир, тоді його (ТЗ) точно скасують. Тому - так, мені спокійніше, що захист буде продовжено, і не доведеться повертатись в небезпеку, але ні - я не молюся за вічну війну.
xardin• 09 июня 2025
Ответ дляПік Антна
Вот такая странная логика: война идет потому, что беженцы в Германии сидят
И это в том числе!)
Что те беженцы делают в той Германии?)
Сидят на жопе ровно?
Может они с первых дней войны впахивают в 3 смены на немецких военных заводах, что бы Украине было чем воевать?
Может хоть какая-то польза от них той -же Германии, что приютила и себе на шею их повесила?
Аж !!! Меньше 20 % работать там пошло.....
Зато радость какая - ПРОДЛИЛИ!!!!
Да разогнать к е-ням все это кодло нахлебников - пусть пользу приносят хоть кому-то, кроме своей жопы!