Г@Л@В@ломка• Изменено 11 июня в 11:35

Співробітниця бреше

Пішла у відпустку на два тижні,я в неї питаю,що де ти була,розказуй,як відпочила
Каже поїхала в село до батьків,а в самої засмага на все тіло , навіть на руках пальці коричневі
Явно без Єгипту чи Туреччини там не обійшлося
Гірчинка• 11 июня в 11:34
Какая вы душная
ИНЬэтовамниЯНЬ• 11 июня в 11:34
А Вам яке діло?
автор Г@Л@В@ломка • 11 июня в 11:35
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
А Вам яке діло?
Цікаво просто навіщо брехати
ИНЬэтовамниЯНЬ• 11 июня в 11:37
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Цікаво просто навіщо брехати
А що, в селі не можна засмагнути? Вона ж не в хаті 24/7 сиділа
Мадам Подлинник• 11 июня в 11:37
Знаю, что с больничного возвращаются с загаром)
Коханозадовільна• 11 июня в 11:38
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Цікаво просто навіщо брехати
Так на огороде загорела, раком стоячи
автор Г@Л@В@ломка • 11 июня в 11:39
Ответ дляКоханозадовільна
Так на огороде загорела, раком стоячи
В неї фото в телеграмі нове на аватарці з´явилось на фоні моря .
В селі не може бути такого сонця ,щоб так обгоріти
Несу пургу• 11 июня в 11:39
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Цікаво просто навіщо брехати
Ви самі то знаєте як воно два тижні в селі на городі?
І який загар виходить?
автор Г@Л@В@ломка • 11 июня в 11:39
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Так ні
автор Г@Л@В@ломка • 11 июня в 11:40
Ответ дляНесу пургу
І який загар виходить?
Так,тому очевидно,що загар це не із села
Фиктивная• 11 июня в 11:40
Минилими вихідними я на пляжі в Києві засмагла як жулька, ніби в Єгипті була, і пальці теж))Так що нічого неможливого немає.
Сяду на шию, дорого!• 11 июня в 11:40
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Цікаво просто навіщо брехати
потому что вы достали тем, что живёте чужой жизнью, выспрашивая как у них
автор Г@Л@В@ломка • 11 июня в 11:40
Ответ дляФиктивная
Що за пляж?
Котогосподиня• 11 июня в 11:42
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Вам не все равно , где она загорела ?
Несу пургу• 11 июня в 11:42
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Цікаво просто навіщо брехати
Мабуть її дістала колега яка лізе ’без вазеліну’ в її життя?
Кошка Мурка• 11 июня в 11:43
Ну бреше і бреше, це якось на роботу впливає?
Сяду на шию, дорого!• 11 июня в 11:43
Вы вообще зачем на работу ходите? И за что деньги получаете?
Сексотите за коллегами для начальства?
Дама_с_караваем• 11 июня в 11:43
І шо? Навіть якщо збрехала, то шо?? Мабуть по досвіду знає, що зайвого бувкати не потрібно.
Голі, босі, відпочиває в селі-ото все шо треба знати роботодавцю та співробітникам
Галя-краля• 11 июня в 11:43
Ответ дляГ@Л@В@ломка
В селі покруче засмага буває
Сяду на шию, дорого!• 11 июня в 11:44
Ответ дляГаля-краля
В селі покруче засмага буває
И на даче, даже не сидя в шезлонге )
Галя-краля• 11 июня в 11:45
Ответ дляСяду на шию, дорого!
И на даче, даже не сидя в шезлонге )
100%
У мене сестра в своєму приватному будинку так засмагає, краще ніж на морі.
І до неї взагалі гарно засмага лягає і ’липне’.
Мадам Подлинник• 11 июня в 11:46
Автор, хорошо наблюдайте за коллегой. Если загар смоется за 1-2 недели-морской, если не смоется-огородний(село)
Роза в вазі• 11 июня в 11:47
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Что вы как тряпка, возьмите и предъявите ей по полной. Можно еще пальцы в дверь, чтоб наверняка
Inconvenient• 11 июня в 11:49
Ответ дляДама_с_караваем
Мабуть вважає автора заздрісною. І я не розумію, як можна совати носа в справи інших і настирливо розпитувати.
Мій не такий• 11 июня в 11:49
я таких як ви шлю нахєр. їжджу щороку закордон, але говорю,що до мами в село.ніхто за 20 років на роботі не дізнався де я відпочиваю. Бо це нікого не стосується.Де я ,з ким я- не ваше собаче діло. Менше інфи-менше заздрощів. Ніяких розповідей,фото і т.д.І прекрасні з усіма стосунки,такі подружайки з усіма)))). Жодної сварки за 20 років,бо коли люди не знають інфу про тебе,їм легше живеться і нема до чого докопатися.
де була? ніде,або в селі.
Що купила? нічого.Нема грошей.
а я за 20 р всю Європу об*їздила. Квартиру купила,ремонт зробила. Дачу побудувала,батьків туди перевезла. і чоловіка знайшла,але не розписані.За документами я одиначка-разведьонка)))
Ашотакоя• 11 июня в 11:50
Я бы не распрашивала. Это не мое дело. Она не обязана отчитываться. Может любовник возил.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 11 июня в 11:50
Ответ дляГ@Л@В@ломка
У нас одне село на всю Україну, де цілими днями ллють дощі?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 11 июня в 11:52
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Що за пляж?
Засмага від локації пляжу залежить? Отакої
Khmelnichanka• 11 июня в 11:58
І?
Вона не має права поїхати на море?
Чи має звітувати перед всіма?
Ви просто запитали з цікавості - це цілком ок.
Вона відповіла так, що зрозуміло, що не хоче подробиць на цю тему.
Це теж цілком ок.
Коплю на груди• 11 июня в 11:59
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Цікаво просто навіщо брехати
Запитайте в неї Але, ніхто не має перед вами звітувати.