Примарочка• Изменено 11 июня в 17:10
Автобус і діти в ньому. Як зручніше буде 3,4,8,9 років дітям?
1 варіант дорожче мінівен
+без чужих людей, зупиниться коли потрібно
-якось мало простору, діти можуть бушувати, немає проходу навіть просто встати
2.
+дешевше
Є прохід
Можна купити на декілька місць більше щоб дітям було більше простору
- не можна зупинитись по бажанні. А де трансмарін зупиняє? На заправках вог? І чи є там туалет?
Мінівен 24000 грн
Автобус з додатковими місцями шоб полежати 10000 грн
2.
+дешевше
Є прохід
Мінівен 24000 грн
Результат:
вже голосів:
9 (81.82%)
Мінівен
2 (18.18%)
Великий автобус
СережкинаЯ• 11 июня в 17:13
Ответ дляНога на ногу
Бляяяч, вы доедете в конце концов до того Кишенева когда то?
Love_Love_Love_• 11 июня в 17:15
Ответ дляНога на ногу
Так ще ціле літо і трохи осені будуть їхати
Нога на ногу• 11 июня в 17:16
Ответ дляLove_Love_Love_
Та ішні хай їдуть, просто ця вже задовбала своєю жабой та тупістю
Love_Love_Love_• 11 июня в 17:19
Ответ дляНога на ногу
А куди вона їде?
Love_Love_Love_• 11 июня в 17:21
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Удалено администрацией...
В Єгипет на 7 днів?
Стриптизерка• 11 июня в 17:28
Ответ дляНога на ногу
А потом она ещё будет тыкать в глаза водителям ответы советчиц и требовать то, что советчицы ей наобещали по дороге в Кишинев. Разница только в том, что с форума можно удалиться, а водителям что делать, только выкинуть эту приставучую вместе с ее выводком
Губка Боб• 11 июня в 17:40
Пожалейте других пассажиров, закажите минивэн
Дітям простір в автобусі для чого? Щоб гасали по проходу, впали і водій був винен??
ЯблокоРаздора• 11 июня в 18:15
Вы не можете развлечь своих же детей, чтоб они не бушевали? Зато отдуваться должны другие пассажиры...
Если бушуют и на голове скачут - то пусть скачут только у Вас. За минивен(но водителя жалко).
*нельзя выбрать какой-то ночной рейс, чтоб спали?