Закуйовджена життям• 10 июня в 15:51

А действительно ли бывают в жизни такие злые свекрови как в сериалах?

Кто-то сталкивался с подобным? Ради мужа решили терпеть такую?
Кокосиха• 10 июня в 15:53
Не только свекрови, а и матери злые бывают
Заместитель Анонима• 10 июня в 15:53
И невестки тоже. И их терпят свекрови ))
МинерАлочка• 10 июня в 15:55
Звісно бувають і як в кіно і гірше
Міряно-переміряно• 10 июня в 16:01
Все бывает. Люди пробивают дно регулярно.
ЗавЛабСнаб• 10 июня в 16:04
Бывают конечно.
У меня первая свекровь была не просто злой, а очень злой, любила всё контролировать и постоянно делала нервы на ровном месте, по любому поводу и без. А вторая свекровь по сравнению с первой, идеальная женщина.
бифидобактерияЖоржик• 10 июня в 16:07
Моїй мамі не пощастило. Бабця була злою і не любила невісток, можна сказати ненавиділа, це при тому що одна невістка жила біля неї і доглядала її бо вона хворіла все життя. Моя мама наплакалась страшне. А батько завжди ставав на сторону своєї мами. В мене свекруха нормальна, поки що нема на що жалітись, але ми живемо окремо, і я не перешкоджаю спілкуванню чоловіка з його мамою, і не настраюю його проти неї, а навпаки завжди говорю щоб він її провідав, позвонив, запитав що потрібно купити, завезти їй. Моїх батьків вже нема, а в чоловіка лише мама залишилась, тому я завжди кажу йому що маму потрібно берегти.
Скользкая• 10 июня в 16:57
Є злі, є егоїстичні, є з прибабахом. Але то все півбіди, якщо вони не починають маніпуляції чи втручання в родину сина.
Бараболька• 12 июня в 08:19
В мене саме така. Алкоголічка, все життя безробітня, мене ненавидить, бо синачку увела. Я була в шоці, коли дізналася, що маман з синочком в 18-19 років в одному ліжку спала. Слава Богу, синачка з нею з 2018 року не спілкується.