Маю сечі• 10 июня в 17:07

Рак груді

Які шанси прожити довге життя?
Аноним НаВсеГда• 10 июня в 17:10
Залежить від типу раку і стадії
автор Маю сечі • 10 июня в 17:11
Ответ дляАноним НаВсеГда
Залежить від типу раку і стадії
Карцинома. 2 стадія
Морковку дай• 10 июня в 17:12
Ответ дляМаю сечі
Карцинома. 2 стадія
метастазы? операция? химия?
Пупс• 10 июня в 17:12
Свекруха 17 років живе але хімія в Німеччині була,операція в Україні
Морковку дай• 10 июня в 17:13
Ответ дляМаю сечі
Карцинома. 2 стадія
анализ на имуногистохимию и мутации?
автор Маю сечі • 10 июня в 17:14
Ответ дляМорковку дай
анализ на имуногистохимию и мутации?
Чекаємо на днях.
автор Маю сечі • 10 июня в 17:14
Ответ дляПупс
Ми обрали Київ. Інстиут раку
Попадалочка• 10 июня в 17:15
Ответ дляМаю сечі
Карцинома. 2 стадія
Есть девушка в тик токе olenka онкоодужуюча на позитиві їй нещодавно зробили операцію .

Ще знайома є теж 2 стадія зараз проходить хімії, операція на вересень.
Поки що йде лікування все за планом
автор Маю сечі • 10 июня в 17:15
Ответ дляПопадалочка

Поки що йде лікування все за планом
Дякую
Морковку дай• 10 июня в 17:16
Ответ дляМаю сечі
Чекаємо на днях.
ну вот как получите - будет ясно! если нет мутаций - вся химия бесплатно - если нужен будет таргет- то советую собираться - переводить все на немецкий и ехать за лечением
Боневтікла• 10 июня в 17:37
Ответ дляМаю сечі
Карцинома. 2 стадія
У мами перша стадія, 7 років після постановки діагнозу. 2 роки як зняли з обліку.
Але все залежить від результату імуногістохімії
_Nastja_W• 10 июня в 17:48
Добрий вечір.
Є можливість, напишіть у приватні, розкажу більше
Боневтікла• 10 июня в 18:07
Бажаю вам легко пройти цей шлях, нехай будуть сили, гроші і підтримуючі люди поряд. Також сьогодні отримала результат трепан-біопсії, раку немає, але видаляти треба. Тож, дівчата, хто давно не був у лікаря, то сходіть
Дуняша• 10 июня в 19:23
В этом деле главное- правильная диагностика.
Шансы со второй стадией приближаются к 100%.
Сама в диагнозе.
Трахтибидох• 10 июня в 19:46
В мене була 2 стадія РМЖ. Агресивна форма((
Хімія, операція, променева - лікувалась в приватній клініці. Дорого, але жива)
Уже в ремісії кілька місяців, слава Богу

Бажаю Вам пройти цей шлях. Це дорого, важко, але можливо. Тримайтесь!!!
ЦібаФу• 10 июня в 19:57
Ответ дляМорковку дай
Знайома закінчує лікування на Верховинній, всі таргети (а їх не мало) безкоштовно, все безкоштовно, навіть на операцію не давали список необхідного, навіть натрій хлор і ондасетрон свій дають. А коли починала обстеження - планувала в Оберігу лікуватися, після того, як ій озвучили пртокол і вартість, пішла швиденько на Верховинну.
Кастрюлька• 10 июня в 20:00
Ответ дляБоневтікла
а що у вас, чому треба видаляти?
Морковку дай• 10 июня в 20:41
Ответ дляЦібаФу
я не думаю что все таргеты там бесплатно! химиотерапия и все что вы там описали - это да 100 грн койко место
автор Маю сечі • 10 июня в 20:41
Ответ дляБоневтікла
Обійняла щиро
Видаляйте, не бійтесь.
автор Маю сечі • 10 июня в 20:44
Ответ дляДуняша
Сама в диагнозе.
Капець, скільки нас багато.
Як виявилось.
Маємо жити іборотись
Анютины ласки• 10 июня в 20:49
Ответ дляМаю сечі
Карцинома. 2 стадія
Мама пожила13 років, померла від інсульту
hrystia• 10 июня в 21:07
Ответ дляМаю сечі
Ми обрали Київ. Інстиут раку
У ФБ є група «Афіна. Жінки проти раку». Рекомендую
Боневтікла• 10 июня в 21:10
Ответ дляКастрюлька
а що у вас, чому треба видаляти?
Прийшли результати, а там фіброаденома з ознаками склерозуючого аденозу. Саме через цей склерозуючий аденоз треба видалення:((
Кастрюлька• 10 июня в 21:12
Ответ дляБоневтікла
результати мамографії? у мене по УЗД знайшли щось BIRADS 3, записалась на мамографію (вперше) і щось нервую.
автор Маю сечі • 10 июня в 21:14
Ответ дляКастрюлька
Все пройшли. Мрт, кт.... 100%- онко.
Сумнівів нема, хоч і хотілося б
Боневтікла• 10 июня в 21:15
Ответ дляМаю сечі
Обійняла щиро
Видаляйте, не бійтесь.
Дякую, також вас обіймаю. Нехай у вас все буде якнайлегше. Найкращі показники в імуногистохімії🙏🙏 і дуже розумні і чуйні лікарі. Пройшла цей шлях з мамою, це для мене було сильним стресом, але вона вилікувалась, тепер більш позитивніше на все дивлюся.
автор Маю сечі • 10 июня в 21:15
Ответ дляКастрюлька
Не нервуйте. Гістологія робили?
автор Маю сечі • 10 июня в 21:17
Ответ дляБоневтікла
Видаляйте . Чимшвидше.
Прошу ще раз
Кастрюлька• 10 июня в 21:17
Ответ дляМаю сечі
Не нервуйте. Гістологія робили?
ні, після УЗД сказав лікар через півроку прийти на повторне, але я вирішила зробити зразу і мамографію сама, бо ще жодного разу не робила, тільки УЗД щорічно, а мені 48.
автор Маю сечі • 10 июня в 21:18
Ответ дляКастрюлька
Зробіть гістологію