Железобетон• 11 июня 2025
Почала часто хворіти
Чи був в когось період частих застуд і грві? За осінь хворіла тричі, і зараз травень-червень знову вдруге хапнула щось, раніше хворіла раз в рік максимум, начиталась вже в інтернеті страшних діагнозів, завтра запишусь до імунолога, бо сімейний мій нічого сказати не може окрім «не вигадуйте», але цікаво чи було в когось таке
Г@Л@В@ломка• 11 июня 2025
А причём здесь сразу иммунолог? Вы витамины принимаете,знаете свои цифры,например витамин Д и т. д.?
Железобетон
• 11 июня 2025
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Вітамін Д нижня межа норми, в12 був в нормі але ще рік тому, а що ще можна здати не підкажете?
Я чесно після вагітності, дитині зараз півтори ще не пила жодні вітаміни
Завтра не пью• 12 июня 2025
Автор, Ви не одна. Я теж з такими думками, тільки після слів лікаря, яка сказала що така ангіна тільки у імунодефіцитних буває. До цього хворіла часто в сезон завжди, але щв´язувала це з дітьми шкільного віку та навантаженням на роботі.