Пишу_граммотно!• 11 июня 2025

Віктор Павлік має цікавий пункт у своєму райдері.

Він має потримати у роті кукурудзяну олію перед виступом. Організатори мають йому забезпечити цю олію. Цікаво,а цілу пляшку олії потім він додому забирає чи лишає? Це ж можуть фанати потім битися за ту пляшку. Чи йому наливають в чашечку 50 грам олії. Ну,якось несолідно-зірці пропонувати якісь чашки-склянки.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 11 июня 2025
после подержать во рту там вообще-то точка в райдере.
ЧукИГеки• 11 июня 2025
В нього є фанати?
Сама купляю квіти• 11 июня 2025
зірці? )))
Мой завтрак• 11 июня 2025
Фанаты, звезды? Кто-то понимает, каким боком Витя к этим словам?
Поторописька• 11 июня 2025
Катя, ты задрала своим дедом.
Ангел-предохранитель• 11 июня 2025
Знаем мы его райдеры, в номере должны ждать малолетние поклонницы