З горіха зерня• 09 июня в 20:07
Стоит ли менять 14 про Макс на 16 про?
Перекус беру завжди• 09 июня в 20:08
Не на 11 же меняете, значит стоит. Перемены к большему и лучшему всегда хорошо
Ядвига Юсьлегко• 09 июня в 20:08
Ні, чекайте наступного, у чоловіка 14 про, у мене 16 про Макс , це мʼяко кажучи повне сміття
Советничаю тут• 09 июня в 20:11
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Какие недостатки?
Love_Love_Love_• 09 июня в 20:12
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
100%
Але в мене був 15, зараз 16
15 краще значно
Але в мене був 15, зараз 16
15 краще значно
ЛюбимаЯНЬ• 09 июня в 20:14
Не вижу реально существенных преимуществ.
Если его цена - ваш доход за неделю, то возможно, иначе ждала бы следующего.
Мона_Лиса• 09 июня в 20:16
Ясно що міняйте...ви що якась лохушка щоб хобити з минулорічним огризком,..
Понти то святе
ЛюбимаЯНЬ• 09 июня в 20:17
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ой, у меня любимый из всех 13 Pro Max
Планшетница• 09 июня в 20:19
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ну вы хоть выкинули? В смітник?
Ядвига Юсьлегко• 09 июня в 20:19
Ответ дляLove_Love_Love_
100%
Але в мене був 15, зараз 16
15 краще значно
Але в мене був 15, зараз 16
15 краще значно
У моєї сестри 15 про, нормально працює і на моє обличчя не реагує , але моєму 16 про Макс взагалі не дуже важливо обличчя моє чи сестри.І це Тіль початок проблем з ним
Ядвига Юсьлегко• 09 июня в 20:22
Ответ дляПланшетница
Ну вы хоть выкинули? В смітник?
Мені купує компанія, на яку працюю , + повне покриття Apple Care , можна і в смітник, віддам дитині у жовтні, собі візьму щось з Google pixel
Love_Love_Love_• 09 июня в 20:23
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ой, 16 це взагалі якесь недоразумєніє. В житті б його не купила
Love_Love_Love_• 09 июня в 20:24
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ой, у меня любимый из всех 13 Pro Max
І в мене і ще 7
досі працює
Ядвига Юсьлегко• 09 июня в 20:24
Ответ дляСоветничаю тут
Какие недостатки?
-работа камеры в макро
-передача цвета
- глючит регулярно
-не конектиться нормально с car play
-разблокировался экран на лицо сестры , это для меня недопустимо
-передача цвета
- глючит регулярно
-не конектиться нормально с car play
Love_Love_Love_• 09 июня в 20:25
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
-работа камеры в макро
-передача цвета
- глючит регулярно
-не конектиться нормально с car play
-передача цвета
- глючит регулярно
-не конектиться нормально с car play
А батарея як вам?
Ядвига Юсьлегко• 09 июня в 20:26
Ответ дляLove_Love_Love_
Мені треба було взяти щось новіше, був і є ще 13 про, от він класний
Планшетница• 09 июня в 20:26
Ответ дляLove_Love_Love_
Телефон как телефон, добавили немного функционала (возможно нужного не всем), более шустрый, сделали чуть больше прошку в размере.
Смешно читать про то что он прям хуже.
Плюс у айфона батарея это слабое звено, всем давно понятно что они ту батарею гасят ради продаж новых моделей.
Меняю по большей части из-за батареи, она меня начинает раздражвть через год использования.
Смешно читать про то что он прям хуже.
Планшетница• 09 июня в 20:27
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
-работа камеры в макро
-передача цвета
- глючит регулярно
-не конектиться нормально с car play
-передача цвета
- глючит регулярно
-не конектиться нормально с car play
Может у вас брак, у меня все ок.
Love_Love_Love_• 09 июня в 20:27
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
А я свій 15 про макс загубила
І швидше за все він досі десь не знайдений валяється. Так мені боляче, наче, хлопець кинув))) я його дуже любила
Папина дочка• 09 июня в 20:28
Свекровь поменяла и сказала, что вау эффекта не произошло. Не смотря на то что она снимает много контента. Я решила подождать 17й
Знаю бакси• 09 июня в 20:36
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Что именно смиття?
Ядвига Юсьлегко• 09 июня в 20:38
Ответ дляLove_Love_Love_
А батарея як вам?
Та важко сказати, він у мене з жовтня минулого року, я з тих , хто з дому перекидає на зарядку в авто 🙈 + є ще другий телефон
Ядвига Юсьлегко• 09 июня в 20:41
Ответ дляLove_Love_Love_
А я свій 15 про макс загубила
Та Ви ж серйозна жінка, це ж просто телефон, зараз їх знаходять +/- метр квадратний. У моїх друзів , у дитини вкрали 15-й, знайшли прямо в точці перепродажу , наступного дня
Love_Love_Love_• 09 июня в 20:43
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я два тижні до того переставляла айклауд і відключила локатор)))
Та вже все.
Ядвига Юсьлегко• 09 июня в 20:46
Ответ дляПланшетница
Может у вас брак, у меня все ок.
Может и брак, все может быть, я собираю все пруфы , чтобы поменять на новый , но модель очень разочаровала
Ядвига Юсьлегко• 09 июня в 20:53
Ответ дляLove_Love_Love_
Та вже все.
І apple care не було ? Мені локацію тільки чоловік підключає , я ніколи з нею не розбиралася. Але завжди телефон із страховкою, щоб не сталося - згорів, втонув, розбила, загубила, вкрали- все покриває
Love_Love_Love_• 09 июня в 20:57
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Нєа
Я ніколи в житті нічого не губила)))) та і його я дивним чином загубила