Вредняжка• 09 июня 2025

Вы помните атмосферу новогодних праздников в период 2005-2008?

Какой то особый вайб был…
Не стесняюсь• 09 июня 2025
Для мене так. Але це була моя юність))
Найкращі роки
Леся Українка• 09 июня 2025
Дааа, самые счастливые праздники вместе с моими родителями и потом уже с любимым человеком
Руда ліса• 09 июня 2025
Ні
Анонім-ка• 09 июня 2025
да, тогда праздник это был праздник
а сегодня просто очередной день в календаре
Крем для арбуза• 09 июня 2025
Да, самые счастливые годы, я жила тогда в Киеве и часто Новый год встречали на Майдане, было ощущение сказки.
Області пітьми• 09 июня 2025
Это было самое лучшее время.
Куча шикарных мюзиклов, Верка Сердючка.
Все было спокойно и так уютно..
Постоянно вспоминаю это время
Анонім-ка• 09 июня 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Это было самое лучшее время.
Куча шикарных мюзиклов, Верка Сердючка.
Все было спокойно и так уютно..
Постоянно вспоминаю это время
в пятницу иду на сердючку
Бідося• 09 июня 2025
На ранок в місті пахло порохом від використаних петард і фейєрверків. Клас
Області пітьми• 09 июня 2025
Ответ дляАнонім-ка
в пятницу иду на сердючку
Раза за Вас, но не от чистого сердца 😂
Аль де Барановна• 09 июня 2025
О, у нас в селі працював ще клуб. 2002-2006 роки були найкращими.
Вся молодь села разом, а воно у нас велике. Ще й сусідні села. Танці до 2 ночі.
Новий рік це феєрія була, як ми всі разом зустрічали.
Найкращі роки
Крем для арбуза• 09 июня 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Это было самое лучшее время.
Куча шикарных мюзиклов, Верка Сердючка.
Все было спокойно и так уютно..
Постоянно вспоминаю это время
Мюзиклы я до сих пор иногда пересматриваю, ничего лучше с тех пор не создали
Аль де Барановна• 09 июня 2025
Ответ дляАнонім-ка
в пятницу иду на сердючку
Ще виступає? Не бачила афіш.
А де?
Г@Л@В@ломка• 09 июня 2025
Так, в мене донька народилася 16.11.2005, пам´ятаю відчуття безмежного щастя саме в ту новорічну ніч.
Анонім-ка• 09 июня 2025
дружнее все были
Анонім-ка• 09 июня 2025
Ответ дляАль де Барановна
Ще виступає? Не бачила афіш.
А де?
осокор
Аль де Барановна• 09 июня 2025
Ответ дляКрем для арбуза
Да, дуже гарні.
Намагаюсь не думати про половину акторів тих мюзиклів
Крем для арбуза• 09 июня 2025
Ответ дляАнонім-ка
дружнее все были
Последние годы до появления смартфонов, которые изменили нашу жизнь. Да и в целом, мир был ещё в порядке.
Аль де Барановна• 09 июня 2025
Ответ дляАнонім-ка
осокор
А він російськомовні пісні ще співає на концертах?
Анонім-ка• 09 июня 2025
Ответ дляАль де Барановна
не знаю
думаю что нет
посмотрим
Крем для арбуза• 09 июня 2025
Ответ дляАль де Барановна
Да, дуже гарні.
Да в то время ещё путин признавался в любви к Украине и украинскому языку и цитировал Шевченко.
Аль де Барановна• 09 июня 2025
Ответ дляАнонім-ка
не знаю
думаю что нет
посмотрим
Просто українських пісень не так багато, що аж на концерт вистачить.
Аж ціеаво стало.
А а осокор була на Барських. Не сподобалось. Що там було зі звуком, що наче по підлозі вібрація і на вуха давило. Вибратися після концерту звідти нереально було тоже. Пішки фігачили з подругою не знаю скільки кілометрів
Анонім-ка• 09 июня 2025
Ответ дляАль де Барановна
Аж ціеаво стало.
ого, не пугайте
я еще там не была
Аль де Барановна• 10 июня 2025
Ответ дляКрем для арбуза
І ми в клубі співали пісню в унісон ’такого как путин полного сил, такого как путин, чтоб не разлюбил’
Ото дурепи малолітні
Крем для арбуза• 10 июня 2025
Ответ дляАль де Барановна
Аж ціеаво стало.
Я была на концерте Поляковой, она перевела абсолютно все песни на украинский язык. Может и Сердечка так.
Ліньки гуглить• 10 июня 2025
Так, я була студенткою в ці роки.
Перша закоханість, ех...
AnnaOst• 10 июня 2025
Звичайно! Жирні роки до кризи, коли роботи було валом, грошей було валом і люди шукали кінці і рішал, щоб купити нову машину в салоні без черги) а от новий рік в 2008 був уже інший, бо в кінці жовтня 2008 грянула криза і бакс полетів у стратосферу (ну це тоді так здавалося, бо порівняно з тим що сталося в 2014 тоді він легенько так підстрибнув)
Аль де Барановна• 10 июня 2025
Ответ дляАнонім-ка
ого, не пугайте
я еще там не была
Майте на увазі, що таксі назад не викличите. Бо всі машини на виїзд після концерту. А рух односторонній.
Тому пішки до траси. Там кілометри 3 певно. Потім до метро на маршрутці. Машиною тоже будете виїздить більше години до траси.
Я була в шоці
Аль де Барановна• 10 июня 2025
Ответ дляКрем для арбуза
Ну полякової ми чули пісні, а от Сердючки пепеведені не знаю
Анонім-ка• 10 июня 2025
Ответ дляАль де Барановна
Я була в шоці
спасибо, поняла, ехать только машиной, так есть хоть какой то шанс выбраться
Аль де Барановна• 10 июня 2025
Ответ дляАнонім-ка
Тільки припаркуватись нема де. Вздовж всього села люди машини ставили де знайшли