Хто про що…Чи коректно це, на його місці зараз таке писати?
Не чіпай - вб ю• 12 июня в 05:32
Ответ дляToonika
доначу ежемесячно с зп на кошачий приют. и на спасение животных немножко- 12 вартових,все. но у меня никого на войне, если б был кто, все уходило б только прямо туда. Притулу не читаю вообще
В мене дуже дивне враження склалося від 12 вартових..
двічі просили кішку евакуйовану підібрати, в нас взяли телефон, скинули посилання на донат і так ніхто і не зателефонував і не написав навіть після нагадування.