Чарівна патика• 10 июня 2025
Порадьте книги дівчинці 13 років
Чарівна патика
• 10 июня 2025
Моя найбільше любить фантастику та романтику, інколи читає детективи
Мадам Подлинник• 10 июня 2025
Ответ дляЧарівна патика
Ну так Сутінки, Таймлесс, Місто кісток...
П´яна вишня• 10 июня 2025
Делириум, Лорен Оливер,про любовь, запрет любви (как любят подростки) фантастическая антиутопия. если зайдёт то и продолжение его.
ДелиВерка• 10 июня 2025
Моя обожнює Азімова, Бредбері, Сімака, Ле Гуїн. Із сучасних читає Пекур, манги всякі різні, дотепер перечитує Поттеріану. Наукпоп - вся серія видавництва Віхола, все, що у нас є стареньке радянське про фізику і географію.
Мадам Подлинник• 10 июня 2025
Ответ дляdulenok
моя обожает- Посібник з убивства для хорошої дівчинки-3 части. Хімія смерті - всі частини. Агату Кристи
Запропонуйте їй ’В пошуках Аляски’, той же вайб, що й ’Посібник...’
Чарівна патика
• 10 июня 2025
Ответ дляМадам Подлинник
Дякую!
Чарівна патика
• 10 июня 2025
Ответ дляП´яна вишня
Спасибо!
Чарівна патика
• 10 июня 2025
Ответ дляdulenok
Дякую!