Или лосьон, чтоб ягодками пах, но не клубникой и аромат оставался на коже. Ну и не дорого, конечно)
Я весела булька• 11 июня в 20:21
Rituals запах добре тримається.
Ще можна купити велику банку кокосового масла косметичного, додавати в нього парфум, який забажаєте, і мазатися, скільки завгодно) Максимально натурально та вигідно, плюс можна запахи варіювати
Asteroidea• 11 июня в 20:29
Недорого це скільки? Мені подобаються Korres. Там щоправда більшість ароматів квіткові та фруктові, але наприклад виноград санторіні можна вважати ягідним