Дона Ко Ко• 55 минут назад

Товары с Тему, сколько вы ждали? Какое качество товара?

Рожайтретьего• 55 минут назад
обычно две недели
удобно что простой возврат без проблем, это не али

Без Баяна• 54 минуты назад
обычно до 3 недель
Колгоспниця• 54 минуты назад
Якість різна, але здебільшого нижче середнього - відповідає ціні
автор Дона Ко Ко • 53 минуты назад
Ответ дляКолгоспниця
В Хумане тоже цены небольшие, но признаю, что иногда можно найти хорошую вещь
Колгоспниця• 52 минуты назад
Ответ дляДона Ко Ко
Ви не порівнюйте нове і секонд
автор Дона Ко Ко • 52 минуты назад
Ответ дляКолгоспниця
Ви не порівнюйте нове і секонд
Постирайте
Колгоспниця• 51 минуту назад
Ответ дляДона Ко Ко
Постирайте
Я гидую. Але якщо по темі - в секонді ви можете знайти якісну брендову річ, а на Тему це буде річ низької якості майже стовісотково

Заела_пластинка• 49 минут назад
заказывала джинсы , кофту, купальники платье все отличное
БолеИменее• 45 минут назад
Роблю на тему дрібні замовлення. Капці домашні, дозатори, всякі органайзери... Побутові штуки. Якість нормальна, ціна нижча за магазини
Ух яка ж Я• 29 минут назад
Я бижутерию заказывала, норм, потому что вся бижутерия масс-маркетовская недолговечная, только у нас дороже.
КошкинДом• 28 минут назад
Ответ дляКолгоспниця
ну тут питання очікування якості. Мені наприклад не треба капці за всі гроші світу і щоб вони 300 років носилися. Або футболка в сопртзал за копійки поносив набридло викинув.
А якщо мова не за одяг так там є гарні речі за невеличку ціну - декор, побутові дрібниці. От настільний вентилятор купила з вбудованим акумулятором на випадок відключень електрики влітку і спеки. До того фен стайлер взяла - сорбувала у подружки і була просто в захваті. В нас такий х2 та вище.
Тельма• 22 минуты назад
Взуття купила перший і останній раз, на 2 розміра менші. Куртки синові на 9 років, зимову і демі, якість норм, але без вішалок. На себе купляла вітровку, теж без вішалки і задовгі рукава, хоч фігура доволі стандартна. Всіляка хренотень типу органайзерів норм
Куртки там, до речі, недешеві, на рівні сінсея або резервед.
Колгоспниця• 13 минут назад
Ответ дляКошкинДом
Так, звісно. Моя донька - підліток любить там одяг замовляти, бо вона трохи поносить і набридає. Не шкода потім викинути. Мені краще якісні речі, котрі я носитиму довго.