Метелик• 10 июня 2025

Ну шо? Выспавшиеся?

Как самочувствие ?
Чупокабра• 10 июня 2025
Ответ дляКвітка папороті
А для вас оккупация хуже смерти?
А ви вже знаєте, що це?
ПодругаМужа• 10 июня 2025
Ответ дляКвітка папороті
А для вас оккупация хуже смерти?
Для мене особисто - так. Тому що окупація для мене це 100% буде смерть , тут без варіантів.
А для вас? Чи ви завжди питанням на питання відповідаєте?
Ось тут є люди з Запоріжжя. Чекаю, що напишуть. Чи готові до окупації їхнього міста.
Квітка папороті• 10 июня 2025
Ответ дляМолчавочка
Удалено администрацией...
Так она не воюет и не живёт в этом всем, потому и за продолжение.
Чупокабра• 10 июня 2025
Ответ дляКвітка папороті
Я в целом хочу жить, понимаете?
Якщо в целом, то що вам заважає переїхати в рашу?
Чупа-чупс• 10 июня 2025
Ответ дляПодругаМужа
Почнуть. Тим хто гарно пілиже, побільше сусідів здасть, пілотку дітям натягне і пуйла портрет поцілує.
А що буде з родинами військових, наприклад?
Але їм все одно. Портрет пуйла біля ікон , під рушник...
Та й по всьому...
Квітка папороті• 10 июня 2025
Ответ дляЧупокабра
А ви вже знаєте, що це?
Да
Ms. Iphone• 10 июня 2025
Ответ дляМолчавочка
Удалено администрацией...
Прийдеться потерпіти до 26 року
Чупокабра• 10 июня 2025
Ответ дляКвітка папороті
А ви і воюєте і живете. Втомилася, вояка? Іди здайся в полон. І будеш спати спокійно.
ПодругаМужа• 10 июня 2025
Ответ дляЧупа-чупс
Та й по всьому...
А з нашими родинами ясно що буде - вбʼють
Квітка папороті• 10 июня 2025
Ответ дляПодругаМужа
А для меня нет, потому как я не чиновник и для меня это не 100% смерть.
Чупокабра• 10 июня 2025
Ответ дляКвітка папороті
Да
Сподобалась? А Україна весь кайф поламала?
Квітка папороті• 10 июня 2025
Ответ дляЧупокабра
Закрытые границы, а то вы на понимаете, почему проезд в оккупацию закрыли для украинцев.
Квітка папороті• 10 июня 2025
Ответ дляЧупа-чупс
Та й по всьому...
Ой, ну вы же не переживаете, что будет с моей семьёй? Так чего мне переживать за военных?
Чупокабра• 10 июня 2025
Ответ дляКвітка папороті
А ну тоді є ще такий варіант для вас.
Сільський ансамбль• 10 июня 2025
Ответ дляПодругаМужа
Та, що хоче бігом миру. Ви написали, що теж хочете. Пуйло може погодиться лише за умови, що 5 областей йому, ваше Запоріжжя в тому чисті. Ви як на це дивитеся?
Хрєна йому лисого, а не наші міста 🤬
Квітка папороті• 10 июня 2025
Ответ дляЧупокабра
Я пытаюсь выжить, всей семьёй.
Тріль підпільний• 10 июня 2025
Ответ дляДевальвация
То це була ’відповідь’ від рашки на ’павутіння’ і удари по їхньому мосту, яку обіцяв хуUло Трампу?
То було просто чергова порція лайна від наших придурошних сусідів, щоб вони всі передохли.
І не сподівайтеся, що ми будемо його мовчки ковтати.
Квітка папороті• 10 июня 2025
Ответ дляЧупокабра
Какой кайф? Та территория и сейчас в оккупации, а я просто домой вернулась.
Чупокабра• 10 июня 2025
Ответ дляКвітка папороті
Через білорусь вам теж щось заважає?
Квітка папороті• 10 июня 2025
Ответ дляЧупокабра
А ну тоді є ще такий варіант для вас.
Да уж, теперь хорошо видно, что не зря миллиарды на марафон тратят.
ПодругаМужа• 10 июня 2025
Ответ дляСільський ансамбль
Хрєна йому лисого, а не наші міста 🤬
Так до чого ви пишете , що хочете миру у відповідь на пост, де явно пропонується здати все, що пуйло хоче?
У вас в Запоріжжі є друзі/знайомі, які окупацію чекають?
Чупокабра• 10 июня 2025
Ответ дляКвітка папороті
А хто ракети і шахеди над вами збивав - члени вашої сім´ї?
Квітка папороті• 10 июня 2025
Ответ дляЧупокабра
Через білорусь вам теж щось заважає?
Да, государство Украина мешает, которая мужчин в заложники взяла.

Вам не надоело, тролль зелёный?
Тріль підпільний• 10 июня 2025
Ответ дляМолчавочка
а Киеву нравится все это , а вот Одессе не нравится , гидазепамы не хотим, а хотим конец войны бессмысленной , все претензии к власти Зе , к кацапам бесполезно нас должна власть защищать а не убивать,и считать барыши , и врать ,,,у нас прилет в роддом слава богу что все в подвале были ну и дома попутно тоже и в станцию скорой помощи,есть жертвы как всегда , сколько можно тянуть кота за яйца, скоро кот лопнет от потуги
Тобто у вашій уяві, якщо зникне зєля, то путін одразу стане зайчиком і лишить нас у спокої? Працюйте над логічним мисленням, воно вас підводить.
Чупокабра• 10 июня 2025
Ответ дляКвітка папороті
Я пытаюсь выжить, всей семьёй.
А, ну тоді наші хлопці з ППО вам не потрібні, так?
Квітка папороті• 10 июня 2025
Ответ дляЧупокабра
Эээ, так я ещё должна переживать за тех, кто надо моей головой сбивает? Серьёзно?
Милота• 10 июня 2025
Ответ дляМолчавочка
О, так ти любитель кацапського піструна.
Яка влада нас вбиває? Твоя з оркостану?
Чупокабра• 10 июня 2025
Ответ дляКвітка папороті
Навіщо ви повернулися з окупації, якщо вам там було краще?
БершкомангоЗар• 10 июня 2025
Ответ дляЧупокабра
Вопрос не мне, но да, не нужны, всем не нужны, у кого над головой сбивают.
Чупокабра• 10 июня 2025
Ответ дляКвітка папороті
Тобто це фото теж брехня, як Буча, так? Над нашими хлопцями в полоні ніхто не знущається?