#нампишуть
Вчора на Володимира Покотила під час пориву вітру впало тополя, яка повинна була бути зрізана ще давно, але завдяки недбалості відповідальних працівників, так і стояло в такому стані. Це дерево впало на дитину та собаку, з якою він був. Станом на зараз хлопець в комі.
ㅤ
У жизни свои планы на нас...
ㅤ
У жизни свои планы на нас...

Gitelnitsa• 09 июня в 20:21
У нас в городе тоже такое было- я шла на работу-труп женщины с моего завода лежал, тоже деревом убило... Потом года 2 там ходить не могла... Пусть парню повезет...

Тільки б вижив!
, ну як так, кошмар...
До слова у свекрів біля дому ось така деревина аварійна, тричі заявка на 1551, щоб спиляли - відправляють в жек, жек вартість за придомову підняв вдвічі, але робити ніхріна не збирається, а дерево старе і поле в середині, як вплинути на ситуацію я вже не знаю.

Lor111etta• 09 июня в 20:40
Ответ дляIncol
Тільки б вижив!
, ну як так, кошмар...

Вночі самому зрізати

floricia5121• 09 июня в 20:41
Ответ дляКсюшка94
У нас в городе несколько недель назад тоже дерево упало на 9-летнего мальчика. Мальчик до сих пор не приходит в себя
Він у комі?

Чиста Правда• 09 июня в 21:13
Ответ дляChrist1na
Чому у нас не слідкують за станом дерев? Чому така безвідповідальність((
Тому що безнаказаність. Зробіть щось, спробуйте притягти до відповідальності.

Чиста Правда• 09 июня в 21:28
Ответ дляIncol
Угу, три спроби (заявки на 1551) вмовити спиляти аварійне дерево не дали результату, навіть скарга на жек не допомогла.
Спробуйте на 1545. Треба не вмовляти, а вимагати.

Поля Дяченко• 09 июня в 21:30
Я из Николаева. Шла через соседний двор как-то и между мной с детьми и женщинами упала огромная сухая ветка от дерева, падала примерно от уровня 4 этажа. Просто повезло и мне, и тем женщинам. Я позвонила в ЖЕК, меня послали в городское управление, там меня послали еще куда-то. Короче, я звонила по 4 разным конторам. Это полусухое дерево еще долго стояло. Единственное-комунальщики убрали ту упавшую ветку.

Чиста Правда• 09 июня в 21:34
Ответ дляIncol
Почитала що то воно таке, хіба ото з питаннями ’спиляти дерево ’ на 1545 норм ? Далі 1551 ще не доводилося звертатися.
З будь-чим звертайтесь, що вас турбує. Можете сказати про цей конкретний випадок, і вимагати убрати небезпечне дерево, щоб ще якусь людину не пришибло.