Без комплексів• 10 июня 2025

Відносини з азербайджанцем

Дівчата, така проблема. Зустрічаємося 2 роки. Живемо разом. У відносинах дуже чуйна, турботлива людина. Все подобається, навіть до мене прислухається. Але, є одне но його батьки про мене так і не знають. І що живемо разом, точно ні, максимально скриваємось. Наче я це прийняла, але все одне турбує. Сама для себе не вирішила, чи хочу, щоб про мене знали, як відреагують.
ХаДиДиШь• 10 июня 2025
Вы что, встречаться можно только с европейцем! Азербайджанец - это не то, что нужно украинке, он не отвезёт её в Европу и в цивилизацию, это Азия! Это ниже её достоинства.
АБВГДэшница• 10 июня 2025
Вам не противно это?
автор Без комплексів • 10 июня 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Він народився в Україні, то менталітет вже більше до нашого. Зустрічалась з українцем, не було такого відношення, як від нього.
Луноликая Вика• 10 июня 2025
он же мусульманин? видимо поэтому скрывает.
Но вы должны понимать о мужчинах любой религии- та , которая дорога, о ней говорят всему миру.
Ну а пока потрахаться без обязательств- зачем родителям об этом знать?
АБВГДэшница• 10 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Чего не женитесь?
автор Без комплексів • 10 июня 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Чего не женитесь?
Мені тільки 20 років. Як женитися, якщо батьки не знають
Міряно-переміряно• 10 июня 2025
Вообще странно. Если у мусульманина серьезные планы на счет девушки они очень быстро хотят познакомить с семьёй. Если интрижка и ничего серьезного на будущее, то понятное дело нафиг это ему
автор Без комплексів • 10 июня 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
Так, я це розумію, але зустрічаємось вже 2 роки. Сам покликав на квартиру і забезпечує мене. І бачу, що кохає мене.
Міряно-переміряно• 10 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Ну это вы так видите, он это по другому видит, я серьезно
Хтомолодець? Я!• 10 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Маю знайомого азербайджанця, в Україні з 2014 року, мусульманин,підприємець, одружився з православною українською дівчиною офіційно в минулому році, до цього жили разом, батьки знали. Було навіть весілля, хоча йому вже під 40. Просто ваш не розглядає вас як дружину та матір його дітей. а тільки як коханку-співмешканку. А Ви згодні з таким ставленням, але то ваша справа.
АБВГДэшница• 10 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Зачем вы с ним таскаетесь, господи, он же вас использует. При чем его родители к свадьбе, что вы за дурочка.
Луноликая Вика• 10 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
глупая вы...
Божа кульбабка• 10 июня 2025
Автор, похоже, что Вы троллите
автор Без комплексів • 10 июня 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
Я вас розумію і згодна, але знаєте є надія, бо був такий приклад. Навіть у його сімʼї, що через деякий час все ж таки одружилися і батьки прийняли, але відверто кажучи, я і сама задумуюсь, що це відносини не на все життя і мене добре так. Мені з ним зараз добре і я стараюся сильно не привʼязуватися. Але, якась надія на майбутнє є. Але, я не впевнена, що навіть сама цього захочу.
Міряно-переміряно• 10 июня 2025
Ответ дляБожа кульбабка
Автор, похоже, что Вы троллите
Чего? Я таких как авто, к сожалению немало знаю
Хтомолодець? Я!• 10 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Ба більше. мій колишній шеф на роботі теж мусульманин, азербайджанець теж, вже давно одружений з українкою, вона віру не міняла, взяв її заміж з маленькою дитиною. Рахом вже понад 20 років, народили спільну дитину. Він дуже поважає свою дружину та вона має вплив на його бізнес, бо дає дієві поради(фаховий юрист)
Божа кульбабка• 10 июня 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
Не, я понимаю, что такие могут существовать, в принципе. Но много, это как-то не верится. Думаю, большинство отдает себе отчет, живет ради каких-то плюшек, а не как автор...
Хтомолодець? Я!• 10 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Ну тоді живіть як коханка, нащо питати. Гадаю, він не прагне брати вас заміж та коли захоче десь після 30 років одружитися, знайде нову молоду. Вас теж все влаштовує, до чого тут питання)))
Божа кульбабка• 10 июня 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
Между этой историей и историей автора огромная пропасть.
Мerida• 10 июня 2025
А как жить планируете? Или вы будущего с ним не видите?
Сонячний зайчик• 10 июня 2025
Был в соседях азербайджанец. У него было две семьи: одна на родине(невесту нашли родители), вторая в Украине. Там и там по трое детей.
Все все знали и всех все устраивало. Жил по полгода в каждой семье. Жен и детей обеспечивал по возможности .
Міряно-переміряно• 10 июня 2025
Ответ дляБожа кульбабка
Ради плюшек, ок, но в них потом влюбляются и все. Отношение к девушкам невероятное, особенно ещё если при деньгах, они безумно щедрые. Потом когда наигрался, нагулядся , хочет семью, то ищет уже та свою любимую
автор Без комплексів • 10 июня 2025
Ответ дляМerida
Поки задаюсь питанням чи він зовсім не збирається знайомити чи поки не впевнений. Але, зараз мені добре, проте задумуюсь про майбутнє і точно для себе не можу вирішити. Я не вважаю, що витрачаю час і все таки категорично не впевнена, що зовсім не має майбутнього. Але, цікаво як думають інші. Можливо в когось було щось схоже, бо я думаю зі своє сторони.
Снегопадка• 10 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
то есть мусульманин с 18 вас юзает, а с родителями не знакомит?
при этом он чудова людина

не то что те, кто юзал вас до 18

да он стыдится вас, на таких они не женятся
Божа кульбабка• 10 июня 2025
Азербайджанцы, как любые кавказцы, женятся на своих, которых им родители подбирают. Не, можно, конечно, и по большой любви родителей уломать, но в таком случае девушку вводят в круг семьи, знакомят, как бы официально объявляется ее статус будущей жены.
И если серьезные намерения это обговаривается.
Идеальная оптимистка• 10 июня 2025
Удалено администрацией...
Мerida• 10 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Сказать маме, что у меня есть девушка? Не хочу жениться, не беременна и тд. А просто она есть...ну,это хрень какая-то.
Хтомолодець? Я!• 10 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Вам написали вже зі сторони- вас тримають як обслугу для сексу та побуту, не знайомлять з родиною. Майбутнього немає. Ви не маєте самоповаги та жіночої гідності, вами користуються. Але то ваш вибір. ви доросла людина
автор Без комплексів • 10 июня 2025
Ответ дляСнегопадка
при этом он чудова людина

не то что те, кто юзал вас до 18

Він в мене перший в плані сексуальних відносин. І каже, що це впливає на його ставлення до мене. Що він за це дуже поважає мене і каже, що колись прийде познайомити з батьками, але я в цьому не дуже впевнена. Його батьки на відстані, тому мене це заспокоює. Каже, коли приїдуть точно познайомить, але вірити цьому чи ні, про це думаю.
Божа кульбабка• 10 июня 2025
Ответ дляБез комплексів
Боже, автор, это все ’поважаю’ - арабские сказки. Если бы Вы не написали, что Вам 20 лет, я бы не подумала, что можно быть настолько наивной. Только возраст оправдывает и то, многие в 20 уже это понимают. Он просто хорошо ездит по ушам.