Сегодня я не я• 10 июня в 19:32
Ви плануєте вакцинуватися Гардасилом від ВПЛ?
Фокус-Покус• 10 июня в 19:34
Дітей планую вакцинувати по рекомендації лікаря онколога, яка і своїх дітей вакцинувала.
Але зараз набіжить антивакцинаторів…
Ответ дляФокус-Покус
Але зараз набіжить антивакцинаторів…
У вас дуже хороший лікар.
Моя подруга дуже поважний гінеколог. У неї дві дівчинки і дві внучки. Вакциновані всі
Я також планую доньку
Море Щастя• 10 июня в 19:44
Я вакцинувалась але цервариксом, в 25 років,в мене виявили ВПЛ 16 тип один з високоонкогенних, мене гінеколог пролікувала, хоча скрізь пишуть що він не лікується.Але я колола інтерферони, потім пройшла курс вакцинації.Вже 8 років ВПЛ не знаходять, здаю кожен рік мазок з шийки.Про безпліддя це фігня, пишуть що вакцина типу викликає безпліддя.Я маю двох здорових дітей.
Ms. Любмая жена• 10 июня в 19:46
Не помню какая конкретно вакцина в моей стране пребывания, но да, дочке осенью 13, осенью по графику бесплатно вакцинация от впч.
Пузата Хата• 10 июня в 20:15
Ответ дляЗдохниПуйло
Я трохи старша за 15- тку і не цнотлива
Тю ви не в темі
Ондатрова шуба• 10 июня в 20:21
Вот замечательная агитация, только может быть стоит рассказать и о побочках, вплоть до летального исхода после данной вакцины? энцефаломиелит, тромбоэмболия, артрит, неврологические растройства- это далеко не полный список побочее, которые могут быть. Сомневаюсь, что оно того стоит, а по хорошему запретить такой стрем колоть надо.
Чумачечая_• 10 июня в 20:48
Ответ дляФокус-Покус
Але зараз набіжить антивакцинаторів…
Поверьте, антивакцинаторам плевать на то, что вы с собой делаете.