sonnanyo• 10 июня в 14:35

✉Оновлення Gmail від Google – рекомендується видалити свій номер телефону

Google усунув вразливість у своїй системі акаунтів, яка дозволяла отримати номер телефону користувача лише за адресою його Gmail. Тому дослідники радять перевірити налаштування безпеки та видалити номер телефону для двохфакторної автентифікації.

Номер телефону в Google-акаунті може використовуватись для:
– відновлення доступу до облікового запису
– двофакторної автентифікації, коли надсилаються SMS-коди

Google радить не використовувати номер телефону для 2FA, а обрати інші методи:
✅фізичні ключі безпеки
✅застосунки автентифікації
✅ключі доступу

Важливо: якщо зловмисник дізнається номер вашого телефону, то зможе підмінити SIM-картку або отримати контроль над вашим обліковим записом.

Тому:
1. Зайдіть у свій обліковий запис Google
2. Перейдіть у розділ «Безпека»
3. Перевірте розділи «Відновлення акаунта» та «Двоетапна перевірка»
4. Видаліть номер телефону з 2FA та замініть його на інший метод - повідомляє БРАМА (t.me/+NI0GpXzjX59jMGNi )
Malinka111_• 10 июня в 14:47
Каким образо подменит и получит сим карту, если она привязана к паспорту?
Malinka111_• 10 июня в 14:48
Бред
inresta• 10 июня в 14:48
Ответ дляMalinka111_
Удалено администрацией...
Malinka111_• 10 июня в 14:49
Ответ дляinresta
Удалено администрацией...
КОШЪ• 10 июня в 14:53
Authenticator установите и ничего удалять не надо
Ana Fernandes• 10 июня в 14:57
Ответ дляКОШЪ
И пока почта при потере аккаунта
Ana Fernandes• 10 июня в 14:58
Как-то не вяжется ’устранил уязвимость’ зачем тогда удалять, если эту проблему исправили?)
Valerimega• 10 июня в 15:26
Ответ дляinresta
Удалено администрацией...
у меня контракт Киевстар и у многих тоже и все на паспорт
diamond_shop• 10 июня в 15:26
Ответ дляMalinka111_
у кого вона прив´язана? ви з України?
Апель-синка• 10 июня в 18:55
Ответ дляdiamond_shop
у кого вона прив´язана? ви з України?
у меня. с самого начала. контрактный номер Киевстар, фиг кто угонит.